Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Edric

کاربر سایت
Jan 7, 2013
279
up ...

روشی برای پولدار شدن سریع تو بازی وجود نداره متاسفانه
فقط همون وسط بازی لستر دستور میده یک سری شخصیت بکشین با فرانکلین اونجا سرمایه گذاری کنید 1 بیلیون با هر شخصیت میگیرین...
به غیر از اون پولی گیرتون نمیاد

<AMIR>

کاربر سایت
Sep 20, 2013
3
روشی برای پولدار شدن سریع تو بازی وجود نداره متاسفانه
فقط همون وسط بازی لستر دستور میده یک سری شخصیت بکشین با فرانکلین اونجا سرمایه گذاری کنید 1 بیلیون با هر شخصیت میگیرین...
به غیر از اون پولی گیرتون نمیاد

باشه ممنون . خب الان که 69 مرحله اصلی رو رفتم چه باید کنم ؟ بیشتر مراحل فرعی رو رفتم ولی دیگه مرحله ای ندارمو بازی شده 78.8 درصد . الان چه کنم ؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
رفقا این مکان هایی که برای خرید قرار دادن بعد از خرید میشه ازشون استفاده کرد یا نه ؟
یعنی مثلا شما که زمین گلف رو خردید میشه رفت توش گلف زد یا همینطوری فانتزی طراحی شده ؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
خب من ون رو الان دزدیدم ولی ماموریتی نمیاد ؟ باید چه کار کنم ؟ نمیشه از اول مرحله رو برم ؟

0000000
یک ون علامت گذاری شده هست فکر کنم مال پلیسه اون رو باید بدزدی ببری پیش لستر همون مکانی که خیاطی داره زیر یک پل قایم کنی.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
رفقا این مکان هایی که برای خرید قرار دادن بعد از خرید میشه ازشون استفاده کرد یا نه ؟
یعنی مثلا شما که زمین گلف رو خردید میشه رفت توش گلف زد یا همینطوری فانتزی طراحی شده ؟
گلف رو که همین جوری هم می‌شه رفت بازی کرد!
من فرودگاه خریدم و سوار هواپیما شدم مشکلی پیش نیومد بقیه رو نمی‌دونم!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
تو کوهم نبود نبود .... یه جا بغل جاده ها ... گوشیتو در بیار برو تو مانتکت لسترو انتخاب کن ... قبل از اینکه شمارش بیاد چند تا گزینه میاد یکیش mark gateway هست .... اونو بزن خودش ردیف می کنه برات

منم این مشکب رو دارم یک ماشین بردم تقریبا بیرون شهر ولی این مارک Gateway رو نفهمیدم باید چه جوری انجام بدم یکم توضیح بده

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
منم این مشکب رو دارم یک ماشین بردم تقریبا بیرون شهر ولی این مارک Gateway رو نفهمیدم باید چه جوری انجام بدم یکم توضیح بده

برو به مسیر زیر توی گوشیت:
Contacts/Lester/Mark Gateaway
بیرون شهر نبری هم به نفعته چون از طرف دیگه باید بعد ماموریت راه زیادی رو بری تا بهش برسی یه جا توی خیابون پارک کن
که زیادی رفت و آمد نداشته باشه مثلا یه کوچه خلوت

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
برو به مسیر زیر توی گوشیت:
Contacts/Lester/Mark Gateaway
بیرون شهر نبری هم به نفعته چون از طرف دیگه باید بعد ماموریت راه زیادی رو بری تا بهش برسی یه جا توی خیابون پارک کن
که زیادی رفت و آمد نداشته باشه مثلا یه کوچه خلوت

تا Contacts/Lester داره بعد که کلیک میکنم زنگ میزنه..!

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
تا Contacts/Lester داره بعد که کلیک میکنم زنگ میزنه..!

اول باید ماشین آتش نشانی رو بدزدی
بعدش یه ماشین 4 در انتخاب میکنی یا میدزدی بعدش میری یه جایی که کسی رفت و آمد نمیکنه اون موقع بالای صفحه مینویسه:
This Place Can Use For Hide Gateaway Vehicle
اگر هم ماشین شخصی شخصیت ها باشه یا خوب نباشه مینویسه:
This Vehicle Owned By Characters And Can't Use For Gateaway Vehicle
Find A Four Sit Vehicle

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
اول باید ماشین آتش نشانی رو بدزدی
بعدش یه ماشین 4 در انتخاب میکنی یا میدزدی بعدش میری یه جایی که کسی رفت و آمد نمیکنه اون موقع بالای صفحه مینویسه:
This Place Can Use For Hide Gateaway Vehicle
اگر هم ماشین شخصی شخصیت ها باشه یا خوب نباشه مینویسه:
This Vehicle Owned By Characters And Can't Use For Gateaway Vehicle
Find A Four Sit Vehicle

یه سوال :
بعد که ماشین آتش نشانی رو دزدیدیم باید بیریمش پارکینگمون تا بعد بریم ماشین 4در بدزدیم یا نیازی نیست و می تونیم بعد از دزدیدن رهاش کنیم !؟

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
دوستان من یک سهامی رو خریدم ولی پولی بهم اضافه نمیشه . قضیه چجوریاس ؟ یعنی برای اینکه پول گیرم بیاد باید بفروشمش ؟

payam_d

کاربر سایت
Jun 30, 2013
112
نام
پیام
یه صحنه داشتم میچرخیدم تو جاده فکر کردم یه پارچه سفید دیدم گفتم چه جالب باد داره میبره یه چیزی رو ... رفتم جلو زوم کردم دیدم روحــــــه !!!!!!!! یعنی یه لحظه واقعا خشکم زد !! :))
روح دیگه چیکار میکنه تو آسمون ؟ خیلی باحاله :)))))

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
یه سوال :
بعد که ماشین آتش نشانی رو دزدیدیم باید بیریمش پارکینگمون تا بعد بریم ماشین 4در بدزدیم یا نیازی نیست و می تونیم بعد از دزدیدن رهاش کنیم !؟

وقتی سوارش شدی باید ببریش زیر یه پل توی کارخونه لستر بعدش هم ماشین 4 در بدزدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر