Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
یه سوال
چطوری میشه کاراکتر لباس تنش نباشه؟ مثلا ترور سیاه مست تو خیابون کلا خالی از لباسه ولی خودم هرچی گشتم نتونستم همچین چیزی پیدا کنم که ملا تی شرت نباشه یا مثلا فرانکلین همینطور؟ راهی وجود داره ؟!

تو لباسا برای من گزینه underwear هم هست که میشه همینی که میخای!
این ترور هم ترکونده یبار روش سوئیچ کردم بالایه تپه بیرون شهر مست و پاتیل بیدار شد اونم با لباس دخترونه :|

کسی تونسته زمین گلفو بخره؟ آخه 150میلیون از کجا بیارم؟؟ :|

آخرین ویرایش:

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
بچه ها من فلش رو کانفیگ میکنم برای اپدیت و بعدش میخوام اپدیت کنم میگه جا نداره باید چیکار کنم

سلام

جهت آپدیت آفلاین

شما اول آپدیت رو دانلود کن

سپس این نرم افزار رو نصب کن توی کامپیوتر Horizon

این نرم افزار برای انتقال فایلها به فلش هستش

فلش رو روی ویندوز فرمت کن فت 32 سپس اون رو بزن به usb ایکس باکس و بعد از اون برو توی سیتینگ دستگاه و یک گذینه هستش میزنی دستگاه فلش رو میشناسونه بعدش دستگاه رو خاموش کن فلش رو جدا کن و بزن به کامپیوتر و اون نرم افزار هوریزون رو اجرا کن و بعدش فایل رو از کامپیوتر بگیر بیارش توی نرم افزار و بعد یک گذینه میاد بالاش سمت چپ گذینه tranfor ترانسفور همچین چیزی هستش بزن و بعد خودش میزنه فایل انتقال پیدا کرد

بعدش بکنش بزن پشت ایکس باکس و دستگاه رو روشن کن

خلاص

نکته : دوست عزیز فلش باید 16 گیگ باشه اگه بخواهی دیسک اول رو هم کپی کنی

من بازی دیسک اول رو با همراه آپدیت ریختم روی هارد و دیسک دوم برنر مکس بودش رو فلش مموری نصب کردم

آخرین ویرایش:

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دوستان آپدیتی اومده که مشکل نصب دیسک دوم رو حل کنه ؟ من در جریان نبودم دیسک دوم هم رو هارد نصب کردم نورپردازی و ... بازی ضعیف شد الانم که بازی تموم شه ول میچرخیم دلمون به گرافیک خوشه که اونم هوتوتو :|
بعدش آپدیت چیز خاصی به بازی اضافه میکنه ؟ تو نسخه اسپشیال ادیشن بود اگر اشتباه نکنم میشد شخصیت ها رو کچل کرد نمیشه اینکارو با آپدیت انجام داد ؟
کلا آپدیت رو میشه افلاین انجام داد ؟
یه توضیح جامع ممنون میشم بدید

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
نمیشه مثلا ترور پولشو بده به مایکل؟
من نیاز مبرم به 19 میلیون برای خرید سینما دارم ولی هر کارکتر 11 میلیون داره چیکار کنم بدن به هم؟

kourosh k

کاربر سایت
Sep 17, 2012
95
من قبل از اينكه اون مرحله اي رو كه بايد كسي رو كه داره شيشه تميز ميكنه بزنيم ، چند روز بعدش سوده خيلي خوبي ميكنه .
فرقی میکنه که قبل یا بعد از مرحله سرمایه گذاری کنی؟ اخه من سریع بعد از مرحله با هر 3 تاشون سرمایه گزاری کردم.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
تو لباسا برای من گزینه underwear هم هست که میشه همینی که میخای!
این ترور هم ترکونده یبار روش سوئیچ کردم بالایه تپه بیرون شهر مست و پاتیل بیدار شد اونم با لباس دخترونه :|

کسی تونسته زمین گلفو بخره؟ آخه 150میلیون از کجا بیارم؟؟ :|
تو خود لیست Clothingـه ؟ من همچین چیزی ندارم :| برا ترور خیلی بکار میاد چرا واقعا من ندارم مگه میشه!

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
راهنمایی کنین خواهشا

اگه از قبل مرحله سیوی داری لودش کن و مرحله رو تکرار کن و بهترین نفراتو انتخاب کن

تو خود لیست Clothingـه ؟ من همچین چیزی ندارم :| برا ترور خیلی بکار میاد چرا واقعا من ندارم مگه میشه!
به چه کاری میاد؟! :D
فکر کنم برای ترور وقتی با این وضع بیدار میشه(!) باید سیو کنی تا به لباسات اضافه بشه.
برای فرانکلین هم یبار تو بیابون چند نفر ریختن سرم با شوک بیهوشم کردن لخت بستنم به ریل قطار بعد اون به لیست لباسا اضافه شد !!

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
نمیشه مثلا ترور پولشو بده به مایکل؟
من نیاز مبرم به 19 میلیون برای خرید سینما دارم ولی هر کارکتر 11 میلیون داره چیکار کنم بدن به هم؟
نه متاسفانه پول نمی توانند بهم بدن.اگر می شد خیلی بهتر بود.

yoosef_st

کاربر سایت
Jun 20, 2008
43
دوستان فقط قبل از آپدیت بریم هرچی پول پیش اون زیردریاییه هست ورداریم؟؟
یعنی منظورم اینه که بعد از آپدیت دیگه اون پولا نیست؟

بعد این برنامه Horizon رو از کجا بگیریم؟

اینم بپرسم، الان اینجا دوتا آپدیت اومده
http://marketplace.jqe360.com/main.php?details&name=Grand Theft Auto V
ما فقط دومی رو دانلود کنیم و نصب کنیم کافیه؟ یا هر دو رو باید بگیریم؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
اونجای که میگه ترور یا میکل رو بکشیم اگر یکیشون رو بکشیم سهم و پولشون به ما می رسه..؟

اگر میخواین بیشترین پول رو بردارین باید قبلش همکارهای که انتخاب می کنین درب و داغون باشن تا سهم کمتری بگیرن و فقط راننده رو بهترین انتخاب کنید چون اگر راننده خوب نباشه یکی از ماشین ها جا می مونه و یک مقدار پول می پره من با این شیوه 30 میلیون گرفتم

دوستان فقط قبل از آپدیت بریم هرچی پول پیش اون زیردریاییه هست ورداریم؟؟
یعنی منظورم اینه که بعد از آپدیت دیگه اون پولا نیست؟

بعد این برنامه Horizon رو از کجا بگیریم؟

اینم بپرسم، الان اینجا دوتا آپدیت اومده
JQE360.com - XBOX 360 Title Updates Database
ما فقط دومی رو دانلود کنیم و نصب کنیم کافیه؟ یا هر دو رو باید بگیریم؟

این باگ پول زیر دریایی چی هست بگین

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,764
نام
ممد
اگه می خواید میدل فینگر دادن ها رو به صورت اول شخص ببینید(:d) باید سوار موتور بشید,بعد با زدن X علامت رو مشت کنید,
بعد با زدن back دوربین رو بصورت اول شخص کنید,بعد با LB میدل فینگر نشون بدید!:d

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام
وسط بازی یهو خود به خود بازی ریست میشه ! علتش را کسی میدونه چیه ؟
مرسی
بازی به درستی نصب نشده ،روی فلش که نصب کردین سرعت لازم را نداره .از روی رام که می خوانه به خاطر ضعیف شدن لنز نمی توانه با سرعت کافی بخوانه اطلاعات را و پردازش کنه.
این علت هایی بود که من می دونستم.شاید دلایل دیگری هم داشته باشه.
راه حل- نصب دوباره بازی روی هارد (فلش جایگزین).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر