Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,615
من تو نسل قبل نتونستم رو 360 چهار گیگ نصبش کنم و الان دارم بازیش میکنم.
مرحله فرار از پزشک قانونی مایکل چقدر شبیه مرحله اول مکس پین 2 و خیلی خیلی شبیه مرحله استادیوم مکس پین 3 هست.
مرحله انفجار کشتی ، مایکل منو خیلی خیلی یاد اسپلینترسل انداخت.
تیونینگ بازی یادآور NFS:Most wonted هستش.
کلا بازی عصاره همه بازیهای قشنگ هستش.
(فقط کاش بلیارد داشت) :(

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
سلام میشه کسی واقعا اگه کامل بلده بازی انلاینشو توضیح بده من بابا میرم جوین میشم به دوستام هی منو اونو میندازه بیرون حتی دوستایی خارجیم میاییم تو پرایوت جوین میشیم میخواییم بریم بازی کنیم فقط دو نفر سه نفر دوستیم موندم واقعا خواهشن یه توضیح بدین باید چی کار کنیم یا اصلا توضیح بدین میریم تو بازی تو کودوم شرایط با دوستانمون بازی کنیم بریم یه جاب چطوری به هم وصل شیمنمیریم وستامون نمیتونن جوین شن خلاصه کلی مشکلات دیگه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام میشه کسی واقعا اگه کامل بلده بازی انلاینشو توضیح بده من بابا میرم جوین میشم به دوستام هی منو اونو میندازه بیرون حتی دوستایی خارجیم میاییم تو پرایوت جوین میشیم میخواییم بریم بازی کنیم فقط دو نفر سه نفر دوستیم موندم واقعا خواهشن یه توضیح بدین باید چی کار کنیم یا اصلا توضیح بدین میریم تو بازی تو کودوم شرایط با دوستانمون بازی کنیم بریم یه جاب چطوری به هم وصل شیمنمیریم وستامون نمیتونن جوین شن خلاصه کلی مشکلات دیگه
انلاینه بازی مشکلاتش هنوز برطرف نشده به صورت کلی ....
همینطوری هست. یا freeroam میری یا میرن job انجام میدین !

مرحله فرار از پزشک قانونی مایکل چقدر شبیه مرحله اول مکس پین 2 و خیلی خیلی شبیه مرحله استادیوم مکس پین 3 هست.
اصلا مایکل رو یه ریش بزار ... تازه یکی از مغازه ها هم لباسه گلگلیه max payne رو میفروشه D: خوده max payne میشه ! یکی از کتهای توی کمدش هم شبیه کته Max Payne مایکل لول ×_× کلا شوتره اون بازی که شاهکار بود ! روی همین پیاده کردن کلا GTA بازیه فوق القعاده کاملی شده !
ار اون مرحلش یاداوره max payne بود D:

دوستان اين عكسها كه با موبايل ميگيرم، چه جورى ذخيرش كنم داخل گالرى خوده ps4 كه بشه به فلش انتقال بدم؟
با share بگیر D:

دوستان بعد ابدیت جدید بازی من اجرا نمیشه...دانلود استاتوس از حالت کامل در اومده!!!!
کمک
بازی رو کلا پاک کن دوباره نصب کن . ممکنه باگه پچ باشه :(

بچه ها من بازی هارو بخش سینگل فقط بازی میکنم آپدیتایی که بازی داره من نکنم که چیز خواستیو از دست نمیدم؟؟؟؟
R* گفته بود اپدیته اولی برای تجربه درسته بازی نیاز بود اما اپدیتهای بعدی همه برای بهبوده بخشه انلاین بود !

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
البته gta خودش یه سبک و انقلاب در صنعت گیم محسوب میشه
از این سری هم بازی کردن با 3 شخصیت و قابلیت همزمان اول شخص و سوم شخص صنعت گیم رو کلا تحت تاثیر قرار میده،
شایدم بقیه بازی ها هرکدوم یه قسمتی از gta رو برداشتن و سرلوحه خودشون قرار دادن :d مثلا یکی مثه من دیگه بازی گلف و تنیس و ریس و شوتر نمیخره! (مگر اینکه بازی خیلی شاخی باشه) چون gta از این نظر کاملا گیمر رو ارضا میکنه

نبود بیلیارد واقعا عذاب آوره :-s

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
اینم تصویر باندل بازی که قراره عرضه بشه. طراحیش واقعا شاهکاره.

1417006423-custom-ps4.jpg

مثل اینکه قراره تعدادی از باندل ها رو جایزه بدن که جزییاتش تو فیسبوقشون هست و بعد برای فروش قرارش میدن و به جز نسخه ی فیزیکی این محتویات رو هم داره.

CNT TeeCultstoppers Pin Set
Dr. Friedlander Stress Bal
Epsilon Program Laser-Etched Paper Weight
Fred’s Pictures Tee
Grotti Polo
iFruit Mouse PadLifeInvader Mouse Pad
Loneliest Robot Greeting Card
Los Santos Est. 1781 Tee
Los Santos Radio Pin Set
Love Fist Tee
Los Santos, San Andreas Tee
Merryweather Security Polo
Merryweather Security Cap (in both Black and Fatigue)
Merryweather Security Heat Changing Mug
Merryweather Security Tee (in both Black and Grey)
Pogo Keychain
San Andreas Republic Tee
Snapmatic Tee
Sprunk Water Bottle
STD Contractors Tee
Sticker Pack featuring the brands of GTAV

آخرین ویرایش:

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
بچه ها من بازی هارو بخش سینگل فقط بازی میکنم آپدیتایی که بازی داره من نکنم که چیز خواستیو از دست نمیدم؟؟؟؟

نه چیز خاصی نیست . این آپدیت ها که اومده فقط رفع مشکلات و باگ ها بوده و قسمتیش هم برای بخش آنلاین هست که امکانات جدید اضافه میکنن .

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
پس بریم چرخ و فلک سوار شیم ؟:d
قایق سواری_اتومبیل رانی_موتورسواری_خلبانی_چتر بازی_شکار_دارت_غواصی_سینما_ گلف _تنیس_یوگا_جت اسکی_دوچرخه سواری_کوهنوردی:d شب گردی :d از همه مهم تر سلفی و کلاب :d و... دیگه چی میخواین از جون راک استار؟ :| :d

p $ ychomantis

کاربر سایت
Aug 6, 2014
183
نام
مبین
قایق سواری_اتومبیل رانی_موتورسواری_خلبانی_چتر بازی_شکار_دارت_غواصی_سینما_ گلف _تنیس_یوگا_جت اسکی_دوچرخه سواری_کوهنوردی:d شب گردی :d از همه مهم تر سلفی و کلاب :d و... دیگه چی میخواین از جون راک استار؟ :| :d

آخه نمی دونی که ما چه خاطراتی با بیلیارد داریم! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر