Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

zn4

کاربر سایت
Sep 18, 2011
17
دوستان لطفا راهنمایی کنند با فرانکلین توی یکی از ماموریت فرعی ها رفتم دوتا لکه سبز روی نقشه‌ ام اومده اینا برای چیه؟

Sent from my PC7558 using Tapatalk 4 Beta

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
سلام دوستان ... خسته نباشید ...آقا یه سوال ...

میگم من تو یکی از ماموریت های فرعی تریور گیر کردم ... معلوم نیست باید چه کار کنم ... میخواستم ببینم کسی این ماموریت رو رفته؟؟

جریان ازین قراره که وقتی رفتم سمت علامت سوال جریان این شد که یه نفر گفت نمیدونم اگه چنتا خونه رو نمی دونم چیکارش کنی ... من بهت قول میدم که یه زندگی خوب و مرفه برات درست کنم و تو رو به رویاهات برسونم ...

بعد از یه اس ام اس داد که

یه لینک هم داخلشه ... وارد لینک که میشی یه همچین صفحه ای میاد که معلومه یه نفر چنتا خونه رو گذاشته برا فروش ...

بعد روی اون گرینه ی Find Properties که کلیک میکنی .... نقشه ی خونه ها رو میاره ...

حالا من وقتی میرم تو خونه ها هیچ اتفاقی نمیفته ... خونه هم خودشه ... چون با عگس توی لینک همون خونه یکیه ... نمیدونم دقیق باید چیکار کنم ...

اگه کسی میدونه جریان چیه ممنون میشم راهنماییم کنه ...

خب عزیز برو پیش همون خونه هایی که تو نقشه هست کنار همه خونه ها یه تابلو هست نوشته For Sale فکر کنم بنفش رنگ باشه و تابلو ها رو با تیر بزن یا با ماشین خرابشون کن !!! همین :d

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
ممنون بابت راهنمایی ها ... مچکر از بچه های گیمر ...

آقا بالا خره من تمام کردم بازی رو ... فک کنم 87٪ یا 90٪‌ ... کلا بالای 85 ... و یه سوال درباره ی آخر بازی داشتم ..

دوستانی که بازی رو تموم کردید همونطور که می دونید ... ماموریت آخر با فرانکلین این بود که یارو Dave اومد دم در خونه ی فرانکلین و ازش تقاضایی کرد و که من نفهمیدم دقیق چی گفت ... فرانکلین هم بیرونش کرد و بعد بازی 3 تا گزینه گذاشت رو به روت که اولی کشتن تریور بود . دومی کشتن مایکل و سومی هم عکسه یه اسکلت بود که نمیدونم چی بود ...
من کشتن تریور رو انتخاب کردم ... که بعد از این همه خاطره .. مایکل و فرانکلین این شخصیت دوست داشتنی رو کشتنش ... کلا چرا کشنتش؟؟

حالا میخواستم ببینم اونایی که دو تا گزینه ی دیگه ی بازی رو انتخاب کردن دقیقا چطوری بازی تموم شده ...
اول کشتن مایکل و اون گزینه ی سوم که نمی دونم چی بودش ...

راستی و سوال آخرم اینه که توی ماموریت یکی مونده به آخر که شمش طلاها رو دزدیدن ... آخرش سر چی اختلاف پیدا کردن؟؟
ممنون میشم توضیح بدید ...

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید

آقا بالا خره من تمام کردم بازی رو ... فک کنم 87٪ یا 90٪‌ ... کلا بالای 85 ... و یه سوال درباره ی آخر بازی داشتم ..

دوستانی که بازی رو تموم کردید همونطور که می دونید ... ماموریت آخر با فرانکلین این بود که یارو Dave اومد دم در خونه ی فرانکلین و ازش تقاضایی کرد و که من نفهمیدم دقیق چی گفت ... فرانکلین هم بیرونش کرد و بعد بازی 3 تا گزینه گذاشت رو به روت که اولی کشتن تریور بود . دومی کشتن مایکل و سومی هم عکسه یه اسکلت بود که نمیدونم چی بود ...
من کشتن تریور رو انتخاب کردم ... که بعد از این همه خاطره .. مایکل و فرانکلین این شخصیت دوست داشتنی رو کشتنش ... کلا چرا کشنتش؟؟

حالا میخواستم ببینم اونایی که دو تا گزینه ی دیگه ی بازی رو انتخاب کردن دقیقا چطوری بازی تموم شده ...

راستی و سوال آخرم اینه که توی ماموریت یکی مونده به آخر که شمش طلاها رو دزدیدن ... آخرش سر چی اختلاف پیدا کردن؟؟

گزینه سوم مرگ خود فرانکلین هست ولی در واقع این طور نمیشه...
درباره گزینه دیگه و سه پایان بازی میشه اون ها رو هم دید ولی تو روند بازی تاثیر نداره و اون گزینه ای که شما قبلا از آخرین سو اون مرحله انجام دادی اثر داره

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

دوستان لطفا راهنمایی کنند با فرانکلین توی یکی از ماموریت فرعی ها رفتم دوتا لکه سبز روی نقشه‌ ام اومده اینا برای چیه؟

باید تو این محدوده دنبال یه ماشین باشی تا اون رو بدزدی با به هر روش ممکن برای دوست فرانکلین ببری

Last edited by a moderator:

amirarsalan

کاربر سایت
Aug 6, 2007
16
the vehicle can be used as e getaway vehicle. hide it in a diacreet location select the mart getaway location option whet phoning michael

اقا ما باید اینجا چی کار کنیم دقیقا ؟! الان قفلم دقیق ! ی جوون مرد پیدا شه :D

zn4

کاربر سایت
Sep 18, 2011
17
the vehicle can be used as e getaway vehicle. hide it in a diacreet location select the mart getaway location option whet phoning michael

اقا ما باید اینجا چی کار کنیم دقیقا ؟! الان قفلم دقیق ! ی جوون مرد پیدا شه :D

توی پست های قبل بچه ها توضیح دادن باید یه ماشین چهار در سریع بدزدی ببری توی یه کوچه پس کوچه پارک کنی و بعد زنگ بزنی به یکی دیگه از کاراکترهای بازی getway location رو انتخاب کنی

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
گزینه سوم مرگ خود فرانکلین هست ولی در واقع این طور نمیشه...
درباره گزینه دیگه و سه پایان بازی میشه اون ها رو هم دید ولی تو روند بازی تاثیر نداره و اون گزینه ای که شما قبلا از آخرین سو اون مرحله انجام دادی اثر داره

داداش من که نفهمیدم چی گفتی ... اگه واضح تر توضیح دی ممنون میشم ... درضمن خیلی از سوالام رو جواب ندادی برادر ... ممنون میشم اگه ج دید ...!

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman

هر سه تا رو میتونی از قسمت replay mission تجربه کنی ، اگه گزینه سوم ، همونی که اسکلت داشت انتخاب می کردی هیچکس نمی مرد در عوض میرفتی Devin و steve و cheng و stretchرو میکشی حالشو میبری :d
اختلافی پیدا نکردن فقط ترور نتونست کاملا مایکل ببخشه و گفت فقط ok هستیم !

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
هر سه تا رو میتونی از قسمت replay mission تجربه کنی ، اگه گزینه سوم ، همونی که اسکلت داشت انتخاب می کردی هیچکس نمی مرد در عوض میرفتی Devin و steve و cheng و stretchرو میکشی حالشو میبری :d
اختلافی پیدا نکردن فقط ترور نتونست کاملا مایکل ببخشه و گفت فقط ok هستیم !
دوست عزیز این stretch کی بود

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
دوست عزیز این stretch کی بود

HaroldJoseph-GTA5.png

PESGOD

کاربر سایت
Nov 7, 2013
103
سلام میخواستم بدونم بعد از اون مشکلات شرعی توی مرحله ای که میریم با عکاسه فیلمبرداری میکنیم دیگه مشکل دیگه ای هست؟:d و همین طور هنوز خیلی مرحله مونده تا بازی تموم شه؟ و چطوری میتونم تاکسی بگیرم؟ ممنون میشم سریعتر جواب بدین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر