Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
داداش هیچی نیومده
این ماشین ها و اسلحه ها با ابدیت به نسخه PS3 اضافه میشه

خوب اون يك نوعي DLC هست دوست عزيز (;

!!! HALA MADRID !!! CR7 !!!

دوستان گلیچ برای خرید مجانی ماشین های گرون تو دست و بال نداردید که کار کنه الان
برای در اوردن پول چی ؟
آخرین پچ چنده؟

http://youtu.be/1t55Ovj8FRY

گليچ پول

Last edited by a moderator:

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
اقا امکان خرید جت توی بازی وجود داره؟ آخه گزینه ای برای خریدش نیست! من توی آسمون یه جت رو دیدم یارو راحت چرخ میزد برای خودش ملت رو میترکوند پلیس هم دنبالش نبود:|

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
اقا امکان خرید جت توی بازی وجود داره؟ آخه گزینه ای برای خریدش نیست! من توی آسمون یه جت رو دیدم یارو راحت چرخ میزد برای خودش ملت رو میترکوند پلیس هم دنبالش نبود:|

خرید که نمیشه کرد ولی میتونید با یدونه هلیکوپتر یا هواپیما برید به منطقه نظامی و از اونجا یدونه بردارید.

MaMaD_FRN

کاربر سایت
Jun 11, 2014
13
دوستان یه اچیومنت آفلاین هست که باید Downtown cap company رو بخریم و بعد یه private fare انجام بدیم من با فرانکلین کمپانی رو خریدم ولی هیچ زنگی بهم نزدن و اچیومنت هم باز نشد :| اگه باگ گرفته راهی هست که درست شه؟

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
دوستان یه اچیومنت آفلاین هست که باید Downtown cap company رو بخریم و بعد یه private fare انجام بدیم من با فرانکلین کمپانی رو خریدم ولی هیچ زنگی بهم نزدن و اچیومنت هم باز نشد :| اگه باگ گرفته راهی هست که درست شه؟

بهت زنگ ميزنه ولي چند وقته خريديش ؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
یه چیزی بدجور رو اعصابه... توی بخش آفلاین ( استوری مود ) من گاراژ خریدم ماشین هم دارم... هر وقت ماشینو از گاراژ میارم بیرون بعد دوباره میرم توش دیگه خبری از ماشین نیست... چه کنم؟:|

Grand TA

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
نام
علی جلالی
یه چیزی بدجور رو اعصابه... توی بخش آفلاین ( استوری مود ) من گاراژ خریدم ماشین هم دارم... هر وقت ماشینو از گاراژ میارم بیرون بعد دوباره میرم توش دیگه خبری از ماشین نیست... چه کنم؟:|

فک میکنم میره تو پارکینگ ماشینا و شما باید بری و پرداخت یه مقدار پول از پلیس تحویلش بگیری
احیانا الان روی نقشه علامت یه ماشین تو مرکز لوس سانتوس نمیبینی؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
ايا شما مراحل قتل براي لستر رو رفتيد

سلام عزیز ..
لستر کدومان .. ؟؟
عینکیه چلاقه رو میگی .. ؟؟
من تا حالا 10 - 12 ساعت بازی کردم %11 پیش رفته درسته .. ؟؟
اصلا گیجم تو شهر اینور و اونور میرم هی تا کاری پیش بیاد ..
دو تا ادم هم بیشتر نیستن که رفتیم طلا فروشی و زدیم و کلی پول جمع شد
سهم همه رو هم داد اخر کار که رو صفحه گفت A بزن بریم ادامه بازی ولی الان کجاست پوله ..
تو پروفایل جفتشون میرم یکی 2 - 3 هزارتا بیشتر ندارن در صورتی که از طلاها 200 تا 700 تا کاسب شدن .. ؟
ترور هم تازه اومده رفتیم بایکرها رو کشتیم و همین فعلا دیگه ..
بعد تو مغازه میرم نمی تونم بکشمشون پولشونو بردارم چرا .. ؟؟ یعنی اسلحه دستمه تا میرم تو میزاره جیبش ..
بعد اون ماشینای حمل پوله دو نفر سوارن اره .. ؟؟ رو نقشه شکل دایره ابی هستش
چه جوری پولاشونو بردارم اگه پول توش باشه .. ؟؟
ممنوووووووون

- - -ویرایش - - -

سرمایه گذاری در بورس توی بازار merrywether

سلام عزیز چطوریه .. ؟؟
افلاین میشه دیگه .؟؟

Grand TA

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
نام
علی جلالی
سلام عزیز ..
لستر کدومان .. ؟؟
عینکیه چلاقه رو میگی .. ؟؟
من تا حالا 10 - 12 ساعت بازی کردم %11 پیش رفته درسته .. ؟؟
اصلا گیجم تو شهر اینور و اونور میرم هی تا کاری پیش بیاد ..
دو تا ادم هم بیشتر نیستن که رفتیم طلا فروشی و زدیم و کلی پول جمع شد
سهم همه رو هم داد اخر کار که رو صفحه گفت A بزن بریم ادامه بازی ولی الان کجاست پوله ..
تو پروفایل جفتشون میرم یکی 2 - 3 هزارتا بیشتر ندارن در صورتی که از طلاها 200 تا 700 تا کاسب شدن .. ؟
ترور هم تازه اومده رفتیم بایکرها رو کشتیم و همین فعلا دیگه ..
بعد تو مغازه میرم نمی تونم بکشمشون پولشونو بردارم چرا .. ؟؟ یعنی اسلحه دستمه تا میرم تو میزاره جیبش ..
بعد اون ماشینای حمل پوله دو نفر سوارن اره .. ؟؟ رو نقشه شکل دایره ابی هستش
چه جوری پولاشونو بردارم اگه پول توش باشه .. ؟؟
ممنوووووووون

- - -ویرایش - - -

سلام عزیز چطوریه .. ؟؟
افلاین میشه دیگه .؟؟

۱- بله لستر همون عینکیه و چاقس
۲-اینکه تو دوازده ساعت ۱۱٪ جلو رفتین یعنی اینکه کند بازی میکنین
۳-روی نقشه ی بازی همواره علامتهایی هست که به سه رنگ هستن : رنگ ابی یعنی با مایکل باید به اون لوکیشن برید و ماموریت رو شروع کنین
رنگ سبز یعنی با فرانکلین به انجا برید
رنگ نارنجی هم یعنی اینکه تروور باید اینکارو بکنه
البته شاید ماموریتهای در نقشه اسم اول شخصیتها هم باشه مثلا تو نقشه ببینید که نوشته شده M or T or F
ماموریتهای لستر هم معمولا در بخش جنوب لوس سانتوس با حرف L مشخص شده که اون لوکیشن مربوط به کارگاه خیاطی لستر است که اون جا کارهای ماموریتای بزرگ انجام میشه
۴-اینکه بعد از ماموریت طلافروشی ۲،۳ هزارتا بیشتر جمع نکردید شاید دلیل این باشه که تیم انتخابیتون خیلی تیم حرفه ای بوده همونجا که لستر چند نفر رو بهتون معرفی میکنه (برای راننده و هکر و ..) هر چقدر که افراد انتخابیتون حرفه ای تر باشن سهم بیشتری از پول اخر رو بر میدارن
۵-در مورد مغازه ها super market ها تو نقشه بازی مشخص نیستن.اما با چرخ توی شهر به سوپرمارکت ها میرسین که میتونین توی مغازه تفنگتون رو دربیارین و نشونه بگیرین روی مغازه دار و خودش پول هارو براتون میندازه توی کیسه اما بعدش باید از دست پلیس هم فرار کنید در اینصورت خیلی خوش شانس باشید از دزدی سوپرمارکت ۲ هزار تا پول درمیارید
۶-و اما ماشین حمل پول : ماشینهای حمل پول رو اگر از نزدیکشون رد بشید نقشه ی بازی یه فلش میندازه و با یه علامت ابی ماشین حمل پول رو نشون میده.گاهی اوقات میتونید حمل پول رو درکنار پمپ بنزین هم پیدا کنید.داخل ماشین حمل پول دونفر هستن و برای بدست اوردن پول داخلش یا باید با تعداد بالا تیر به ماشین بزنید یا یک بمب به ماشین بزنید (اسم اسلحه ها رو به یاد نمیارم ببخشید!) یک مدل تفنگ هم هست که بمب پرتاب میکنه.پس از منفجر کردن ماشین حمل پول یک کیف پرتاب میشه بیرون توی اون کیف میتونه ۵ هزار تا یا پول بیشتری باشه من به شخصه ۱۰ هزار تا رو هم از کیف بدست اوردم
۷-بازی gta v دارای دو بازار بورس هستش
LCN که هم در انلاین و هم در افلاین در دسترسه
BAWSAQ که در صورت اتصال کنسول به اینترنت باز میشه
برای دسترسی به بازار بورس از ادرس زیر اقدام کنید:
Personal phone<internet<cash & money <LCN Stock Market
در مورد نام cash & money شک دارم ولی اسمش یه چیزی تو همین مایه هاس
در lcn میتونید سهام شرکتهای مختلف رو ببینید و سهم هر کدوم رو خواستین رو بخرین و از سرمایه گذاری لذت ببرین

دوستان اگه جایی اشتباه کردم اصلاح کنید
سوالی بود در خدمتم
با ارزوی موفقیت

آخرین ویرایش:

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
اين عكس رو ببينيد
edy7uje7.jpg

anathema69

کاربر سایت
Sep 5, 2011
195
نام
Alireza
سلام
ی سوال مهم دارم
من یک فلش 16 گیگ واسه GTA V گرفتم و وقتی با ایکس باکس فرمتش کردم ی پیغام داد که فلش شما مینیمم سرعته توصیه شده توسط ایکس باکس رو نداره ولی میتونی روش بازی نصب کنی.یعنی فلشم سرعتش بالا نیس.gta v رو روش نصب کردم بدین صورت که دیسک یک رو نصب کردم و با دیسک دو بازی میکنم.ولی وسطای شهر که رانندگی میکنم بخصوص با سرعت بالا افت فریم مشاهده میکنم میاد بین 20 تا 25.ولی تو بازی های نصبیه دیگه مثله ghosts مشکله افت فریم ندارم(گووست رو هم رو همین فلش نصب کردم)خواستم ببینم مشکله افت فریم من مربوط ب فلش هس یا طبیعیه؟و اگر اینکه فلش رو تعویض کنم و مثلا یک فلش 16 گیگ hp بگیرم این مشکلم برطرف میشه یا خیر
خیلی ممنون

Grand TA

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
نام
علی جلالی
سلام
ی سوال مهم دارم
من یک فلش 16 گیگ واسه GTA V گرفتم و وقتی با ایکس باکس فرمتش کردم ی پیغام داد که فلش شما مینیمم سرعته توصیه شده توسط ایکس باکس رو نداره ولی میتونی روش بازی نصب کنی.یعنی فلشم سرعتش بالا نیس.gta v رو روش نصب کردم بدین صورت که دیسک یک رو نصب کردم و با دیسک دو بازی میکنم.ولی وسطای شهر که رانندگی میکنم بخصوص با سرعت بالا افت فریم مشاهده میکنم میاد بین 20 تا 25.ولی تو بازی های نصبیه دیگه مثله ghosts مشکله افت فریم ندارم(گووست رو هم رو همین فلش نصب کردم)خواستم ببینم مشکله افت فریم من مربوط ب فلش هس یا طبیعیه؟و اگر اینکه فلش رو تعویض کنم و مثلا یک فلش 16 گیگ hp بگیرم این مشکلم برطرف میشه یا خیر
خیلی ممنون

یه مقدار افت فریم تو بازی عادی هست
اما اگه خیلی زیاد افت فریم دارید میتونه مشکل از فلشتون باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر