Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دوستان من کنسولم ریجن 2 و بازی GTA ریجن 2 گرفتم،داخل بسته کد یک میلیون دلار دارم ولی هرچی کدش رو توی PS store میزنم قبول نمیکنه! بازی پلمپ بود! چیکار باید بکنم؟
البته اکانتم آمریکاست

ریجن کنسول ربطی نداره باید بازی با اکانتت هم ریجن باشه که اکانت شما ریجن 1 هست و بازی ریجن 2 درنتیجه نمیتونی استفاده کنی

rairhahs

کاربر سایت
Dec 5, 2014
21
ریجن کنسول ربطی نداره باید بازی با اکانتت هم ریجن باشه که اکانت شما ریجن 1 هست و بازی ریجن 2 درنتیجه نمیتونی استفاده کنی
اگر الان یک اکانت اروپا بسازم و با اون بازیهام رو انجام بدم تمام تروفی های اکانت قبلی از بین میره؟ نميشه اطلاعات رو منتقل کرد و بعد اکانت قبلی رو پاک کرد؟

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
دوستان نمیشه این ماشین رندوم کرکترا رو عوض کرد ؟ امروز به 40 روش این ماشین ترور و مایکل رو منفجر کردم بعد جاشون ماشین گذاشتم باز برگشتم دیدم ماشینه برگشته :| ؟
راستی من به شدت علاقه به ماشینای گرون کلاسیک دارم . کجا گیر میاد ؟ :D

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
اینجور که نوشتی انگار شما پلاستو در واقع شیر کردی ولی بازم dlc رو اکانتی هست که با ریجن بازی یکیه.....

هیچم اینجوری نیست ! :D خیلی راحت تونستم بعدش رو اکانت دوم استفاده کنم . دوستمم همین روش رو رفت جواب داد .

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دوستان نمیشه این ماشین رندوم کرکترا رو عوض کرد ؟ امروز به 40 روش این ماشین ترور و مایکل رو منفجر کردم بعد جاشون ماشین گذاشتم باز برگشتم دیدم ماشینه برگشته :| ؟
متاسفانه هیچ راهی نداره البته ماشینا رو ببر تیون کن به دلت میشینن :d
هیچم اینجوری نیست ! :D خیلی راحت تونستم بعدش رو اکانت دوم استفاده کنم . دوستمم همین روش رو رفت جواب داد .
والا این جاده رو ما آسفالت کردیم هیچ راهی نیست که کد پول GTA ریجن 1 رو روی ریجن 2 یا 3 یا بلعکس استفاده کرد :d

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
بچه من gta گرفتم 14 روز پلاس رایگان داره ریجن بازی 3 هست
ریجن اکانتم 1 هست میتونم از این پلاس استفاده کنم یا نه ؟
با این بازی ریجن 3 و اکانت ریجن 1 میتونم آنلاین بازی کنم ؟

آخرین ویرایش:

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
آقا ما یه خبطی کردیم این tutorial اول بازی آنلاین و کنسل کردیم ! حالا این Lamar نمیاد کمک کنه رنکمون بره بالا :d
راحی نداره تتوریال و از اول بیاریم ؟

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
آقا ما یه خبطی کردیم این tutorial اول بازی آنلاین و کنسل کردیم ! حالا این Lamar نمیاد کمک کنه رنکمون بره بالا :d
مراحل آموزشي اول GTA Online به قدري مضخرفه كه خدا ميدونه :| يكبار روي ps3 رفتمش برا هفت پشتم بسته :d خيلي مضخرف تر از چيزيه كه فكرشو بكني ! از نظرم اگه ميخواي رنكت خيلي سريع آپ شه به دوستات توي psn كه رنكاي خوف دارن بگو تو ميشن هايي كه از سايمون ميگيرن اينوايتت كنن ! مثل معجزس سريع رنكت اپ ميشه ! با همين روش رنكو از ٠ رسونديم ١٨ :d

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
مراحل آموزشي اول GTA Online به قدري مضخرفه كه خدا ميدونه :| يكبار روي ps3 رفتمش برا هفت پشتم بسته :d خيلي مضخرف تر از چيزيه كه فكرشو بكني ! از نظرم اگه ميخواي رنكت خيلي سريع آپ شه به دوستات توي psn كه رنكاي خوف دارن بگو تو ميشن هايي كه از سايمون ميگيرن اينوايتت كنن ! مثل معجزس سريع رنكت اپ ميشه ! با همين روش رنكو از ٠ رسونديم ١٨ :d

خب مهندس معجزه کن دیگه :d به یاریه هموطنت بشتاب
آی دی این اکانت جدیدم اینه : Shahramax
ادد کن رنک آپ شیم پیلیز

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه من gta گرفتم 14 روز پلاس رایگان داره ریجن بازی 3 هست
ریجن اکانتم 1 هست میتونم از این پلاس استفاده کنم یا نه ؟
با این بازی ریجن 3 و اکانت ریجن 1 میتونم آنلاین بازی کنم ؟
اون 14 روزه ممکنه credit card نیاز داشته باشه . اگر کد هست که باید اکانت هم ریجن بازی رو داشته باشی تا redeem بشه ....
اگر primary بشه yes.

Z-type که 10 ملیون دلار هست خریدش از نت D: توی reddit میگن ممکنه ( البته اونطوری که فهمیدم احتمالش خیلی خیلی خیلی پایینه ) جلوی پارکینگه St rip club هستش ولی ظاهرا پس از اتمامه بازی . قدیم یه باگ بود که از یکی از mission ها میشد گرفتش مثل اینکه روی نسل جدید کار نمیکنه ...

Stinger هم اصلا توی بازی نیست. فقط میشه از نت خریدش ! :(

Monore هم باید انلاین بخری فقط :( نمیدونم Location خاصی spawn میشه یا نه ...

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
دوستان online heists برای ps3 هم میاد ؟
cash card برای برای نسخه اروپا هست یا برای نسخه ی امریکا هم وجود داره چون من تو فروشگاه سونی برای امریکا نتونستم پیدا کنم؟

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر

Tuturial نمیخواد که فقط باعث تلف کردن وقت میشه شما با چند نفر از دوستان عزیز هماهنگ کنید برید بازی کنید سریع میاد دستتون و حرفه ای میشید و میتونید با هم مراحل رو راحت انجام بدید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر