Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

sina_lorenzo

کاربر سایت
Nov 21, 2014
61
نام
Sina
هنوز مشکل داره
02ji7ufuw9gxmv0sbdtb.png

jozef2007

کاربر سایت
Sep 2, 2009
8
آخرین مرحله ای که رفتی چی بود؟
آنلاین پلاس میخواد که خب یعنی هزینه میخواد
وقتی پلاس گرفتی میری توی قسمت online توی منوی بازی و یه کارکتر جدید میسازی بعدشم میپرسه آموزش میخوای یا نه در هر حال پرتت میکنه توی یه لابی رندوم
میتونی با فرندات و با اعضای crew ـت بازی کنی
کلا اگه رفیق خوب داشته باشی خیلی حال میده چون سروراش در برابر سرورای بقیه بازیها مثلا کال آو اصن فوق العادس

توی مرحله 36 گیر کردم . یعنی این مرحله را تمام کردم ولی هیچ ماموریتی برای هیچ کدام از کاراکترها نمایش داده نمیشه .
آخرین ماموریتی که انجام دادم . با فرانکلین داشتم یه چند نفر را ترور می کردم . توضیح اول یک بدنساز ، بعد یکی توی قایق ، بعد یک شیشه پاک کن یک آپارتمان و در آخر هم یک موتور سوار را زیر کردیم . دیگه بعد از اون هیچ ماموریتی باز نمیشه .
چیکار باید بکنم ؟

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
توی مرحله 36 گیر کردم . یعنی این مرحله را تمام کردم ولی هیچ ماموریتی برای هیچ کدام از کاراکترها نمایش داده نمیشه .
آخرین ماموریتی که انجام دادم . با فرانکلین داشتم یه چند نفر را ترور می کردم . توضیح اول یک بدنساز ، بعد یکی توی قایق ، بعد یک شیشه پاک کن یک آپارتمان و در آخر هم یک موتور سوار را زیر کردیم . دیگه بعد از اون هیچ ماموریتی باز نمیشه .
چیکار باید بکنم ؟

این که مرحله فرعیه!
مرحله اصلی آخرینش چی بود؟

jozef2007

کاربر سایت
Sep 2, 2009
8
این که مرحله فرعیه!
مرحله اصلی آخرینش چی بود؟
فکر نمی کنم مرحله فرعی باشه چون با تلفن با لستر حرف زد و گفت بهش چیکار بکنه .
در ضمن این ماموریت از حرف ها با توی نقشه نه علامت سوال
چطور بفهمم که الان در چه مرحله ای هستم و چطور باید برای ماموریت های جدید اقدام کنم .

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
فکر نمی کنم مرحله فرعی باشه چون با تلفن با لستر حرف زد و گفت بهش چیکار بکنه .
در ضمن این ماموریت از حرف ها با توی نقشه نه علامت سوال
چطور بفهمم که الان در چه مرحله ای هستم و چطور باید برای ماموریت های جدید اقدام کنم .
خب اینا ماموریت های Assassination لستر هستن که فرعی حساب میشن
برو توی منوی بازی توی قسمت Game بعدش توی Replay Missions ببین 5 تا مرحله آخر چیان اسماشونو بگو

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
راکستار هم داره میره توی باقالی ها :|
یه اپدیت نمیده این افت فریم رو موقع رانندگی درست کنه . وقتی شبه افت فریم نیست . وقتی روزه افت فریمه . اول شخص اف فریم کمتره . سوم شخص افت فریم زیاده . اصلا خودشونم نمیدونن چی به چیه :|:|

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
سلام خدمت دوستان.
خب بخش داستانی بازی تموم شد تعداد کمی هم از معموریت های فرعی تموم شد فکر کنم دیگه بخش افلاین برای بنده چیزی نداشته باشه ولی میخوام از دوستانی که تجربه انلاینش رو دارن ارزش داره نگهش دارم بعدا پلاس بگیرم البته مشکل اپدیت دارم هنوز اپدیتش نکردم الان حدود 5 گیگی اپدیت میخواد. بخش انلاینش چقدر ارزش داره واقعا ؟

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام خدمت دوستان.
خب بخش داستانی بازی تموم شد تعداد کمی هم از معموریت های فرعی تموم شد فکر کنم دیگه بخش افلاین برای بنده چیزی نداشته باشه ولی میخوام از دوستانی که تجربه انلاینش رو دارن ارزش داره نگهش دارم بعدا پلاس بگیرم البته مشکل اپدیت دارم هنوز اپدیتش نکردم الان حدود 5 گیگی اپدیت میخواد. بخش انلاینش چقدر ارزش داره واقعا ؟

کل ارزش GTA V به بخش آنلاینش هست. حتما نگه دارید.

اگر هم فعلا نمیتونید پلاس بخرید، یدونه اکانت ژاپن بسازید و 14 روز پلاس رایگان رو فعال کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر