Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
So good :D

حالا هی بگید فرقی نداره با نسل قبل :D
فرقی نداره دیگه . 4 تا texture زدن بالا پایین در و دیوار . این عکسام که همش Photoshop و فی لترهای مختلفه. توی بازی اینطوری نیست اصلا ...
;;)

بچه ها میشه راهنمایی کنید چجوری کاراکتر ps3 رو انتقال بدم به ps4:-s
option بزن قسمت online گزینه اولی transfer هست.

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
فرقی نداره دیگه . 4 تا texture زدن بالا پایین در و دیوار . این عکسام که همش Photoshop و فی لترهای مختلفه. توی بازی اینطوری نیست اصلا ...
;;)

option بزن قسمت online گزینه اولی transfer هست.
یعنی وافعا گرافیک تغییر خاصی نکرده ارمان ؟:|:-$

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
دوستان من با این قسمت بورس و سهام خیلی سر و کله زدم چیزی ازش نفهمیدم یه مشت عدد و آمار و ارقامه چجوریه ؟ یکی از دوستان چند صفحه قبل توضیحاتی داد ولی باز درست نفهمیدم هیچی پول برام نمونده دارم مسافر کشی میکنم

مرسی

خیلی راحت هست پول درآوردن. اینو یادتون باشه: قرار نیست بعد از تموم کردن 30-20 مرحله میلیونی پول داشته باشید. :D یکم زمان میخواد برای این کار.

اولین راهی که میشه پول خوبی درآورد تموم کردن بازی هست. مرحله آخر پول خیلی زیادی بدست میارید.

دومین راه هم مراحل lester's assassination هست. یکی از کاربران ردیت (Trekkx) راهنمایی گذاشته بود که میشد 2.1 بیلیون دلار پول درآورد در این مراحل :| :D

اصلیترین راه هم پول درآوردن هم سرمایه گذاری تو بورس هست. اول از همه لیست شرکت های رقیب رو باید بدونید.

CoolBeans / BeanMachine
Burgershot / Up-An-Atom
Clucking Bell / TacoBomb
FlyUS / AirEmu
GoPostal / PostOP
Bilkington / DollarPills
Pisswasser / Logger
MazeBank / BankOfLiberty
Redwood / Debonaire
Slaughter, Slaughter & Slaughter / Bullhead
RadioLosSantos / WorldwideFM
eCola /Raine

کاری که باید بکنید اینه که سهام یک شرکت رو بخرید و افراد و وسایل شرکت رقیب اون رو از بین ببرید.

راستش اگه درباره سهام GTA V سه یا چهار صفحه هم توضیح بدی بازم کمه. چون خیلی وسیع هست و شامل شانس هم میشه.

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
729
نام
Ramin
خیلی راحت هست پول درآوردن. اینو یادتون باشه: قرار نیست بعد از تموم کردن 30-20 مرحله میلیونی پول داشته باشید. :D یکم زمان میخواد برای این کار.

اولین راهی که میشه پول خوبی درآورد تموم کردن بازی هست. مرحله آخر پول خیلی زیادی بدست میارید.

دومین راه هم مراحل lester's assassination هست. یکی از کاربران ردیت (Trekkx) راهنمایی گذاشته بود که میشد 2.1 بیلیون دلار پول درآورد در این مراحل :| :D

اصلیترین راه هم پول درآوردن هم سرمایه گذاری تو بورس هست. اول از همه لیست شرکت های رقیب رو باید بدونید.

CoolBeans / BeanMachine
Burgershot / Up-An-Atom
Clucking Bell / TacoBomb
FlyUS / AirEmu
GoPostal / PostOP
Bilkington / DollarPills
Pisswasser / Logger
MazeBank / BankOfLiberty
Redwood / Debonaire
Slaughter, Slaughter & Slaughter / Bullhead
RadioLosSantos / WorldwideFM
eCola /Raine

کاری که باید بکنید اینه که سهام یک شرکت رو بخرید و افراد و وسایل شرکت رقیب اون رو از بین ببرید.

راستش اگه درباره سهام GTA V سه یا چهار صفحه هم توضیح بدی بازم کمه. چون خیلی وسیع هست و شامل شانس هم میشه.
چطوری رقیب یه شرکت رو از بین ببرم ؟ مراحل leters assassinations کجاس ؟

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,712
سرعت زیاد مهم نیست. با پینگ زیر 200 میشه راحت بازی کرد.
اتفاقآ این بازی برخلاف بقیه بازیها + پینکگ خوب سرعت خوب هم میخواد خصوصآ تو این نسل که پلیرها بیشتر شدن

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
اتفاقآ این بازی برخلاف بقیه بازیها + پینکگ خوب سرعت خوب هم میخواد خصوصآ تو این نسل که پلیرها بیشتر شدن

من 1 سال با سرعت 30kb/s بازی کردم GTA Online رو و مشکل خاصی هم ندیدم. سرعت هم ربطی به پینگ نداره. یکی از دوستام سرعت دانلودش 800kb/s هست ولی پینگش 300. منم سرعتم 30kb/s هست ولی پینگم بین 110 تا 160.

بازی BF4 هم همینطور. نسخه X360 فقط 24 تا بازیکن داشت ولی نسخه PS4 تا 64 نفر رو پشتیبانی میکرد. این رو هم دوستام گفتن حتما لگ و تاخیر زیاد میشه. زیاد نشد که هیچ کمتر هم شد.

فایده سرعت بالا در بازی: اگر سرعت دانلود بالا باشه به Session سریعتر جوین میشید. مراحل رو هم کمی سریعتر لود میکنه ولی در حین بازی سرعت مهم نیست.

M

!_Meshki_!

So good :D

gpw1fdvrugacw9muoh0v.jpg

n5udmp1nnnasa4yg98f5.jpg

cpd1xhjkrpmvicx2yre7.jpg

حالا هی بگید فرقی نداره با نسل قبل :D
اینا بهتره :D
7548f8f961391139434765cf97ed3735.jpg

0ddae74b42151902f4d84b1a11c7c9f0.jpg

5500a3b271ada7b04e8a634c53f8b4fd.jpg

eb276cdd178d1c5acb808d2de4bee470.jpg

rahgozar110

کاربر سایت
Sep 12, 2011
24
نام
Ali
اقا سؤال خواهشن جواب بديد الان اكانت سوشيال كلابم ماله ايكس باكس دو تا كاركتر دارم يكي ١٠٨ لولش يكي١٦ الان رو ps4بزنم دوتاشون ميان ٠بعد من تمام تروفي ها ي انلاينشو كرفتم الان اين تروفي ها رو ميده تو سايت psnprofile كسي كه قبلا تروفي هارو رو ps3كرفته تا اومده تو انلاينps4همه تروفي هاي انلاينشو كرفته دقت كنيد مي بينيد همش تو يه تايمه ٠

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر