Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
یک ماموریت هست لستر میده به فرانکلین باید بره تو 8 دقیقه چند نفر رو بکشه اونی که یکیش بدنساز هست یکیش روی قایق هست بعد یکیش که به نظر آخرشی میاد معلوم نیست کجاست روی نقشه علامت زده ولی نیستش اون رو باید چه جوری بکشم..

بعد تو این مرحله نمی دونید باید روی چی سرمایه گذاری کنم مثل اینکه یک شرکتی رو هدف قرار دادیم.
اخريش كه يك دوچرخه سواره احتمالا منظور شما يكى مونده به اخريه.شما ميرى دقيقا رو اون نقطه قرمزه،ميبينى كه يه ساختمون بلند جلوته!يه اسانسور از اينا كه پهنن و براى ساختو ساز بيرون از ساختمان وصل ميشن داره از جلوى اين ساختمان ميره بالا،شما يا با دوربين دار مستقيم طرفو ميزنى،يا كابله اسانسورو.
شما بايد بلافاصله بعده اتمام ماموريت روى يه شركتى سرمايه كنى بالايه dollarpills
وقتى ميرى تو lcn
يه شركت با حرف دى شروع ميشه تو كار سيگاره،بالاى dolarpills
قرار داره.بعدش كه سودتون تا٨٠٪ رفت،ميبينى كه شركته redwood
سقوطه سنگينو وحشتناكى كرده،رو اون سرمايه گذارى ميكنى ٣-٤روز بعد فوق العاده ه ه ه سود ميبرى.
يادت نره با هر سه شخصيتش سرمايه بذارى

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
یک ماموریت هست لستر میده به فرانکلین باید بره تو 8 دقیقه چند نفر رو بکشه اونی که یکیش بدنساز هست یکیش روی قایق هست بعد یکیش که به نظر آخرشی میاد معلوم نیست کجاست روی نقشه علامت زده ولی نیستش اون رو باید چه جوری بکشم..

بعد تو این مرحله نمی دونید باید روی چی سرمایه گذاری کنم مثل اینکه یک شرکتی رو هدف قرار دادیم.

یکی دیگشون فک کنم توی تراس یه ساختمونه که باید با اسنایپ بزنیش یکی دیگش هم که آخریشه سوار موتوره .

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی

اون مردک روی این شیشه پاک کنای اسمان خراشن نامرد من سر همین نیم ساعت الاف بودم دم در ساختمون بالارو ببین با کلتی چیزی صدا خفه کن یا خودشو بزن یا کابلو کابلو بزنی میوفته کلی میشه خندید :d

just gta v

کاربر سایت
Sep 23, 2013
67
بايد يك ماشين ورداري بعد يه نقطه خارج شهر تو يه منطقه خلوت علامت بزني بهت ميگه اينجا ميشه لوكيشن get way باشه يا نه بعد ماشين رو بذار اونجا زنگ بزن لستر
اقا من با ترور اين كارو كردم ولي براي mark كردن تو كانتكت رفتم بعد گفت برم تو كانتكت مايكل بعد mark gateway رو بزنم براي شما چرا به لستره؟

- - -ویرایش - - -

اقا بهترين gta كدوم بود به نظر شما؟بعد امكان داره متاي بازي بالاي ٩٨ بشه يا نه ؟ لطفا زود جواب بديد

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
سلام من دیسک اول رو با ریختم روی فلش 16 گیگ usb3

سلام من آپدیت رو با هوریزن ریختم روی فلش دقیقا همونجا که 3 تا پارت 2 گیگی هستش و یک پارت یک و خورده ای

بعد فلش رو زدم به دستگاه و گفت دیسک دوم رو بزارم من هم گذاشتم اما در حین لود شدن برای بازی قفل میکرد دو بار امتحان کردم و همش قفل میکرد و به ناچار فایل آپدیت رو پاک کردم و درست شد

آیا من باید آپدیت دیگه ای دانلود کنم من اینو گرفتم

http://marketplace.jqe360.com/getfile.php?file=45853

در ضمن آیا باید فایل رو نصب کرد یا فقط باید آپدیت رو کپی کرد ؟؟؟

دیسک دومت مشکل داره . حتما باید دیسک دومت برنر مکس باشه . یا اینکه فایلهای دیسک دوم و تو PC داشته باشی و ازشون ایمیج بگیری و ایمیج و بریزی تو فلش و بازی کنی !

- - -ویرایش - - -

اقا من با ترور اين كارو كردم ولي براي mark كردن تو كانتكت رفتم بعد گفت برم تو كانتكت مايكل بعد mark gateway رو بزنم براي شما چرا به لستره؟

- - -ویرایش - - -

اقا بهترين gta كدوم بود به نظر شما؟بعد امكان داره متاي بازي بالاي ٩٨ بشه يا نه ؟ لطفا زود جواب بديد

از اسویلررررررررررررررررررررررررر استفاده کن !!!!!!!!!!!!!!!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین

- - -ویرایش - - -

من با فرانکلین رفتم و زنگ زدم مایکل..!!! معلوم نیست

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
دیسک دومت مشکل داره . حتما باید دیسک دومت برنر مکس باشه . یا اینکه فایلهای دیسک دوم و تو PC داشته باشی و ازشون ایمیج بگیری و ایمیج و بریزی تو فلش و بازی کنی !

سلام دیسک دوم برنر مکس هستش دوست عزیز

ولی دیسک دوم رو نصب نکردم الان من دیسک اول رو توی هارد خود کنسول نصب کردم و دیسک دوم رو توی فلش مموری خوب الان آپدیت رو توی کدومش کپی کنم ؟؟؟ ردیف میشه ؟؟؟ آخه شنیده بودم اپدیت بعضی از دیسکها با هم متفاوته ؟؟؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
اخريش كه يك دوچرخه سواره احتمالا منظور شما يكى مونده به اخريه.شما ميرى دقيقا رو اون نقطه قرمزه،ميبينى كه يه ساختمون بلند جلوته!يه اسانسور از اينا كه پهنن و براى ساختو ساز بيرون از ساختمان وصل ميشن داره از جلوى اين ساختمان ميره بالا،شما يا با دوربين دار مستقيم طرفو ميزنى،يا كابله اسانسورو.
شما بايد بلافاصله بعده اتمام ماموريت روى يه شركتى سرمايه كنى بالايه dollarpills
وقتى ميرى تو lcn
يه شركت با حرف دى شروع ميشه تو كار سيگاره،بالاى dolarpills
قرار داره.بعدش كه سودتون تا٨٠٪ رفت،ميبينى كه شركته redwood
سقوطه سنگينو وحشتناكى كرده،رو اون سرمايه گذارى ميكنى ٣-٤روز بعد فوق العاده ه ه ه سود ميبرى.
يادت نره با هر سه شخصيتش سرمايه بذارى

شوخیت گرفته..؟

اون شرکتی که گفتی DEB ورشکست شد 50 درصد ضرر کردم..؟:|

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
آقا توی اینترنت و اون بخش بیزینس که میری سهام میخری
یه گزینه هست واسه خرید خونه و اینا
توش که میرم ارور میده!
مشکل از چیه!؟
میشه خونه خرید؟!
خير نميشه اون واسه يكي از ماموريت هاي فرعي به كار مياد

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
خير نميشه اون واسه يكي از ماموريت هاي فرعي به كار مياد

- - -ویرایش - - -

قبل از انجام مرحله رو شركت اولي debسرمايه گذاري بشه بعد از ماموريت كه ديدي ديگه بالا نميره ميفروشي ميري رو اون يكي شركت پول ميذاري

بابا من دو مین بعد ماموریت سرمایه گذاری کردم..
بعد شما دقیقا بعد کدوم مرحله رو میگید همون که جاده رو میبندیم و با یک ماشین دیگه میزنیم به اون ماشین..؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر