Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Fixer.exe

کاربر سایت
Sep 11, 2013
21
ممنون عزیز
بله من فقط برنرمکس میگیرم معمولا افرادی که قبلا PS3 داشتن وقتی 360 میگیرن یه بازی یه دیسکو حتی 20 تومنم بخرن بازم کلاهشونو میندازن هوا میگن ارزونه :D
تا الان آنلاین نشدم قبلش میخوام ببینم بدون مشکل میتونم آنلاین بشم یا نه بعدش یه گلد 6 ماهه یا یک ساله میخرم آموزشی هست درباره آنلاین شدن ؟

این مشخصات به درد آنلاین بازی کردن میخوره یا بی خیالش شم ؟
3043342060.png
با 256 مخابرات هم میشه! چه برسه به 2MB ! (وقتی این تست رو گرفتی در حال دانلود بودی یا کسی با اینترنت کار میکرده)
وقتی آنلاین میشی اصلاً نباید دیسک غیر برنرمکس بذاری. (فقط وقتی آنلاین باشی!)
دیسک دوم رو هم اگه میخوای پاک کنی، برو توی هارد، GTA V رو بزن، یه فایل 7.8GB هست، اونو پاک کن. (دیسک اول به صورت 4 پارت 2GB نصب شده)

دوستان سهامی که قیمتش پایین تره ارزش بیشتری داره (برای خرید) یا اونا که گرونتره؟!!!! (BAWSAQ)
مثلاً الان BET که 725 ـه رو بخرم بهتره یا PMP که 1945 ـه ؟ (کاری به سودش ندارم فعلاً)

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
با 256 مخابرات هم میشه! چه برسه به 2MB ! (وقتی این تست رو گرفتی در حال دانلود بودی یا کسی با اینترنت کار میکرده)
وقتی آنلاین میشی اصلاً نباید دیسک غیر برنرمکس بذاری. (فقط وقتی آنلاین باشی!)
دیسک دوم رو هم اگه میخوای پاک کنی، برو توی هارد، GTA V رو بزن، یه فایل 7.8GB هست، اونو پاک کن. (دیسک اول به صورت 4 پارت 2GB نصب شده)

دوستان سهامی که قیمتش پایین تره ارزش بیشتری داره (برای خرید) یا اونا که گرونتره؟!!!! (BAWSAQ)
مثلاً الان BET که 725 ـه رو بخرم بهتره یا PMP که 1945 ـه ؟ (کاری به سودش ندارم فعلاً)

والا نمیدونم مشکل نتم چیه که دانلود و آپلودش سرعتش کمه
دیسک دو رو اینجوری پاک کنم مشکل کیفیت بازی حل میشه ؟
دارم تاپیکو خراب میکنم چون سوالام جاش اینجا نیست ظاهرا

Fixer.exe

کاربر سایت
Sep 11, 2013
21
والا نمیدونم مشکل نتم چیه که دانلود و آپلودش سرعتش کمه
دیسک دو رو اینجوری پاک کنم مشکل کیفیت بازی حل میشه ؟
دارم تاپیکو خراب میکنم چون سوالام جاش اینجا نیست ظاهرا
مشکل دیر Load شدن حل میشه.
بهتره یه نرم افزار برای نشون دادن سرعت اینترنت روی کامپیوتر نصب کنی (مثل DU Meter) . اگه برنامه‌ای داره دانلود میکنه، جلوش رو بگیری.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
خوب بالاخره دیشب تونستم بازی را تمام کنم فقط یه سوال در مورد پایان بازی دارم :
چرا در مرحله آخر باید یکی از اون سه گزینه را انتخاب میکردیم !؟ من با فرانکلین بودم و ترور رو انتخاب کردم و رفتم آتیشش زدم ! ولی چرا اینکار رو باید میکردیم !؟ اینکه گزینه ی سوم چه اتفاقی میفتاد ...؟

بنده خدارو کشتیش این همه جونتو نجات داد ! :D باید گذینه اخرو میزدی با مایک و ترور میره صحبت میکنه که همو نکشنو بعد سه تایی میرن میرن ستیو و ... نابود میکنن :D که تا اخر عمرشون دیگه هیچ تهدیدی براشون نباشه
یعنی الان دیگه کارکتر ترور رو نداری ؟ اگه نداری ماموریت های فرعیش چی میشه ؟ یه لود بزن عقب یا بازی رو از اول برو من که عذاب وجدان گرفتم :D

- - -ویرایش - - -

من برگشتم با سوالاتم :D
دوستان من از اول با کنسول آنلاین بازی نکردم اما این GTA Online خیلی داره با دلم بازی میکنه :D
میخواستم بدونم چجوریا باید آنلاین بازی کنم ؟ کنسولم بن نمیشه ؟ اینترنت 2 مگ مخابرات جواب میده بدون دردسر ؟ اگر آموزشی چیزی هست لطفا لینک بدید درضمن شنیده بودم کنسولای اسلیم یک ماه گلد رایگان دارن ایا درسته ؟ برای آنلاین باید گلد بخرم ؟ همه سوالات رو اگر تاپیکی هست بدید اگرم نه ممنون میشم با دقت جواب بدید
تشکر پیشاپیش

بیا که اخر خندس لایو من با یک مگ دارم با خارجی ها بازی میکنم یک ذره هم دی لی نداره جو هیچ گروهی هم نیستم اینجوری بهتره . ماموریت های گروهیش و ماشین جنگی بازیش خیلی حال میده
SiavasH9999 گیمر تگه منه

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دوستان اگر کسی وارد هست لطفا پیغام شخصی بده که تاپیک از بحثش خارج نشه
من موقع تست کانکت با پیغام آپدیت زیر مواجه میشم میخوم بودم اگر OK کنم مشکل پیش نمیاد برام ؟ ( قصد دارم لایو بازی کنم و اولین بار هست تازه دارم IP به کنسول میدم )

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
دوستان اگر کسی وارد هست لطفا پیغام شخصی بده که تاپیک از بحثش خارج نشه
من موقع تست کانکت با پیغام آپدیت زیر مواجه میشم میخوم بودم اگر OK کنم مشکل پیش نمیاد برام ؟ ( قصد دارم لایو بازی کنم و اولین بار هست تازه دارم IP به کنسول میدم )

اگه کنسولتون LT3 هست با خیال راحت آپدیت کنید.

دوستان یه سوال:

من هر وقت با موبایل کاراکترا عکس میگیرم بعدش مینویسه که اکانت شما قابلیت عکس گرفتن رو نداره!! ( هم گلد دارم و وقتی عکس میگیرم که به لایو وصلم )

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
اقا یه سوال
یه مامورتایی هست باسه ترور زن پیر چاقه مامورت دستگیری بهت میده باسه من نیست چرا؟ بازی تموم شده اون زنرم دیدم همون چاقه رو ولی نه جواب میده نه جایی هست ..چه کنم؟

Edric

کاربر سایت
Jan 7, 2013
279
انلاین بازی ترکونده...
یارو کم مونده تو شورتت اسپاون شه....
نقشه های death match هم که چی بگم والا
هرچقدر از cod multi بد گفتیم تو gta Online بدتر سرمون اومد....
هاستم که رفع زحمت بفرماید میره افلاین 6 ساعت بعد 2باره به یکی جوین شی....

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
فکر نکنم درست شده باشه.... من یه ماشین پارک کردم تو پارکینگ عمومی بغل گاراژ مایکل و رفتم تو گاراژ و یه ماشین اوردم بیرون بودش ولی رفتم سر همون نبش خیابونی که پارکینگ مایکل هست و برگشتم ماشینه نبود!

چرا فقط واسه مایکل اینجوریه ؟ یه واسه یه ماشین 100.000 تا خرج کردم ماشین هوتوتو سابید به الک:|

R3ZA360

کاربر سایت
Jun 27, 2013
38
ممنون عزیز
بله من فقط برنرمکس میگیرم معمولا افرادی که قبلا PS3 داشتن وقتی 360 میگیرن یه بازی یه دیسکو حتی 20 تومنم بخرن بازم کلاهشونو میندازن هوا میگن ارزونه :D
تا الان آنلاین نشدم قبلش میخوام ببینم بدون مشکل میتونم آنلاین بشم یا نه بعدش یه گلد 6 ماهه یا یک ساله میخرم آموزشی هست درباره آنلاین شدن ؟

این مشخصات به درد آنلاین بازی کردن میخوره یا بی خیالش شم ؟
3043342060.png
کلا پینگ مخابرات با سرور های خارجی زیاد یا اصلا خوب نیست ولی برای ir ها فوقالعادست با سرورهای خارجی هم نصف شب خوبه برید تو run ویندوز تایپ کنید cmd اوکی کنید بنویسید ping 4.2.2.4 به فاصله پینگ و اعداد دقت کنین میبینین عددی ک میده بالای 200 هستش و بالای 200 برای جی تی ای آنلاین خوب نیست ولی بنویسید ping tct.ir پینگ میشه 10 یعنیییی فوقالعاده

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
یه سوال داشتم.
تو یکی از مراحل فرعی که برای فراکلین هستش ازم میخواد که برای شروع کردن ماموریت برم بالای برج.کسی میدونه چطوری باید برم روی سقف برج!!:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر