Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
M

!_Meshki_!

هدیه راکستار به فروشگاه ها برای کریسمس :D
01dea4a6d8dd3adfddec99a18a91f75e.jpg
975ee503053f1448cb63222c549a2e24.jpg

:D
94301a530888f75b2acf17db30c9b779.jpg

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
فکر نکم بده شاید برای کشتنت اینقدر جایزه گذاشتن یا خودت برا کشتن یه نفر اینقدر تعیین کردی

ای ای ای پس اینه جریانش !!
یه نفری که حالا اسمشو نمیارم از بچه های اینجا گفت یه معموریت رفتم پول زیاد آوردم دیدم لازم ندارم فرستادم برات !!!=)) =))
ببین چجوری از نوب بودن آدم استفاده میکنن مارو سر کار میزارن این بعضیها ! ها >:)

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
اونایی که رنکشون پایینه با یکی از بچه های رنک بالا برین چند روز وقت بزارید سریع mission برین... هرچی رنک طرف بالاتر باشه بهتر... در عرض دو سه روز به رنک شاخی میرسین

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
اونایی که رنکشون پایینه با یکی از بچه های رنک بالا برین چند روز وقت بزارید سریع mission برین... هرچی رنک طرف بالاتر باشه بهتر... در عرض دو سه روز به رنک شاخی میرسین

رنك شاخ ها من رو ادد كنن:D (شوخي كردم هركي خواست ادد كنه:) )
ID:MiladKhafan

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
من آپدیت کردم برام این ارور میاد

cannot start the application
CE-34224-5
هیچ کس نیست جواب بده
من از دبروز که آپدیت کردم این ارور برام میاد
بازی رو کلا پاک کردم و دوباره ریختم درست شد آپدیت رو هم دوباره دانلود کردم ولی به محض اینکه آپدیت نصب میشه دیگه نمیشه وارد بازی شد و این ارور برام میاد . مشکل از چیه ؟ کسی به همچین مشکلی بر نخورده ؟

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
هیچ کس نیست جواب بده
من از دبروز که آپدیت کردم این ارور برام میاد
بازی رو کلا پاک کردم و دوباره ریختم درست شد آپدیت رو هم دوباره دانلود کردم ولی به محض اینکه آپدیت نصب میشه دیگه نمیشه وارد بازی شد و این ارور برام میاد . مشکل از چیه ؟ کسی به همچین مشکلی بر نخورده ؟

اين جور كه ميگي پس احتمالا فايل اپديتت بد دانلود شده...واسه منم پيش اومده كه مجبور شدم از اول دانلود كنم

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
اين جور كه ميگي پس احتمالا فايل اپديتت بد دانلود شده...واسه منم پيش اومده كه مجبور شدم از اول دانلود كنم
میگم دوباره دانلود کردم محظ احتیاط فایل آپدیت رو دوبار دانلود کردم گفتم شاید اولی مشکل داشته ولی بازم همین ارور میاد

rairhahs

کاربر سایت
Dec 5, 2014
21
دوستان مرحله ای هستم که با تریور 2 تا truck دزدیدم،ماسک هارو خریدم،ماشین چهار درب رو هم پارک کردم و به مایکل زنگ زدم، ولی دیگه اتفاقی نمیوفته،باید چکار کنم؟؟؟

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
دوستان مرحله ای هستم که با تریور 2 تا truck دزدیدم،ماسک هارو خریدم،ماشین چهار درب رو هم پارک کردم و به مایکل زنگ زدم، ولی دیگه اتفاقی نمیوفته،باید چکار کنم؟؟؟

تا اون جايي كه يادمه با ترور بايد بري همون safe house اش تا مرحله شرو بشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر

یک بار روی همه ی کاراکتر ها برو ببین مرحله ای میاد برات یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر