Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
بازی رو تموم کردم اون باشگاه گلف ۱۵۰ میلیونی رو چطوری بخزم؟؟؟
یکی از دوستان گفت هیست بزن..چطوری خوب؟؟
هیست مربوط به جی تی ای انلاین هست و پولها ربطی به بخش استوری نداره برای استوری بهترین راه سهام بورس هست

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
کسی نسخه Pc این بازی رو دیده از نزدیک؟ چه سخت افزاری لازم داره تا در حد و کیفیت ps4 اجراش کنه؟

این سیستم ها , سیستمهای رسمی هست که خود راک استار پیشنهاد داده :

حداقل سیستم مورد نیاز:
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*NVIDIA video card recommended if running Vista OS)
Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
Memory: 4GB
Video Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive
سیستم پیشنهادی: ( برای اجرای بازی در کیفیت ۱۰۸۰p و ۶۰FPS می باشد )
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
Memory: 8GB
Video Card: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive

با سیستم پیشنهادی راک استار میتونی کیفیت حتی بهتر از PS4 داشته باشی چون نرخ فریم بازی 60 خواهد بود درحالی که روی PS4 نرخ فریم 30 هست
البته سیستم پیشنهادی راک استار بالای 3 ملیون آب میخوره
:|

nameh

کاربر سایت
Sep 6, 2014
273
نام
علی
با سلام
ببخشید من از موقعی که هیست رو نصب کردم هر موقع میخوام انلاین بازی کنم میگه که سرورهای راکستار غیر فعال مشکل از کجاست؟چیکار کنم؟

مثل اینکه مخابرات سرورهای راکو بسته.تا 2 ماه پیش که مشکلی نبود امروز اومدم جوین شم این پیام اومد.
حالا شما یا باید به گفته دیگران isp عوض کنی یا یه مودم بگیری که قابلیت نصب وی پ.... داشته باشه یا اینکه مثل من روی pc فی.. شکن داشته باشی و با استفاده از برنامه PSXDownloadHelper از اینترنت pc استفاده کنی.

suzaei

کاربر سایت
Jan 3, 2013
33
نام
SHAHI-SUZAEI
دوستان اگه یادتون باشه راکستار اون موقع بازی رو برای نسل هشت تایید کرد تو یه تریلر یه ماشینی رو ک موتور جت داشت نشون داد:d خواستم بدونم کسی از دوستان هست ک اون ماشینو تو بازی دیده باشه خیلی دنبالش گشتم ولی تاحالا ندیدمش اگه کسی میدونه کجاست بگه لطفاتا ماهم از این اعجوبه فیض ببریم :d

nameh

کاربر سایت
Sep 6, 2014
273
نام
علی
دوستان اگه یادتون باشه راکستار اون موقع بازی رو برای نسل هشت تایید کرد تو یه تریلر یه ماشینی رو ک موتور جت داشت نشون داد:d خواستم بدونم کسی از دوستان هست ک اون ماشینو تو بازی دیده باشه خیلی دنبالش گشتم ولی تاحالا ندیدمش اگه کسی میدونه کجاست بگه لطفاتا ماهم از این اعجوبه فیض ببریم :d
اگر منظورتون عکس زیر باشه , باید 50 تا Spaceship رو در بازی جمع کنید تا ماشین بیاد.

The UnKiND

کاربر سایت
Jun 14, 2011
2
نام
شروین
سلام

آقایون داداشام وقتی کد 1 میلیون پول رو توی استور وارد میکنم این اررور رو میده

بازیم Region All ـه ولی اکانت خودم اماراته.

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام

آقایون داداشام وقتی کد 1 میلیون پول رو توی استور وارد میکنم این اررور رو میده

بازیم Region All ـه ولی اکانت خودم اماراته.
بازق ریجن 1 امریکاست و باید اکانتت برای امریکا باشه

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
من دوست دارم همش تیم دث مچ برم ولی میبره دث مچایی که اسلحه سرد هست و اسلجه گرم دم دست نیست!
چکار کنم که همش تیم دث مچ برم
اون جاهایی که رو زمین هست کسی جوین نمیده و مجبورم از کوییک جاب برم که همین مشکل گریبانم رو گرفته!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر