Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
من هم بازی رو تموم کردم ولی یه سوال برام پیش اومده . اینجا خونده بودم که مادر تروور اونو به خانه راه نمیده و باید یه ون بدزدی بدی بهش ولی اصلا چنین چیزی ندیدم !!!!

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
باید بری وسط دایره بنفشه طرف رو پیدا کنی و بکشی. (وقتی نزدیکش شدی توی Mini Map نشون میده کجاست.)
میشه واضحتر توضیح بدی!!:dضمنا دوستان یه راهنمایی میخواستم.
تو اون مرحله که باید ماشین اتش نشانی رو بدزدی،من این کار رو انجام دادم.حالا ازم میخواد که یه ماشین خوب پیدا کنم و به منطقه Getaway ببرم.خواستم بدونم که این منطقه دقیقا کجاس!!:-/

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,764
نام
ممد
میشه واضحتر توضیح بدی!!:dضمنا دوستان یه راهنمایی میخواستم.
تو اون مرحله که باید ماشین اتش نشانی رو بدزدی،من این کار رو انجام دادم.حالا ازم میخواد که یه ماشین خوب پیدا کنم و به منطقه Getaway ببرم.خواستم بدونم که این منطقه دقیقا کجاس!!:-/
کسی توش نباشه و خلوت باشه!
خود بازی بالا سمت چپ تصویر میگه اون مکان مناسب یا نه..!

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
باید بری چنتا ماشین بدزدی پارکشون کنی بری تو موبایلت بزنی Set as...

ممنون دوست عزیز دیشب اون مرحله رو هر جوری شد رفتم.
و آقای ariamax مگر باباتو کشتم اینو می گی اگه نمی خوایی کمکم کنی نیا کسی مجبورت کرده!

Sent from my C6602 using Tapatalk now Free

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,040
نام
آرین
فلشتون ممکنه خراب شده باشه وقتی بازی رو روی فلش نصب کردی دلیلی نداره مدام از کنسول بکشیدش بیرون و بزنید تو . کنسول که safe remove نداره چندبار این کارو کنید حتی ممکنه فلشتون بسوزه.
ینی اصلا از دستگاه درش نیارم؟؟خب من همین کار رو میکردم بازم پاک میشد.از کجا مطمئن بشم که فلش خرابه؟؟

a kh 021

کاربر سایت
Dec 8, 2011
26
نام
ارشام
بعد از 25% شدن بازی هیچ ماموریتی بهم نمیده و فقط Side Mission ها بازن. میدونید باید چیکار کنم تا مامورت های اصلی باز شن؟

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
309
ark animal

تو نقشه که میرید مشخصه چه چیزهایی رو میشه خرید مثلا سینما زمین گلف تاکسی رانی و.. .بعضی هاش سود هفته گی داره بعضی هاشم باید خودتون زحمت بکشید مثلا بار با هواپیما قاچاقی ببرید و 7 هزارتا برای همین کار میده
اینو چجوری باید انجام بدیم ؟

- - -ویرایش - - -

دوستان اونجا که باید برای مادر تروور ون پیدا کنیم این ون از کجا پیدا کنیم؟
توی یکی دیگه از مراحل فرعی تروور میره پیش اون زنه که بهش مشخصات اونکه بایید بدزیمش باعکس میده اون دومیه کجای نقشه میشه؟

salehking

کاربر سایت
Oct 25, 2012
37
با سلام دوستان عزیز من در یکی از اولین مراحل وقتی وارد مرحله میشم وسط مرحله بازی زیستارت میشه میگه باید storage drive عوض شه و دوباره بازیو نصب کنید من 3 تا فلش عوض کردم همین مشکلو داره ولی من 4 ساعتم تو شهر گشتم بازی مشکلی نداشت با مرحله مشکل داره

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
یه اتوبوس تقریبا پر پیدا کردم ، بردم گذاشتمش وسط خیابون ، راه همه رو بستم ، پریدم رو سقفش ،کل گالون بنزین رو خالی کردم ، به آتیش کشیدمش ! :D

داخل اتوبوس ، زن و مرد و پیرمرد و پیرزن و جوون و پیر و ... همه زنده زنده سوختن ! :D

بعدش منفجر شد ، یه انفجار خفنی شد ، 3 - 4 تا ماشین دیگه هم منفجر شد و فکر کنم یه چند تا عابر هم ترکش بهشون خرد درجا مردن ! :D

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
610
نام
احمد رضا
یه اتوبوس تقریبا پر پیدا کردم ، بردم گذاشتمش وسط خیابون ، راه همه رو بستم ، پریدم رو سقفش ،کل گالون بنزین رو خالی کردم ، به آتیش کشیدمش ! :D

داخل اتوبوس ، زن و مرد و پیرمرد و پیرزن و جوون و پیر و ... همه زنده زنده سوختن ! :D

بعدش منفجر شد ، یه انفجار خفنی شد ، 3 - 4 تا ماشین دیگه هم منفجر شد و فکر کنم یه چند تا عابر هم ترکش بهشون خرد درجا مردن ! :D

خدا شفات بده ! o:-)

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی

همینه دیگه :( اینقدر از دنیای واقعی دور بودین دیوانه شدین :(

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412

داخل اتوبوس ، زن و مرد و پیرمرد و پیرزن و جوون و پیر و ... همه زنده زنده سوختن !

بعدش منفجر شد ، یه انفجار خفنی شد ، 3 - 4 تا ماشین دیگه هم منفجر شد و فکر کنم یه چند تا عابر هم ترکش بهشون خرد درجا مردن !
یا ابوالفضل!!:D:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر