Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سوار چند تا ماشین شدم تا حالا وقتی که با سرعت برم بخورم به ماشین جلویی شخصیتم پرت میشه بیرون و میمیره
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعیه دیگه:d ( عمل و عکس العمل )

- - -ویرایش - - -

اگه كسي ميتونه در مورده لايو و مالتيپير به بنده كمك كنه لطفا يه پ.خ بده . تشكر

چجور راهنمایی؟

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
چرا ماشینها air bag کیسه هوا نداره ؟ یا حداقل باید راکستار چنین گذینه ای رو میزاشت توی تنظیمات که فعال میکردی یا نه خیلی باحال تر بودش;)

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
راستی اینقدر نگین که پول توی بازی کمه شما اگه همه کار هایی که بچه ها صفحه های قبل گفتن انجام بدین از هر مرحله لستر برای فرانکلین و دوتای دیگه میتونین حد اقل 80 میلیون در بیارین که اگه زرنگ باشین و ولخرجی نکنین جمعا 400 میلیون میشه حالا کجا رو نمیشه با این پول خرید؟

-
چند تا صفحه آخر رو نگاه کردم ولی چیزی پیدا نکردم.

بعضی کارها رو در طول بازی انجام دادن مثل ترکوندن ماشین های حمل پول ولی زیاد پول نمیده ... یا دزدی از سوپر مارکت که اونم مبلغ ناچیزی میده... خرید آزانش رو امتحان نکردم ولی اون جور که شنیدم اونم دردی رو دوا نمیکنه!

خرید سهام هم فقط ضرر هست... سود هم بخوای بکنی خیلی ناچیزه ...

پس چجوری میشد پول درآورد؟

یه چند تا از مراحل لستر برای فرانکلین رو هم رفتم ولی زیاد پولی نداد.

حالا این 400میلیونی که شما میگی از کجا میاد رو خدا میدونه!

اگه ماموریت های epsilon رو برای مایکل نرفتی که نصف عمر مایکل برفناست، برای شروع این ماموریت برو تو نت، قسمت سرچ تایپ کن Epsilon اولین سایتی که اومد علامت آبی داره بزن برو تو سایت نظرسنجی شرکت کن و ......

تا جایی که یادمه خود آدرس سایت رو بهت میده ولی سرچ کردم چیزی رو پیدا نکرد!

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
چند تا صفحه آخر رو نگاه کردم ولی چیزی پیدا نکردم.

بعضی کارها رو در طول بازی انجام دادن مثل ترکوندن ماشین های حمل پول ولی زیاد پول نمیده ... یا دزدی از سوپر مارکت که اونم مبلغ ناچیزی میده... خرید آزانش رو امتحان نکردم ولی اون جور که شنیدم اونم دردی رو دوا نمیکنه!

خرید سهام هم فقط ضرر هست... سود هم بخوای بکنی خیلی ناچیزه ...

پس چجوری میشد پول درآورد؟

یه چند تا از مراحل لستر برای فرانکلین رو هم رفتم ولی زیاد پولی نداد.

حالا این 400میلیونی که شما میگی از کجا میاد رو خدا میدونه!
دوست عزیز شما باید قبل اینکه مراحل لستر رو میرفتی (یکی از مراحل باید بعد کشتن هدف سرمایه گذاری کرد) با 3تا شخصیت رو جایی که گفته شده سرمایه گذاری میکردی بعد کشتن هدفا میلیونی سود میکردی!
یکی آموزش کاملش رو گذاشته بود.

علیرضا 10

کاربر سایت
Jun 24, 2013
180
اگه ماموریت های epsilon رو برای مایکل نرفتی که نصف عمر مایکل برفناست، برای شروع این ماموریت برو تو نت، قسمت سرچ تایپ کن Epsilon اولین سایتی که اومد علامت آبی داره بزن برو تو سایت نظرسنجی شرکت کن و ......

من رفتم یه علامت سوال اومد رفتم یه وانت قرمز بود بعد دو نفر اومدن منو زدن لخت انداختن تو بیابون همین بود کلا چون دیگه ادامه نداشت ؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
من رفتم یه علامت سوال اومد رفتم یه وانت قرمز بود بعد دو نفر اومدن منو زدن لخت انداختن تو بیابون همین بود کلا چون دیگه ادامه نداشت ؟
برای مراحل EPSILON خودش میگه چیکار کن ولی اگه جایی مآموریتی نیومد برو یک روز بخواب فرداش ماموریت میده

- - -ویرایش - - -

تا جایی که یادمه خود آدرس سایت رو بهت میده ولی سرچ کردم چیزی رو پیدا نکرد!
شما تو SEARCH اسم رو تایپ نکردی تو آدرس تایپ کردی

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
با یک کم گوگلینگ کردن(سرچ در گوگل)می تونید راه های خوبی برای پول در آوردن پیدا کنید
این یک نمونه:
Easy Money Guide - Grand Theft Auto V Cheats, GTA V, GTA 5 - Wiki Guide | Gamewise
یک گلیچی که طرف هشت ساعت پیش گزارش کرده بود:
I encountered a major glitch while playing this game. I had gone on a big rampage with Trevor....well over 10 minutes of chaos. After my invincibility cheat had deactivated, the cops killed me and i respawned at the hospital. I just happened to want to check my stocks at that moment, and to my surprise my $8000 investment in AnimalArk had gone up 1000%. I don't know how or what I did, but i tried to invest into it again and the price had gone back to normal. I haven't been able to recreate this.

روش سرمایه گزاری در بورس:
The value of a company goes down.When the value is at its lowest or just starting to increase. You can "buy" or Invest in the company. then you wait for the company to increase its worth either by waiting for ****ing up their competitors. Then when the company has much more money or "worth"
You sell the company.
So say I put 1mil Into a company just when it was starting to increase.
Since It is increasing the 1mil Turns into 1.1m then I can sell the company to gain the profit of 0.1 mil

In the bawsaq trade network, watch the trends, wait for something to start dropping
and watch it whilst its dropping, as soon as it rises , buy. and wait until it stops rising as fast as it used to b

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
431
نام
حامد
کسی میدونه چه جوری میشه از چتر واسه پریدن از ارتفاع استفاده کرد؟
من میخوام با ترور بپرم ولی نه میتونم از قسمت انتخاب اسلحه ها اون چتر رو انتخاب کنم و نه لحظه پریدن نمیتونم کاری کنم که چتر رو باز کنه.
لطفا راهنمایی کنید.

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
من دیروز و پریروز می خواستم انلاین بازی کنم نتونستم . یعنی تونستم ولی نتونستم زیاد بازی کنم یه بارم اینترنت قطع شد پرید بیرون . لودینگ اولش خیلی طول میشه لگش هم زیاده . به طوریکه نتونستم توتوریال شو تموم کنم . به نظرم آنلاین فیفا و کالاف و بتلفیلد از این خیلی بهتره .

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
کسی میدونه چه جوری میشه از چتر واسه پریدن از ارتفاع استفاده کرد؟
من میخوام با ترور بپرم ولی نه میتونم از قسمت انتخاب اسلحه ها اون چتر رو انتخاب کنم و نه لحظه پریدن نمیتونم کاری کنم که چتر رو باز کنه.
لطفا راهنمایی کنید.
شما از روی ارتفاع با x بپر، اگه تو inventory چتر نجات داشته باشی با زدن A باز میشه
چتر هم وقتی LB رو نگه میداری جنوب شرقی اون دایره اگه داشته باشی میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر