Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
آقا این فرانکلین اصلا آدم خسته اییه ! بد دهن هم هست ، نمیتونم باهاش ارتباط بر قرار کنم /:)

بالاخره ویژگی این شخصیت هست دیگه . با این نمیتونید ارتباط برقرار کنید با Trevor میخوایید چیکار کنید

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
آقا این فرانکلین اصلا آدم خسته اییه ! بد دهن هم هست ، نمیتونم باهاش ارتباط بر قرار کنم /:)

فرانکلین مودب تبرین کرکتر بازی هست اتفاقا :| یه دو تا مرحله با ترِوِر بری اونوقت با سرعت 155mbps با فرانکلین ارتباط مستقیم برقرار میکنی :| :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
در مورد گرافیک بازی بیشتر توضیح بدید
اینطور که به نظر میاد بازی از نظر گرافیکی تونسته مشتاقان نسل هشتمی رو راضی کنه
راضی میکنه ××_××

من با Trevor و بعدش هم فرانکلین اخرش هم با مایکل حال کردم ! خانواده مایکل خیلی باحالن اما کلا فراکلین یه دنیای دیگس ! مخصوصا با Lamar ! دوتا شاهکارن D:

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
دوستانی بازیرو نرفتن وارد نشن :d
دوستان کسی میدونه رابطه مایکل و ترور چی بوده اخه ترور بعد این که مایکل رو میبینه میگه چرا مایکل زندس؟
در کل ببین اینا چی بوده

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
لیست نمرات:
میانگین نمرات بازی در Metacritic:
96

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
محمد جان این راهنمات خدایی خیلی عالیه دستت درد نکنه ، کاش اینجا هم کاملش و میزاشتی :-bd

(‌ فونت های انگلیسی اون فوروم به شدت چشم و خسته میکنه و نا خواناس ، کاش به مدیرانش بگی یه فکری به حالش بکنن !‌)

خیلی ممنون. بله متاسفانه فونتش یکم مشکل داره که به زودی درست میشه.

دوستان قیمت بازی بعد از 12-10 روز چند میشه؟؟

MR.J

کاربر سایت
Jan 10, 2014
76
نام
Javad
فقط مایکل یه خلاف کار با کلاسو خانواده دوس یا کلا یه family man کامله همشون خوبن ولی من مایکلو خیلی دوس دارم کارش درسته

- - -ویرایش - - -

دوستانی بازیرو نرفتن وارد نشن :d
دوستان کسی میدونه رابطه مایکل و ترور چی بوده اخه ترور بعد این که مایکل رو میبینه میگه چرا مایکل زندس؟
در کل ببین اینا چی بوده

اینا قبلا با هم رفیق فابریک بودن اول بازی هم اینا دارن با هم سرقت میکنن که مایکل تیر میخوره از اون ور تروور فرار میکنه ولی مایکل نمیدونست فرار کرده فک میکرد کشتنش در کل بعد چندیدن سال همو میبینن و ادامه داستانو دیگه خودت بازی کن:d

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان،من این پچ 1.5 گیگ رو نصب کردم ولی توی بازی تغییری ایجاد نشد،برای شما هم اینظور بود؟
حتما که تغییرات عمده و دیدنی نیست به وضوح :d

فقط مایکل یه خلاف کار با کلاسو خانواده دوس یا کلا یه family man کامله همشون خوبن ولی من مایکلو خیلی دوس دارم کارش درسته

- - -ویرایش - - -

اینا قبلا با هم رفیق فابریک بودن اول بازی هم اینا دارن با هم سرقت میکنن که مایکل تیر میخوره از اون ور تروور فرار میکنه ولی مایکل نمیدونست فرار کرده فک میکرد کشتنش در کل بعد چندیدن سال همو میبینن و ادامه داستانو دیگه خودت بازی کن:d
:-s:-s:-s:-s
بزار تو اسپویلر اینا رو خب !!!!_!!!! خیلیا بازی نکردن ..الان این رو نوشتی ....

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
یکی از اصلیترین دلایلی که من فرانکلین رو دوست دارم، بخاطر اینه که منو یاد این شخصیت میندازه: :x

regular.jpg

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
اقا ما وصل شدیم به سرور، با همون شخصیت قبلیمون تو ps3 !
سرور ps4 کاملا خلوت بود
منتها سوشیال بخش گالری ps4 ش غیر فعاله!
هرچی عکس گرفتم تو سرور جدید معلوم نیست کجا رفته!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر