Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Fixer.exe

کاربر سایت
Sep 11, 2013
21
باید حتما آنلاین باشید تا بتوانید ببنید.در social club و همچنین داشتن اکانت گلد الزامی است.در بخش BWQ است.
!!!!
BAWSAQ گلد نمیخواد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بار اول هم من Social Club نداشتم، خیلی راحت bawsaq اومد برام.
فقط فقط باید به لایو وصل باشین!

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
باید حتما آنلاین باشید تا بتوانید ببنید.در social club و همچنین داشتن اکانت گلد الزامی است.در بخش BWQ است.

نه داداش هیچکدوم از اینا نیاز نیست نه سوشال گروپ نه گلد کافیه فقط به لایو وصل باشین و آپدیت بازی رو که 58 مگ هست انجام بدین

در مورد لایو هم دو سه روز مشکل داشت
آخرش یه مطلب اومد اکسپت کردم
بعد یه طومار داد در مورد منطقه یوزر و سن و سال و سوالات اینجوری اکسپت کردم دوباره وصل شد

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
rgx دستت درد نکنه عالی بود .واقعا کسایی که صبح تا شب نشستن سر پی سی و کنسول یا اختلاف مسخره کنسول ها کل کل میکنن و فحش میدن بیان همین بازی رو کنن بعد دیگ ادم باید خیلی پرت باشه که نفهمه اصلا قدرت کنسول مهم نیست مهم شرکتی هست که داره بازی رو میسازه .من هنوزم که وارد بازی میشم وقتی بارون های تو خیابون رو نگاه میکنم اصلا باورم نمیشه این بازی داره رو اکس باکس اجرا میشه

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
rgx دستت درد نکنه عالی بود .واقعا کسایی که صبح تا شب نشستن سر پی سی و کنسول یا اختلاف مسخره کنسول ها کل کل میکنن و فحش میدن بیان همین بازی رو کنن بعد دیگ ادم باید خیلی پرت باشه که نفهمه اصلا قدرت کنسول مهم نیست مهم شرکتی هست که داره بازی رو میسازه .من هنوزم که وارد بازی میشم وقتی بارون های تو خیابون رو نگاه میکنم اصلا باورم نمیشه این بازی داره رو اکس باکس اجرا میشه

حالا تو زیاد به این چیزا اهمیت نده سیاوش برا پوستت خوب نیست :d

اقایون همین الان از من آپدیت خواست زدم رو آپدیت ظاهرا همون نیم میلیونیه هست آره ؟

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450

شما واسا این برا پی سی بیاد من یه عکسایی بزارم خود راکستار کیف کنه قدرت گرافیکی ایکس باکس کجا
gt 690 کجا

اقایون همین الان از من آپدیت خواست زدم رو آپدیت ظاهرا همون نیم میلیونیه هست آره ؟
نیم ملیون به چه دردی میخوره اخه :d آره همونه از منم آپدیت میخواست لایوش 59 مگه اون سری که کیفای زیر دریا نیست شد خدا میدونه این سری چیومیخوان خراب کنن

آخرین ویرایش:

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
ولی وااااااااقعا توقع داشتم حد اقل یه مرحله تو اون FORT ZANCUDO داشته باشه.واقعا عجیبه که چرا نداشت؟؟..امیدوارم یه DLC قابل قبول بیاد.!
2_ ولی هنوزم میگم که به پای rdr حداقل واسه ی من نمیرسه!!واقعا نمیرسه.اونجوری که شهید جان مارستن من رو تحت تاثیر فرا نهاد هیچ بازی ویدئویی نذاشت.:)):)

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
نیم ملیون به چه دردی میخوره اخه :d آره همونه از منم آپدیت میخواست لایوش 59 مگه اون سری که کیفای زیر دریا نیست شد خدا میدونه این سری چیومیخوان خراب کنن
تو افلاین هیچی اما تو آنلاین خیلی ارزش داره
من آپدیت کردم فعلا که خبری از نیم میلیون نیست :d

mhgh40

کاربر سایت
Jul 11, 2008
187
نام
محمد حسین
بعد از تموم کردن بازی یه ماموریت فرعی برای تروور اومد توی خونش که مادرش بهش میگه یه ون پیدا کن این ونو از کجا میشه پیدا کرد؟؟؟؟

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
ولی وااااااااقعا توقع داشتم حد اقل یه مرحله تو اون FORT ZANCUDO داشته باشه.واقعا عجیبه که چرا نداشت؟؟..امیدوارم یه DLC قابل قبول بیاد.!
2_ ولی هنوزم میگم که به پای rdr حداقل واسه ی من نمیرسه!!واقعا نمیرسه.اونجوری که شهید جان مارستن من رو تحت تاثیر فرا نهاد هیچ بازی ویدئویی نذاشت.:)):)

چرا هست:
تو مرحله دزدی تروور اگه بی رو انتخاب میکردی باید میرفتی از اونجا هلیکوپتر میدوزدیدی

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
تو افلاین هیچی اما تو آنلاین خیلی ارزش داره
من آپدیت کردم فعلا که خبری از نیم میلیون نیست :d

میشه ارزششو به ما هم بگی بفهمیم چیه
من الان نزدیک 4 ملیون دارم اول بازی ولی هر جا سرمایه گذاری کردم ضرر دادم آخریش Pis بود که یه ملیون دیروز ضرر دادم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر