Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
کسای ک ماله هر دونسل رو بازی کردن بگن دمیج بازی چ جوری هست نسبت به نسل قبل
مرسی
بیشترین تغییرات بازی برای دمیج نیست بلکه تغییرات گرافیکیه گرافیک نسبت به نسل قبلش جهش بزرگی داشته فیزیک بازی زیاد تغییری نداره ولی خب من که در هر صورت این بازی رو جزو کلکسیون بازی های ps4 خودم نگه میدارم .

Ps3 Sony

کاربر سایت
Sep 24, 2014
240
نام
علی
یک چند تا مشگل داره.یکی دمیج بازی که تو نسل قبل با چوب یا لگد میزدم ماشین رو له میکردم اما تو این نسل نمیشه
دوم سخف ماشین له نمیشه.
له شدن ماشین ها یک چور مسخره شده با سرعت میزنی به جایی رنگ ماشین میره.

hhoushmand

کاربر سایت
Jul 17, 2010
315
نام
حامد
دوستان تا حالا کسی این مشکل رو داشته؟
بعد از آپدیت آخر بازی که 4.5 گیگ بود هر چند روز یبار وقتی میرم تو بازی میزنه بازی رو آپدیت کنید بعدش شروع میکنه از ادامه 4.5 گیگ 300 مگ دانلود میکنه ، بعد از سه چهار روز دوباره همین آپدیت رو می ده و دوباره 300 مگ رو دان می کنه.

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
دوستان تا حالا کسی این مشکل رو داشته؟
بعد از آپدیت آخر بازی که 4.5 گیگ بود هر چند روز یبار وقتی میرم تو بازی میزنه بازی رو آپدیت کنید بعدش شروع میکنه از ادامه 4.5 گیگ 300 مگ دانلود میکنه ، بعد از سه چهار روز دوباره همین آپدیت رو می ده و دوباره 300 مگ رو دان می کنه.
مشکل نیست دوست عزیز دوتا آپدیت بعد از اون آپدیت اومده که به همین شکلی که گفتی دانلود میشه .

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
دوستان شرمنده میدونم درباره ی این موضوع زیاد تو تاپیک بحث شده اما میشه یکی یه بار دیگه این نحوه ی سرمایه گذاری تو بورس رو تعریف کنه ..
تو آنلاین هم میشه ازش استفاده کرد ؟

pouya dictator

کاربر سایت
Feb 14, 2015
126
نام
پویا قربانی
با سلام
ببخشید من از موقعی که هیست رو نصب کردم هر موقع میخوام انلاین بازی کنم میگه که سرورهای راکستار غیر فعال مشکل از کجاست؟چیکار کنم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کسی جواب مارو نمیده ؟ :(
توی بازی دو قسمت هست یکیش برای دنیای خوده بازی اونی که پس زمینه سیاه میشه بر حسب میزان خرید و فروش خوده بازیبازها هم هست
توی ماموریتهای Assassination که انجام میدی با Lester خودش بهت میگه کدوم سهام رو بخری و بعده کشتن شروع میشه میزان سهام گرون شدن بعد میفروشی اینطوری
میتونی تا اخر بازی هم تغریبا وایسی بعد اینا رو انجام بدی که % پولی که Profit میشه بالاتر باشه به نسبت اوایل بازی

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
سلام دوستان
من بازیو تموم کردم.ایا قابلیت فروش ماشین هست؟مثلا من چند تا ماشین خریدم توی گاراژن چطوری میشه اینارو فروخت؟
در بازی نمیشه نمایشگاه ماشین خرید؟

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
سلام دوستان
من بازیو تموم کردم.ایا قابلیت فروش ماشین هست؟مثلا من چند تا ماشین خریدم توی گاراژن چطوری میشه اینارو فروخت؟
در بازی نمیشه نمایشگاه ماشین خرید؟
ماشینو نمیشه فروخت نمایشگاه ماشین نمیتونی بخری فقط همون گاراژ هستش .

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,549
چرا نسخه پی سی 60 فریم هستش ولی ps4 30؟
خب مشخصه PS4 سخت افزار محدود داره و PC سخت افزار نامحدود. مسلما PC با مشخصات بسیار بالا عملکرد بسیار بالاتری نسبت به PS4 دارد.
نباید انتظار برتری PS4 را نسبت به PC داشته باشید.

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
خب مشخصه PS4 سخت افزار محدود داره و PC سخت افزار نامحدود. مسلما PC با مشخصات بسیار بالا عملکرد بسیار بالاتری نسبت به PS4 دارد.
نباید انتظار برتری PS4 را نسبت به PC داشته باشید.
اینو که میدونم تازه قیمت یه همچین pc ده میلیون فک کنم بشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر