Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

kourosh k

کاربر سایت
Sep 17, 2012
95
دوستان یه اتفاق باحال بازی رو براتون بگم. من امروز با فرانکلین داشتم تو شهر میگشتم که اتفاقی به مایکل برخوردم بعد همینطوری دنبال مایکل رفتم و تا حدود 30 ثانیه جلوشو گرفتم و خلاصه گیر داده بودم بهش:dبعد یهو اعصابش داغون شد یه مشت محکم زد تو صورت فرانکلین.=)) فرانکلینم از بیمارستان سر در اورد. بعد دیدم جای مشت مایکل رو صورتش مونده.:))

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
اره یکو منم ندیدم . دو رو وقتی سویچ می کنی میبینی (یعنی چی برا ی g*y هاست ؟). سه هم وقتی که از ارتش یه چیز می دزدن و بعد تصمیم میگیرن پسش بدن .
سومی دقیقا کجاست چون من تمام بازی رو دیدم به غیر از صحنه دار ها ولی سومی رو اصلا ندیدم

- - -ویرایش - - -

دوستان درست میگن خانه ای که خراب شد جریمه اش 2 میلیون بود که از طلا فروشی کم میشه
ولی در انتهای مرحله ای که شما میگی لستر میاد و میگه : شما میدونی چه غلطی دارین میکنین و همه میگن نه! لستر میگه: ترور میخواد این بمب رو که اتمی هم بود به چینی ها بفروشه ( اگه یادتون باشه ترور به آقای چنگ غول میده که یه کار بزرگ انجام بده و این همون کار بزرگه) بنابراین همه ترور رو راضی میکنن که لستر این اسلحه رو برگردونه و طبیعتا پولی هم نسیبشون نمیشه و راهی هم نداره
این چنگ کی بود؟ deven کی بود؟ dave کی بود؟ من هیچی از این شخصیت ها نفهمیدم کلا اگه میشه یه توضیح کلی درباره داستان بدین:bighug:
چه بلایی سرش اومد چرا wade هیچ عکس العملی نداشت اصلا فهمید؟

آخرین ویرایش:

Aryan_Bav

کاربر سایت
May 13, 2013
25
نام
آریان
سلام دوستان

من تو یکی از ماموریت های فرانکلین گیر کردم تو اون ماموریت که میگه باید بری بالا اون برج بزرگ ولی من نمی تونم این ماموریت رو انجام بدم خواهشا کسی هست من رو راهنمایی کنه؟

l3al3ak

کاربر سایت
Feb 18, 2013
114
سلام
رمزهای این بازی رو که سرچ میزنم تو اینترنت بعضی جاها گفته باید تو موبایل وارد کنیم و بعضی جاها گفته حین بازی !

موضوع این رمزها چیه ؟

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
ببخشید من رو مرحله 30 این بازی که میره تو بندر تیکه یکی مونده به اخرش گیر کردم همون جا که بالای جره ثقیل هست که نمیتونی از رو جات حرکت کنی بایدچیکار کنم؟

kourosh k

کاربر سایت
Sep 17, 2012
95
ببخشید من یه مشکلی دارم الان مرحله 66 هستم.و ترور و فرانکلین و مایکل میخوان ااز یه جایی بدزدن الان یه حرفH بزرگ رو نقشه هست. که داخل خونه ترور ( استریپ کلاب ) هست. ولی از هیچ راهی نمیشه وارد خونه ترور شد

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,889
نام
SubZero
ببخشید من یه مشکلی دارم الان مرحله 66 هستم.و ترور و فرانکلین و مایکل میخوان ااز یه جایی بدزدن الان یه حرفH بزرگ رو نقشه هست. که داخل خونه ترور ( استریپ کلاب ) هست. ولی از هیچ راهی نمیشه وارد خونه ترور شد
برای ورود به کلاب،همون مسیر کلابو پیش بگیر و وارد vip رووم شو و بعدش مشخصه

RockStar33

کاربر سایت
Sep 5, 2012
152
نام
محمد
این مراحل لستر کسی میتونه دقیق و واضح بگه بورس چی بگیریم؟
سر هتل که 1 میلیون با این راهنمایی های چرت ضرر دادیم لطفا یه بار دیگه با دقت بگید.:-s

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
بچه ها سهام pis انلاین رو بخرید سهامی که همش سود داره من الان هر کدوم از کارکترهم حداقل 5ملیون دارن:p
اینم روش پول دار شدن دیگه چی میخواید :d

برای همه یجور نیست داداش
شما حتی یه بار لود کنی برگردی احتمالا سقوط هم مسکنه اون سهام
من الان 14 درصد هستم نزدیک هشت میل دارم ولی از شانسم رو هر سهامی میرم 1-2 درصد سود میکنه :D

kourosh k

کاربر سایت
Sep 17, 2012
95
برای ورود به کلاب،همون مسیر کلابو پیش بگیر و وارد vip رووم شو و بعدش مشخصه
داداش میشه واصح تر توصیح بدی مشکل من اینه که وقتی میخوام وارد خونه ترور بشم نمیتونم از هیچ دری برم تو تمام درارو امتحان کردم ولی از هیچ کدوم وارد نمیشه.
فکر کنم مشکل این جاست که من اولش که بازی رو شروع کردم علامت 3 استریپ کلاب رو نقشه بود ولی وقتی تا 20 % جلو رفتم علامت همشون از نقشه رفت. و از هیچ طریقی نمیشد واردش بشی.فکر کنم به خاطر همینه که نمیتونم وازد خونه تزور بشم

آخرین ویرایش:

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
بعد مرحله آخر ی مرحله جانبی برای تروور باز میشه که با یه پیره زنه صحبت میکنه قضیه اون چیه؟ چیکار باید براش بکنیم؟

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
بالاخره بعد از دوماه بازدید کننده ها به 4 نفر رسیدن. باشد اون موقع که تاپیک هم بره اون پایین پایینا. پیر شدیم :(

[h=4]اطلاعات گفتگو[/h] در حال حاضر 5 کاربر این گفتگو را مشاهده می کنند. (1 کاربر و 4 مهمان)

دوست بالا توضیح اینا خیلی زیاده، باید یک نفر حوصله کنه کامل بگه که کمتر کسی پیدا می شه، مجبور به جواب هم نیستیم،

به هر حال

دشمن تروور چون Methـشو از یکی دیگه خرید

یه آدم خیلی پولدار که با مایکل مشکل پیدا می کنه سر جریاناتی

همون کسی که به مایکل تیر می زنه اول بازی و مامور Protective Custodyـش.

هیچ وقت متوجه نشد فلوید مرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر