Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,750
آقا اینای که تو آنلاین رکورد عجیب میزنن چه طوری میزنن من هرچی گشتم گلیچی چیزی ببینم پیدا نشد یارو رکورد تو ریس زده بود 25 ثانیه من تو اون پیست بدون مشکل و خطا اول شدم تو 1:15 ثانیه خیلی جالبه تازه بعضیا زیر 10 ثانیه هم میزنن

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
آقا اینای که تو آنلاین رکورد عجیب میزنن چه طوری میزنن من هرچی گشتم گلیچی چیزی ببینم پیدا نشد یارو رکورد تو ریس زده بود 25 ثانیه من تو اون پیست بدون مشکل و خطا اول شدم تو 1:15 ثانیه خیلی جالبه تازه بعضیا زیر 10 ثانیه هم میزنن

اونا مد ميزنن
بهتره سمتش نريد چون بن ميشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
دوستان ببخشيد ولي اگه من gta san andreas رو دانلود بكنم از ايكس باكس براي بازي كردنش بايد به اينترنت وصل باشم؟

(Gta san andreas اومده با كيفيت بهتر فقط ٣.٧٤$)

Subscribe to my youtube channel :
aryan namavar

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
دوستان ببخشيد ولي اگه من gta san andreas رو دانلود بكنم از ايكس باكس براي بازي كردنش بايد به اينترنت وصل باشم؟

(Gta san andreas اومده با كيفيت بهتر فقط ٣.٧٤$)

Subscribe to my youtube channel :
aryan namavar
نه لازم نيست

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان الان من هر کاری میکنم ماموریت داستانی بهم نمیده و ماموریت فرعی هم رفتم اخرین ماموریتم هم اونیه که یه زیردریایی زرد رنگ رو با هلیکوتر بلند میکنن(البته یه پیغام میده که تلفن بزنید و قرار بزارید ولی به هر کی میزنم اشغاله)
یه سوال دیگه هم دارم این عددهایی که کنار عکس شخصیتها انداخته برا چیه

ممنون میشم راهنمایی کنید

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان الان من هر کاری میکنم ماموریت داستانی بهم نمیده و ماموریت فرعی هم رفتم اخرین ماموریتم هم اونیه که یه زیردریایی زرد رنگ رو با هلیکوتر بلند میکنن(البته یه پیغام میده که تلفن بزنید و قرار بزارید ولی به هر کی میزنم اشغاله)
یه سوال دیگه هم دارم این عددهایی که کنار عکس شخصیتها انداخته برا چیه

ممنون میشم راهنمایی کنید
اول اینکه باید عرض کنم از ابتدای عمر این تاپیک پور تکرار ترین سوال همین سوال بوده که شما پرسیدی و جوابش هم اینه که به مناسبت ماشین شاسی بلند چهار در رو بدزدی و به خرج شهر ببری و به مایکل زنگ بزنی تا به عنوان ماشین فرار انتخاب بشه
اون عدد هایی هم که کنار عکس دوستان مشاهده میکنید تعداد ماموریت ها ی چه رسمی با فرعی موجود در اون زمان از روز که قابل بازی کردن هستند است

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
مد اول شخص بازي عالي كار شده. مرحله the tree company رو اول شخص بازي كردم و هايپم تركيد
(توجه كنيد دوستاني كه ميخوان رو ٣٦٠ اول شخص رو تجربه كنن نياز به جيتگ دارن. لطفا سوال نفرماييد)

Sent from my iPhone using Tapatalk

m_pokoora

کاربر سایت
May 13, 2011
14
نام
آرمان
سلام. یه سوالی داشتم از دوستان.
این بازی نیاز به نصب داره؟ روی فلش مموری هم میشه نصب کرد یا فقط روی هارد خود کنسول؟
ممنون.

YosefFaraji

کاربر سایت
Nov 8, 2013
320
سلام. یه سوالی داشتم از دوستان.
این بازی نیاز به نصب داره؟ روی فلش مموری هم میشه نصب کرد یا فقط روی هارد خود کنسول؟
ممنون.
من دیسک اول رو تو هارد و دیسک دوم رو تو فلش 16گیگ نصب کردم.دیگه به لنز فشار نمیاد ولی باید دیسک دوم همیشه تو دستگاه باشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر