Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
914
نام
amin
سلام
ی سوال مهم دارم
من یک فلش 16 گیگ واسه GTA V گرفتم و وقتی با ایکس باکس فرمتش کردم ی پیغام داد که فلش شما مینیمم سرعته توصیه شده توسط ایکس باکس رو نداره ولی میتونی روش بازی نصب کنی.یعنی فلشم سرعتش بالا نیس.gta v رو روش نصب کردم بدین صورت که دیسک یک رو نصب کردم و با دیسک دو بازی میکنم.ولی وسطای شهر که رانندگی میکنم بخصوص با سرعت بالا افت فریم مشاهده میکنم میاد بین 20 تا 25.ولی تو بازی های نصبیه دیگه مثله ghosts مشکله افت فریم ندارم(گووست رو هم رو همین فلش نصب کردم)خواستم ببینم مشکله افت فریم من مربوط ب فلش هس یا طبیعیه؟و اگر اینکه فلش رو تعویض کنم و مثلا یک فلش 16 گیگ hp بگیرم این مشکلم برطرف میشه یا خیر
خیلی ممنون

دوست عزیز فکر کنم فایل های نصب مربوط به دیسک 1 و دیسک 2 بازی نباید در کنار یکدیگز قرار بگیرند، به این صورت که دیسک 1 رو در هارد داخلی دستگاه و دیسک 2 رو روی فلشتون نصب کنید.

Amir-GT

کاربر سایت
Jun 23, 2014
49
نام
Amir
آقا تو آنلاين يه 10 دقيقه اي كه بازي ميكنم يهويي هنگ ميكنه بازي همينوري گير ميكنه.اشكال از نتمه؟
http://www.speedtest.net/my-result/3632224438
3632224438.png

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام خسته نباشید ..
1 - تو افلاین سهامی که میخرم و هی بالا پایین میره ..
چه جوری میشه اخرش ؟
سودشو کی بهم میده .. ؟
درصداش چه جوریه .. ؟
یه سهامه سبزه کنارش یعنی رفته بالا بعد قرمز میشه بفروشمش یا نه .. ؟
2 - تو ماموریت فرانکلین یه جا هست نزدیک دریا میره پیش لستر بعدش باید چند نفرو بکشه که زمان داره 8 دقیقه
که اول میره پمپ بنزین بنزین برمیداره و اولین ادمی هم که میکشه یه بدنسازه بعد دومیش و بعدم تو سومیش
میره کنار یه ساختمون تو نقشه علامت قرمز اونجاست ولی هرکی رو میکشم نمیره اون علامته چه کنم .. ؟؟

KAVEH125

کاربر سایت
Jul 17, 2014
11
سلام!!دوستان من GTA V روی روی دستگام نصب کردم و در حال بازی بودم حدود 30 تا مرحله هم رفته بودم ک بازی یهو ریستارت شد!!بعد از اون هر کاری میکنم وارد بازی نمیشه تا بخش لودینگ ک عکس ها میاد میره ولی از بازی میپره بیرون!!!
قبل از این ک بخش لودینگ بیاد این نوشته میاد!!اوکی ک میکنم لودینگ میاد و بازم ریست میشه!!
http://upcity.ir/images2/37025853821842521470.jpg

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,823
سلام خسته نباشید ..
1 - تو افلاین سهامی که میخرم و هی بالا پایین میره ..
چه جوری میشه اخرش ؟
سودشو کی بهم میده .. ؟
درصداش چه جوریه .. ؟
یه سهامه سبزه کنارش یعنی رفته بالا بعد قرمز میشه بفروشمش یا نه .. ؟
2 - تو ماموریت فرانکلین یه جا هست نزدیک دریا میره پیش لستر بعدش باید چند نفرو بکشه که زمان داره 8 دقیقه
که اول میره پمپ بنزین بنزین برمیداره و اولین ادمی هم که میکشه یه بدنسازه بعد دومیش و بعدم تو سومیش
میره کنار یه ساختمون تو نقشه علامت قرمز اونجاست ولی هرکی رو میکشم نمیره اون علامته چه کنم .. ؟؟
اگه اشتباه نکنم ، باید بری بالای اون ساختمونه که علامت تعجب داره

سلام!!دوستان من GTA V روی روی دستگام نصب کردم و در حال بازی بودم حدود 30 تا مرحله هم رفته بودم ک بازی یهو ریستارت شد!!بعد از اون هر کاری میکنم وارد بازی نمیشه تا بخش لودینگ ک عکس ها میاد میره ولی از بازی میپره بیرون!!!
قبل از این ک بخش لودینگ بیاد این نوشته میاد!!اوکی ک میکنم لودینگ میاد و بازم ریست میشه!!
بازیرو یک بار پاک کن دوباره نصب کن ببین درست میشه؟؟

hadi6886

کاربر سایت
Feb 26, 2014
1
سلام
لستر یه ایمیل برام فرستاده که تو ایمیل گفته 3 تا ماشین باید بدزدی
موقعیت ماشین هارم به صورت عکس داده که اصلا معلوم نیست کجا رو گفته
لطفا راهنمایی کنید

Grand TA

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
نام
علی جلالی
لوکیشن هاش مشخصه دوست من
به عکس هاش توجه کن مثلا یادمه تو یکی از عکسا خط مترو مشخصه بیا رو نقشه بگرد ببین اون تیکه از خط مترو کجا میشه

تلاش کن
جوینده یابنده است

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Amir-GT

کاربر سایت
Jun 23, 2014
49
نام
Amir
سلام من هم اين مشكل رو داشتم اول يك usb 3 بگير بهتره hp باشه بعد از يك فروشكاه مطمئن بازي رو بخر!
مشكل اصلي من با خريدن دي وي دي خوب حل شد بازي رو عوض كن حله!

- - -ویرایش - - -

صد در صد مشكل از دي وي دي 1 بازي هست مطمئنم!

KAVEH125

کاربر سایت
Jul 17, 2014
11
سلام من هم اين مشكل رو داشتم اول يك usb 3 بگير بهتره hp باشه بعد از يك فروشكاه مطمئن بازي رو بخر!
مشكل اصلي من با خريدن دي وي دي خوب حل شد بازي رو عوض كن حله!

- - -ویرایش - - -

صد در صد مشكل از دي وي دي 1 بازي هست مطمئنم!

داداش dvd1رو ک میزارم بدون مشکل نصب میشه!!
dvd2 اذیت میکنه!!

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
داداش dvd1رو ک میزارم بدون مشکل نصب میشه!!
dvd2 اذیت میکنه!!

بله بي مشكل نقب ميشه ولي .... چون جايي كه ديسك ١ رو نصب نكردي سرعت read بالايي نداره اين ارور رو ميده يك يو اس بي ٣ بگير و وقتي
Configure كردي يو اس بي رو با ايكس باكس بخون كه ببيني نوشته
Meets xbox 360 requirements

!!! HALA MADRID !!! CR7 !!!

سلام
لستر یه ایمیل برام فرستاده که تو ایمیل گفته 3 تا ماشین باید بدزدی
موقعیت ماشین هارم به صورت عکس داده که اصلا معلوم نیست کجا رو گفته
لطفا راهنمایی کنید

ايا براي اون سرقت بزرگ هست :) ؟؟؟

Last edited by a moderator:

KAVEH125

کاربر سایت
Jul 17, 2014
11
بله بي مشكل نقب ميشه ولي .... چون جايي كه ديسك ١ رو نصب نكردي سرعت read بالايي نداره اين ارور رو ميده يك يو اس بي ٣ بگير و وقتي
Configure كردي يو اس بي رو با ايكس باكس بخون كه ببيني نوشته
Meets xbox 360 requirements

دادا یعنی الان ی usb 3بگیرم بازی رو تو اون نصب کنم حله!؟!؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر