Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

mammad_n4

کاربر سایت
Oct 29, 2012
62
دوستان يه نكته براي افزايش گرافيك !! نميدونم كسي فهميده يا نه! Bightsright رو روي 20% قرار بديد از خونه مايكل بيايد بيرون به نورپردازي بازي نگاه كنيد !.... فقط مواظب باشيد سكته نزنيد D:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
این جانب در نقش میکاییل ( :D ) در هنگام گشت زنی بودیم که به طور ناگه به عمارت بزرگ مجله ی کفار یعنی همان بازی پسر بر خوردیم
پس از ورود به عمارت بازی پسر با بانوان فاسد و بی دین عریان برخورد کردیم
لذا پس از فعال کردن invisiblity تصمیم به ارشات آن ها گرفته شد اما این بانوان با هل دادن ما را از خود دور کردند و به همین سبب عملیات ارشاد با استفاده از یوزی و دزرت ایگل انجام شد و تعداد زیادی از دختران فاسد به هلاکت رسیدند و مابقی با همان بدن عریان به خیابان ها پناه بردند
سپس میکاییل فداکار نیز به دنبال آنان تمام آن ها را در خیابان به هلاکت رساند و مشتی محکم به دهان یکی از مردان عمارت کوبید
متاسفانه میکاییل فداکار به هنگام فرار با بال گرد توسط پلیس فاسد و جنایتکار ایالات شیطان صفت آمریکا (لعن بر آنان) به شهادت رسید :|

پ.ن: از گذاشتن عکس معذوریم
ولی عجب جایی بودا
آدرس بد شما هم برید :D

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
این جانب در نقش میکاییل ( :D ) در هنگام گشت زنی بودیم که به طور ناگه به عمارت بزرگ مجله ی کفار یعنی همان بازی پسر بر خوردیم
پس از ورود به عمارت بازی پسر با بانوان فاسد و بی دین عریان برخورد کردیم
لذا پس از فعال کردن invisiblity تصمیم به ارشات آن ها گرفته شد اما این بانوان با هل دادن ما را از خود دور کردند و به همین سبب عملیات ارشاد با استفاده از یوزی و دزرت ایگل انجام شد و تعداد زیادی از دختران فاسد به هلاکت رسیدند و مابقی با همان بدن عریان به خیابان ها پناه بردند
سپس میکاییل فداکار نیز به دنبال آنان تمام آن ها را در خیابان به هلاکت رساند و مشتی محکم به دهان یکی از مردان عمارت کوبید
متاسفانه میکاییل فداکار به هنگام فرار با بال گرد توسط پلیس فاسد و جنایتکار ایالات شیطان صفت آمریکا (لعن بر آنان) به شهادت رسید :|

پ.ن: از گذاشتن عکس معذوریم
ولی عجب جایی بودا
آدرس بد شما هم برید :D

آدرس این فساد خانه رو بده میخوام منهلش کنم:d

--------------------
دوستان یه چیز خیلی مسخره

من خط داستانی رو تموم کردم و گزاشتم ترور و مایکل زنده بمونن...
بعد چند مدت که بازی کردم یه ماموریت هی میومد که مثل قبل باید سه ماشین پیدا میکردم میبردمش کاستومر ها برای دزدی از ماشین حمل پول درستش میکردم...
قشنگ همون مرحله تکرار شد وقتی با فرانکلین برگشتم خونش دیدم این یارو dave زندس و دوباره گفت مایل و ترور رو بکش:| اگار بازیم تکرار شده

سیومم هم رو 74 درصد هست

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
آدرس این فساد خانه رو بده میخوام منهلش کنم:d

--------------------
دوستان یه چیز خیلی مسخره

من خط داستانی رو تموم کردم و گزاشتم ترور و مایکل زنده بمونن...
بعد چند مدت که بازی کردم یه ماموریت هی میومد که مثل قبل باید سه ماشین پیدا میکردم میبردمش کاستومر ها برای دزدی از ماشین حمل پول درستش میکردم...
قشنگ همون مرحله تکرار شد وقتی با فرانکلین برگشتم خونش دیدم این یارو dave زندس و دوباره گفت مایل و ترور رو بکش:| اگار بازیم تکرار شده

سیومم هم رو 74 درصد هست

خوب شايد auto save تو اوسكل شده ميخواي وقتي مرحله رو دوباره رفتي و اونا رو انجام دادي و بازي دوباره تمام شد يكم با همون برو يكم مسابقه اي كه انجام ندادي يا يك random event انجام بدي كه اتو سيوت سيو بكنه

!!! HALA MADRID !!! CR7 !!!

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,710
نام
alireza
دوستان من بازی رو تموم کردم و 75% شده (همه مراحل و رفتم حتی اون چتر هارو) ولی زیر عکس فراکلین عدد 1 هست!!! چجوری اون مرحلرو پیدا کنم و برم!؟!؟!؟ (فقط تنها کاری که نکردم این بود که یه مرحله یه مرده اومد بهش گفت که تیکه های یه کشتی فضایی رو پیدا کن...یعنی 1 واسه اون مرحله ست!!)

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
ypyva6ej.jpg

=)) =)) =)) =)) =))
پ.ن: مايكل سر خورد با سر رفت تو آب استخرشون اين شكلي شد

اينم مكان دقيق
9u9e8avy.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دوستان يه نكته براي افزايش گرافيك !! نميدونم كسي فهميده يا نه! Bightsright رو روي 20% قرار بديد از خونه مايكل بيايد بيرون به نورپردازي بازي نگاه كنيد !.... فقط مواظب باشيد سكته نزنيد D:

اين تنظيم كجا هست؟

Grand TA

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
نام
علی جلالی
اين تنظيم كجا هست؟

تو بازی stop رو بزن و برو تو صفحه ی فک کنم ۴،۵ که درباره ی تنظیمات بازیه که توی اون یه گزینه ای هست ب نام brightness از همونجا میتونه برایتنس رو تغییر بدی

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
میگم من رفتم این مکان ولی هیچ خبری توش نیست...هیچ کس توش نبود:|

يه حياط بزرگه كه توش يه استخر بزرگ داره كه يه تونل به شكل يه صخره هم روش ساختن
من هر بار ميرم اونجا هستن

Ariamax دزرت ایگل رو از کجا آوردی؟