Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یعنی هیشکی نمیدونه باس چکار کنم!!!؟(چندروزه گیرم)
خب الان چیش رو گیر کردی ؟
دیگه اکثریت یادمون نباشه مرحله " چند " باید چی کار میکردم D:
اسم مرحله رو بگو یا یه چیزی که بشه کمک کرد D:

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
داداشا من تمام 69 ماموریت اصلی رو تمامش کردم فقط مونده ی مرحله فرعی واس فرانکلین ک فک کنم باید ی ملک خریداری بشه کسی میدونه کدوم ملک رو باید خریداری کرد و یا اصن باید چکار کرد؟

درست یادم نیست ولی فکر کنم باید 5 تا ملک خریداری بشه تا او مرحله تمام بشه.

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
وقتی میخوام هلی کوپتر بخرم فیلد میزنه اونو باید چکار کنم باید بازم ملکی خرید و یا ...؟
فکر کنم باید یک خانه ای بخرید که جایگاه هلی کوپتر روی سقفش داشته باشه که بعد از خرید هلی کوپتر روی سقف همون خونه ای که خریدید میره.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
خب الان چیش رو گیر کردی ؟
دیگه اکثریت یادمون نباشه مرحله " چند " باید چی کار میکردم D:
اسم مرحله رو بگو یا یه چیزی که بشه کمک کرد D:
توی اسپویل گذاشته بودم متن رو:d
ببینید اون مرحله رو که با برو بچ سه نفره سوار هلکوپتر شدیم و زیر دریایی رو بردیم کف دریا و اون چیزه(نمیدونم بمب بود یا چیزه دیگه) رو از کف دریا کشیدیم بیرون بعد مجدد همراه با هلکوپتر به مقصد رسوندم.
حالا نمیدونم باس چکار کنم!(فکر کنم مرحله 34 میشه)
پیاپیش سپاس

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
توی اسپویل گذاشته بودم متن رو:d
ببینید اون مرحله رو که با برو بچ سه نفره سوار هلکوپتر شدیم و زیر دریایی رو بردیم کف دریا و اون چیزه(نمیدونم بمب بود یا چیزه دیگه) رو از کف دریا کشیدیم بیرون بعد مجدد همراه با هلکوپتر به مقصد رسوندم.
حالا نمیدونم باس چکار کنم!(فکر کنم مرحله 34 میشه)
پیاپیش سپاس
MerryWeather Heist هستی ؟
بعده اینکه تموم شد فک کنم مرحله Blitz PLay میشه. باید بری FIB . توی نقشه باید بیاد مرحلش تا جایی که یادمه - یه cut scene داره بعد باید بری دنباله لباس اینا ×_×

Ehsan1992

کاربر سایت
Jun 26, 2015
1
بچه ها يه مرحله هستش گير كردم توش كمك :d
بچه ها يه قسمت هستش كه trevor با يه پسره ميرن داخل مركز لهو و لعب :p
روي نقشه مياد و علامت T ميده من هرچي ميگردم نميتونم پيدا كنم بايد دقيقا كجا برم كمك كنيد بچه ها
همه درها بستن بالا پشتبوم هم خبري نيست داخل بارم رفتم خبري نبود
بعد از مرحله ي monkey business
51.9%

vxg880owx6ti.jpg

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
روي نقشه مياد و علامت T ميده من هرچي ميگردم نميتونم پيدا كنم بايد دقيقا كجا برم كمك كنيد بچه ها
51.9%
این قسمتی که T خورده فک کنم توی کلاب هست نه بیرونش. از داخل جایی که دفتره Trevor هست. مرحله رو با Trev شروع کن.

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
51.9%

vxg880owx6ti.jpg
با توجه به اینکه آیکون آبی هست مرحله رو باید با مایکل شروع کنی.توی کلاب خاک بر سری هستش میتونی از در جلو بری تا ته راهرو و بعد بری تو دفتر ترور یا از کوچه پشتی کلاب خاک بر سری مستقیم بری تو دفتر ترور.

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
DLC یا اپدیت ؟ منظورم اینکه رایگانه یا پولیه :d
بعید میدونم آپدیت باشه. داریم میگیم DLC پس احتمالا با یه قیمت مشخص شده تو استور عرضه بشه:D

فکر می کنم یک آپدیت باشه که رایگان هستش .
:arrowu:

داداشا من تمام 69 ماموریت اصلی رو تمامش کردم فقط مونده ی مرحله فرعی واس فرانکلین ک فک کنم باید ی ملک خریداری بشه کسی میدونه کدوم ملک رو باید خریداری کرد و یا اصن باید چکار کرد؟
Downtown Cab Co رو خریدی؟ همون شرکت تاکسی رانی؟ یه تروفی هم بهش مربوطه.
وقتی میخوام هلی کوپتر بخرم فیلد میزنه اونو باید چکار کنم باید بازم ملکی خرید و یا ...؟
واسه‌ی ترور Sandy Shores Airfield رو بگیرید. هم هلیکوپتر میشه خرید هم هواپیما و تانک. همگی میره اونجا. این هم جاش:
http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20140706125907/gtawiki/images/6/69/Airfield_map.png
واسه‌ی مایکل و فرانکلین. دو جا هست. یکی که واسه‌ی هلیکوپتره تو نقشه‌ها جاش مشخص هست. داخل لوس سانتوس هم هست. یکی دیگه هم که فرودگاه بین المللی لس سانتوس هست. اونجا هواپیماها سیو میشن و فکر میکنه جا واسه هلیکوپتر هم داره.
جت چی؟
جت جنگنده قابل خریداری نیست و فقط میشه از Military Base دزدیدش.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
MerryWeather Heist هستی ؟
بعده اینکه تموم شد فک کنم مرحله Blitz PLay میشه. باید بری FIB . توی نقشه باید بیاد مرحلش تا جایی که یادمه - یه cut scene داره بعد باید بری دنباله لباس اینا ×_×

اف ای بی و لباس و ماسک و ... واسه قبل از اینه که پوشیدیم رفتیم دزدی:d
الا ن انگار باس یه ماشینی چیزی پیدا کنم مخصوص اینکه شاید اون محموله که از اب اوردیم ببرم جایی برسونم(نمیدونم دقیق)

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
552
نام
کامران
بچه ها من دیروز یه اپدیت رو در یافت کردم اسمشو یادم نمیاد حدود 7 گیگ بود تازه part 1 اپدیت هم بود کسی میدونه این اپدیت مربوط به چیه؟؟؟

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
توصیه میکنم دوستان حتما مرحله اپسیلون که جزو مراحل فرعی بازی هست رو برن
جالبه و 2 میلیون دلار هم در اخرش به مایکل پول میده
البته باید دستورات خاصی رو انجام بدید و کمی زمان بر هست ولی ارزشش رو داره چون پول خوبی توش هست
با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر