Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من که با این نسخه ۵ اصلا حال نکردم. ی دنیای بزرگ داشت اما خالی. نسبت به بازیهای قبل هم انچنان قابلیت جدیدی اضافه نکرده بود. شخصیت های اصلی بازی هم جذاب نبودن. فقط گرافیکش بهترین بود بین بازیهای قبلیش. بعد از red dead redemption که ی بازی فوق العاده بود فکر میکردم جی تی ای ۵ خیلی جذاب تر شه اما اشتباه میکردم. این بازی فقط هایپ داشت

قبول دارم Red DEad عالی بود ! ولی بازم نظرت راجع به GTA V غیر قابله قبوله ×_× یعنی به نظرم منطقی نیست. هایپ یه چیزیه بیش از حد گده بشه همه فک کنن jaw dropping بعد که میاد میبینم در اون حدی که فک میکردیم نیست اما R* همیشه پاسخش قوی بوده و بازیاش رو از حده انتظار هم فراتر ساخته...
یعنی خودت دوست نداشتی ok هست مشکلی نیست و الکی زیره سوال نبرش !
نواوری نداشته ؟ همین switch کردن و نحوه عملایت heist گوشه ای از نواوری بازی بود چه برسه به جزییاتی که ادم تو یه پست هم نمیشه بهش توجه کنه!

وسایل نقلیه جدید !

da13ca81ffca6297bfde9da215e4c1c4.jpg

اخ ! این خیلی باحاله !
^_^ماشینه Burger Shot ~_~

- - -ویرایش - - -

۱۸۰ تصویر با کیفیت ۱۰۸۰p از نسخه نسل جدید :D
Grand Theft Auto V XB1 - Imgur
همه چیش عالیه . البته به نظرم باید از نزدیک دید ! texture ها بهتر شده .... از نظر نورپردازی معلومه بیشتر کار شده ... دور نما خیلی خوبه . واقعا روش عالی کار کردن . مخصوصا مناظر طبعیی ایناش بیشتر به چشم میاد.
اما از نظر میزان جمعیت ( نمیدونم day1patch تاثیر خواهد داشت یا نه ) اصلا مثل تریلرهای بازی نیست .... یکی از تریلرها قشنگ ترافیک رو نشون میداد. همه شاتها جمعیت مردم و ماشینها به نظرم مثل نسله قبله .

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
بحث نکنید راک استار و نافتی داگ به دلیل با شعور بودنشونه که بازیاشون عالین....چون شعور دارن هر 2 3 سال یبار بازی میدن بیرون اونم چه بازیایی وقت میزارن تا مردم راضی بشن نه جیبشونو هر سال از پول زیاد کنن...
باید فاتحه این دو شرکت رو وقتی خواند که هر سال ی بازی بدن دست مردم....الان خیلی از بازی هایی که هر 1 سال ی بار عرضه میشن اوضاع خوبی ندارن و فقط جهت تهیه پول برا شرکتای بازی سازی هستن...

کلا GTA 5 برا من وقتی رو 360 گذاشتم داخل دستگاهم و یادمه 3 ماه بعد قرار بود کنسولای جدید بیاد فهمیدم 360 دیگه بیشتر از این کشش نداره ...واقعا خیلی مهمه که یک بازی به شما القا کنه که من آخرشم...
GTA5 فوق بازی بود وقتی دزدی میرفتم با نقشه ها حس بازی گنگستری هم پیدا میکردم...تنها بازی بود که میشد تمام تجربیات خوب از همه سبک بازی هارو داخلش تجربه کرد....

الان با دوربین اول شخص که گویا تو این نسل اضافه شده باید گفت ما فارکرای جدید هم داریم تا حدی تو این بازی ....این بازی یا میره صدر یا با کمی کمتر از TLOU میره دوم جدول برا PS4

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
بحث نکنید راک استار و نافتی داگ به دلیل با شعور بودنشونه که بازیاشون عالین....چون شعور دارن هر 2 3 سال یبار بازی میدن بیرون اونم چه بازیایی وقت میزارن تا مردم راضی بشن نه جیبشونو هر سال از پول زیاد کنن...
باید فاتحه این دو شرکت رو وقتی خواند که هر سال ی بازی بدن دست مردم....الان خیلی از بازی هایی که هر 1 سال ی بار عرضه میشن اوضاع خوبی ندارن و فقط جهت تهیه پول برا شرکتای بازی سازی هستن...

کلا GTA 5 برا من وقتی رو 360 گذاشتم داخل دستگاهم و یادمه 3 ماه بعد قرار بود کنسولای جدید بیاد فهمیدم 360 دیگه بیشتر از این کشش نداره ...واقعا خیلی مهمه که یک بازی به شما القا کنه که من آخرشم...
GTA5 فوق بازی بود وقتی دزدی میرفتم با نقشه ها حس بازی گنگستری هم پیدا میکردم...تنها بازی بود که میشد تمام تجربیات خوب از همه سبک بازی هارو داخلش تجربه کرد....

الان با دوربین اول شخص که گویا تو این نسل اضافه شده باید گفت ما فارکرای جدید هم داریم تا حدی تو این بازی ....این بازی یا میره صدر یا با کمی کمتر از TLOU میره دوم جدول برا PS4

دقیقا حق با شماست راک استار و ناتی داگ واقعا کارشون درسته . نتیجه هر سال بازی دادن برای سود کردن هم Ubisoft با نسخه Assassin's Creed ثابت کرد که چقدر ضعیف رو بازی کار کردن . همچنین Ubisoft میخواست رقیبی برای راک استار و بازی Gta باشه که چند سال صرف ساخت Watch Dogs کرد و تاخیر هم داد اما نتونست نتیجه مطلوبی رو بگیره اما نسخه Far Cry 4 یک نسخه اصیل هست که روش واقعا وقت صرف شده تا منظره های زیبا و هیجان انگیز رو به نمایش بگذاره و فکر کنم خود UbiSoft هم الان فهمیده که نباید هر سال بازی عرضه کنه ولی متاسفانه وقتی سود خودش رو تو اینکار میبینه هر سال نسخه جدید رو عرضه میکنه .

ftj47

کاربر سایت
Mar 4, 2014
135
به نظرتون تو ی عکسایی که ازبازی اومده تراکم جمعیت کم نیست ؟! :-/ نمیدونم شایدم من اینجوری فک میکنم ولی شبیه تریلر نیست از لحاظ تراکم جمعیت و ترافیک

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
به نظرتون تو ی عکسایی که ازبازی اومده تراکم جمعیت کم نیست ؟! :-/ نمیدونم شایدم من اینجوری فک میکنم ولی شبیه تریلر نیست از لحاظ تراکم جمعیت و ترافیک
منم بازی رو تو توییچ دیدم خبری از ترافیک بالا و تراکم جمعیت به اون صورت که تو تریلر ها نشون دادن نبوده

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
GTA-V.jpg

این متن صحبت Rockstar در مورد Dayone Patch :

In order to experience the game properly, please make sure you install this Update before playing (like all Title Updates, it will be applied automatically as long as you are connected to the internet

:D احتمالا با همین اپدیت مشکل همین ترافیک و اینا رفع میشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر