Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

arya2121

کاربر سایت
Oct 25, 2014
310
اینو که میدونم تازه قیمت یه همچین pc ده میلیون فک کنم بشه .

چه خبره؟!
با قیمت همون کنسول نسل 8 میشه کامپیوتری به همون قدرت و یا حتی بهتر خرید.
الان سیستم بنده با مانیتور و همه هزینه هاش حدود 2.5 دراومده(هر چند نباید مانیتور رو در نظر گرفت)
دوستان یک نگاه به این لینک بندازید.
همونطور که مشخصه مقایسه قدرت سخت افزار هست نه برتری بازیها!
[h=2] آیا با بودجه کنسول می توان یک PC قدرتمند تر تهیه نمود؟
[/h]

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
چه خبره؟!
با قیمت همون کنسول نسل 8 میشه کامپیوتری به همون قدرت و یا حتی بهتر خرید.
الان سیستم بنده با مانیتور و همه هزینه هاش حدود 2.5 دراومده(هر چند نباید مانیتور رو در نظر گرفت)
دوستان یک نگاه به این لینک بندازید.
همونطور که مشخصه مقایسه قدرت سخت افزار هست نه برتری بازیها!
آیا با بودجه کنسول می توان یک PC قدرتمند تر تهیه نمود؟
داداش برات خوب در اومده!! الان فقط قیمت بهترین کارت گرافیک بین 1تا 2 میلیون هست!!! این لینکو ببین:
VGA Card / PCI Express ― RayanSaba - Online PC Shop - رایان صبا
من سال 87 تو یک مغازه کامپیوتری کار میکردم، اونموقع با 2.5 میشد یک سیستم عالی (بدون مانیتور- اسپیکر) بست! الان حداقل باید 5 تومان هزینه کنی!!(برای سیستمی که برای 3-2 سال جوابگوی بازی باشه)
.
.
.
. اقا این اپدیتهای راکستار که همش شدن فیکس!!!! یعنی همش رفع باگ و نواقص گرافیکی!! فقط تا الان 2-3 تا وسیله نقلیه اضافه کرده!!! (برعکس ورژن ps3 که دست کم با هر اپدیت 30 مگیش، 2 تا ماشین اضافه میکرد!)

و اینکه من تو کلیپها دیدم یک ماشینی شبیه میتسوبیشی لنسر، تو بخش انلاین اضافه شده! اما من دیروز هرچی اینترنت توی بازی رو گشتم اون نبود!!! دلیلش چیه؟؟؟؟ (من اپدیت 1.10 رو هم دان کردم)

pouya dictator

کاربر سایت
Feb 14, 2015
126
نام
پویا قربانی
با سلام
ببخشید من از موقعی که هیست رو نصب کردم هر موقع میخوام انلاین بازی کنم میگه که سرورهای راکستار غیر فعال مشکل از کجاست؟چیکار کنم؟

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
داداش برات خوب در اومده!! الان فقط قیمت بهترین کارت گرافیک بین 1تا 2 میلیون هست!!! این لینکو ببین:
من سال 87 تو یک مغازه کامپیوتری کار میکردم، اونموقع با 2.5 میشد یک سیستم عالی (بدون مانیتور- اسپیکر) بست! الان حداقل باید 5 تومان هزینه کنی!!(برای سیستمی که برای 3-2 سال جوابگوی بازی باشه)
.
.
.
. اقا این اپدیتهای راکستار که همش شدن فیکس!!!! یعنی همش رفع باگ و نواقص گرافیکی!! فقط تا الان 2-3 تا وسیله نقلیه اضافه کرده!!! (برعکس ورژن ps3 که دست کم با هر اپدیت 30 مگیش، 2 تا ماشین اضافه میکرد!)

و اینکه من تو کلیپها دیدم یک ماشینی شبیه میتسوبیشی لنسر، تو بخش انلاین اضافه شده! اما من دیروز هرچی اینترنت توی بازی رو گشتم اون نبود!!! دلیلش چیه؟؟؟؟ (من اپدیت 1.10 رو هم دان کردم)

الان بخوای یه سیستم جمع کنی کمه کم باید 3.5 میلیون پول بدی اونم واسه 2 سال جوابگوه
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
اون ماشیناش توی یه ساین بود که اول اسمش SOUTH داشت:dدقیق اسمش یادم نیست ولی لوگوش قرمز رنگ بود....اتفاقا ماشینای خفنی اضافه شده با این اپدیت HEISTS که اون ماشینای ضدگلوله هم جزوش هستن ولی گرونن...#:-s
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان توی قسمت انلاین بعضی موقع ها شده که هرچی از دست پلیس درمیرم بازم ستاره هام شروع به روشن خاموش شدن نمیکنن...این باگه یا این که یکی از هم تیمی ها رو پلیس داره دنبال میکنه؟

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
.
.
.

وسایل نقلیه فقط به بخش آنلاین بازی اضافه شدن ...

payam_d

کاربر سایت
Jun 30, 2013
112
نام
پیام
کسی میدونه راه حل این error لعنتی چیه؟
Files required to play gta online could not be downloaded from the rockstar games service
فایل اپدیت رو درست گرفتم
فقط اون dp رو نگرفتم چون قبلا 2.5 گیگ دان کرده بودم خود دستگاه کاملش کرد
دوستمم دیتا رو از خودم گرفت اون مشکل نداره
امروز صبح یک لحظه درست شد اما باز الان همین ارور رو میده

S0h3!L

کاربر سایت
Nov 21, 2014
17
نام
Soheil - سهیل
آقا جریان این مسخره بازی چیه کسی هیست جوین نمیشه همه میخوان خودشون boss باشن:| خیلی مسخرست راک* از وقتی هیست منتشر شده ۳تا آپدیت جدید داده توی هیچکدوم فکری برای این مشکل نکرده:| خیلی ها هم این مشکل رو دارن میشه با یه سرچ فهمید.

pouya dictator

کاربر سایت
Feb 14, 2015
126
نام
پویا قربانی
با سلام
ببخشید من از موقعی که هیست رو نصب کردم هر موقع میخوام انلاین بازی کنم میگه که سرورهای راکستار غیر فعال مشکل از کجاست؟چیکار کنم؟

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
من بازيشو فقط واسه مولتي پليرش خريدم كه اونم هميشه از دسترس خارجه

با سلام

مشکل از اینترنتتون هست وگرنه همیشه در دسنرسه...پیشنهاد میکنم isp رو عوض کنید

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سلام چندتا سوال
1.این دوستمون همینجا گفت هیست نصب کرده ...مگه نصبی؟؟ اگر اره چطوری؟؟
2.پس از وارد کردن کد پول داخل پک چ اتفاقی میافته و این پول در حالت افلاین بحساب کی میره؟ ترور فرانکین یا مایکل؟
3.این جاهای خیلی گرون مثلا 150 میلیون دلاری چجوری میشه خرید؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام چندتا سوال
1.این دوستمون همینجا گفت هیست نصب کرده ...مگه نصبی؟؟ اگر اره چطوری؟؟
2.پس از وارد کردن کد پول داخل پک چ اتفاقی میافته و این پول در حالت افلاین بحساب کی میره؟ ترور فرانکین یا مایکل؟
3.این جاهای خیلی گرون مثلا 150 میلیون دلاری چجوری میشه خرید؟؟
1. همه بازیهای 4 برای اجرا چه از دیسک چه digital توی هارد نصب میشه
2. نصف میشه. 500 هزار به franklin میده ( البته یکم اوله بازی رو باید بری ) بعد 500 هزارتا هم به اولین شخصیتی که برای انلاین بازی میکنی فقط
3. باید پول جمع کنی 0 mission ها heists ها پول زیاد میدن. ... موفق باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر