Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
میشه یه خورده بیشتر توضیح بدی؟

دقیقا میشه بگی کجا ها و چه زمانی و روی کدوم سهام ها؟

صفحات قبل رو نگاه کردم آموزشی چیزی پیدا نکردم. چند تا از مراحل لستر برای فرانکلین رو رفتم ولی پولِ خیلی کمی بهم داد.
من قبلا آموزش رو برای خودم عکس گرفته بودم میزارم ببینی:
72986392898331585564.png

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
سینگل رو ول کنید بیاین انلاین که اگه نیاین نصف عمرتون فنا رفته !

اگه کسی تونسته تو بازی خونه بخره راهنمایی کنه من پولشو دارم ولی میرم از تو سایت خونه رو انتخاب میکنم میگه که پولت کافی نیست باید تبدیل کنی قضیش چجوری هست ؟
گیمر تگم اگه کسی خواست
siavash9999

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
درست شد. اولش یه جا تو نقشه رو نشون داد رفتم دو نفر آمدم اومدن منو زدن بعدش هم لخت تو خیابون ظاهر شدم! :D بعد اون میل اومد باید 500تا میدادم دادم یه جا دیگه تو نقشه پیدا شد رفتم با یه زن و مرد تو یه مکانی صحبت کردم. بعد اون میل اومد باید 5000تا بدم. اینم دادم یه جا دیگه تو نششه نشون داد و رفتم یه مکالمه کوتاه بعدش هم کلا دیگه نه هیچ میلی واسم اومد و نه چیزی تو نقشه مشخص شد.

باید چیکار کنم؟

اصلا این مراحلش چرا فقط چند تا دیالگو کوتاه و گاهی بدون دیالوگ هست؟ اینکه پول نمیده هیچ حتی یه چیز هم از آدم میخواد ! :D :|
تو مراحل epsilon هرجا دیدید ماموریتی نداد یه سر به سایت بزنید ببینید اون 5000تا یا 2تا 5000تا رو دادید یا نه، لباس رو هم بعد از پیدا کردن اون 5تا وسیله باید از سایت بخرید
اگه این کارها ر هم کردید بین هر ماموریت اصولا یه روز فاصله هست پس برید بخوابید تا فردا شه
و نکته مهم که اگه نبود اصلا این مراحل رو نمیرفتم اینکه:
تو مرحله آخر epsilon به جای اینکه ماشین رو دو دستی تقدیم کنید بدزدیدش و دو میلیون و صد هزارتا به جیب بزنید

- - -ویرایش - - -

ای بابا بازم اسپویل )x. واقعاََ گناه ما که بازی رو تموم نکردیم چیه ؟

دیگه شرمندگی چه معنی میده ؟ فهمیدیم چی شد دیگه:|
همیشه قبل از ارسال پست یه بازبینی بفرمایید
دوست عزیز اصلا نگران نباش که فهمیدی چی شد چون اصلا هیچ چیز خاصی نیست و یه چیز فوق العاده مسخره و پیش پا افتادس چون اصلا پایان بازی یه چیز دیگس

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
من قبلا آموزش رو برای خودم عکس گرفته بودم میزارم ببینی:
72986392898331585564.png

سوال :
لطف جواب بدین
اولین مرحله که 80 درصد سود میکنه رو باید لایو بود یه جایی خونده بودم که باید یه اکانت بسازیم برای اینکه لایو سرمایه گذاری کنیم
این اکانت رو کجا باید ساخت
چجور از داخل بازی وارد این اکانت میشیم ؟

یکی کامل توضیح بده ممنون

این تایتل آپدیت یا پچی که اومده این کارارو میکنه :

58مگ حجمشه !

میشه یکی لینک اینوبده !؟

Last edited by a moderator:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوستان بازی رو یه بار دیگه از اول بریم و چیت :| نزنیم اچیومنت ها رو دریافت میکنیم ؟

بله

دوستان لطفا یکی محل فروش لوازم غواصی رو با عکس روی نقشه بهم بگه ممنون میشم سریعتر جواب بدین

جایی نمیفروشن! کافیه سوار یه قایق یا زیردریایی بشی رو آپ وقتی Y برای پیاده شدن بزنی خودش لباس و کپسول قواصی تنش میکنه.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دیروز داشتم با موتور تو جاده میرفتم یهو سر یه دو راهی یه تراکتور خیلی غیر منتظره پیچید جلوم منم سریع اومدم ردش کنم ولی نشد تصادف کردیم موتور و خودم رفتیم زیر تراکتور توی صحنه آهسته لحظه مرگ سر من مونده بود زیر لاستیک تراکتور که یهو خون ازش زد بیرون خیلی با حال بود یه چند بار دیگه هم خودم رو کشتم اون صحنه رو ببینم:d

راستی یکی از اچیومنت های بازی اینه که برین تو دریا و توسط یک کوسه خورده بشین که صحنه ای شبیه فیلم کوسه نمایش داده میشه

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
بچها یه سوال
میدونم شاید خیلیا پرسیده باشن ولی من محدودیت اینترنت دارم نمیوتنم کلی صفحه برگردم عقب
این حجم دقیق GTA رو میخواستم بدونم چقد عست البته برای نصب روی فلش
رو 8 نصب میشه یا نه؟؟
ممنون

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
دیروز داشتم با موتور تو جاده میرفتم یهو سر یه دو راهی یه تراکتور خیلی غیر منتظره پیچید جلوم منم سریع اومدم ردش کنم ولی نشد تصادف کردیم موتور و خودم رفتیم زیر تراکتور توی صحنه آهسته لحظه مرگ سر من مونده بود زیر لاستیک تراکتور که یهو خون ازش زد بیرون خیلی با حال بود یه چند بار دیگه هم خودم رو کشتم اون صحنه رو ببینم:d

راستی یکی از اچیومنت های بازی اینه که برین تو دریا و توسط یک کوسه خورده بشین که صحنه ای شبیه فیلم کوسه نمایش داده میشه
این که چیزی نیست: وقتی سوار هواپیما دو ملخه هستی (رو زمین) سریع پیاده شو و برو تو ملخ هواپیما،رسما کتلت میشی :D صحنه قرمز رنگ میشه و دوربین میره بالا.اصلا یه وضعی :)

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دوستان مثل اینکه سمت راست اسلحه فروشی قفسه های خالی مال هیدن آبجکت ها هسن که بعدا پیدا میشه (چش بسته غیب گفتم :D)
کسی لینکی از تاپیکی داره که جای آبجت هارو بگه؟ خارجی هم باشه عیب نداره
ممنون

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
با اینکه وقتی میرم تو contact قابلیت شماره گیری دستی رو داره ولی تا حالا موفق نشدم با هیچ شماره ای که رو در و دیوارها نوشته به جایی زنگ بزنم. رو نت هم جایی نخوندم که شماره ای باشه که زنگ بزنی اتفاق خاصی بیوفته. پس این شماره گیری دستی چرا تو بازی هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر