Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
914
نام
amin
من تایتل اپدیت رو دانلود کردم بعد هم به هارد کنسول منتقل کردم ولی بازم همون باگ گاراژ برطرف نشده؟؟؟؟

دوست عزیز شاید Media ID دیسک بازی شما با Media ID تایتل آپدیتی که دانلود کردید یکی نیست لطفا چک کنید این مورد رو .
دوستانی که مشکل افت فریم و وقفه در لود شدن اشیاء دارند حتما هر دو ذیسک بازی رو روی هارد کنسولشون نصب کردن که با این کار اون مشکلات دیده میشه( یعنی دیتای مربوط به دیسک 1و2 نبایستی در کنار یکدیگر قرار بگیرند)، خوب واسه رفع مشکل ابتدا کش کنسول رو خالی کنید حال این مراحل رو دنبال کنید، میتونید اگه فلش 16 گیگ دارید دیسک 2 رو به کل روی فلش نصب کنید و اگر هم فلش 8 گیگ دارید بعد از این که هر دو دیسک رو روی هارد نصب کردید پارت های 2 گیگی مربوط به دیسک 1 رو روی فلش8 گیگ Move کنید . امیدوارم مشکلتون حل شه واسه من با فلش 8 گیگ درست شد .

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دوستان قضیه ی این کامیونایی که تو شهر هستن و ارم شرکت های مختلف روشون نوشته شده چیه؟اگه مثلا اونا رو تخریب کنی.تو سود سهام تاثیر دارن؟

من تایتل اپدیت رو دانلود کردم بعد هم به هارد کنسول منتقل کردم ولی بازم همون باگ گاراژ برطرف نشده؟؟؟؟

جدی میگی!! بعید میدونم برای من هنوز این مشکل پیش نیومده . من از طریق خود لایو دانلود کردم .چرا دوستان با فلش و برنامه هوریزون و... این کارو میکنن ! ببنید اکس باکس رو که به لایو وصل کنید بعد sing in کنید و وارد بازی شید خودش اپیدت میشه از من 15 دقیقه طول کشید .
برای اینکه بفهمید اپیدت اومده به هارد کنسول برید تو خود پوشه gta یک فایل 59 مگی هست .
اگه با فلش و .. انتقال دادید باید قبل اجرای بازی حتما یک بار کش کنسول رو یک بار پاک کنید.

در مورد قضیه کامیون ها که سوال پرسیدید خیلی سادس چندتا پست بالاتر هم بچه ها شرکت های رقیب رو هم گذاشتن شما یکی از شرکت هارو با توجه به ارمی که رو خود ون ها هست نشونه بگیر و تعقبش کن تا ببردت جایی که خود کمپانیش هست ..یک سری زیادی از این شرکت ها تو شمال نقشه بازی هستن همشون کنار جاده کمربندی یا اتوبان هستن . وقتی ب یک شرکت ضربه بزنی شرکت رقیب سهامش افزایش پیدا میکنه

آخرین ویرایش:

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دیشب بالاخره بعد از کلی بالا پایین کردن و دو دو تا کردن و حساب کتاب من هم 120 گیگی شدم
آخه دیگه نمیشد هم میخواستم هر روز GTA بزنم هم میخواستم RAYMAN بازی کنم وسطشم دوست داشتم FIFA یه حالی بده
دیگه راحت شدم همون دیشب نشستم همشون رو نصب کردم رو هارد هالا دیگه احساس کمال میکنم

amirH.n

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
اه صافمون کردین انقد درمورد مراحل لستر پرسیدین و انقد پرسیدین الآن هیچ مرحله ای نیست چیکار کنم
یه کم لطف کنید صفحات قبلو بخونید به کرات در مورد همه اینا توضیح داده شده
یه کم هم بریف ها رو بخونید وقتی مرحله ای نیست یه کم وربرید سوئیچ کنید برید گلفی چیزی بازی کنید تا بعد مرحله مشخص شه(کلی گفتم منظورم شخص خاصی نبودا)

اون قضیه پکی رو کسی فهمید چیه؟واقعیه یا شایعس؟
اگه تو paleto score انتخابش کنی از نیکو نام میبره

mohsen_one

کاربر سایت
Jul 11, 2011
88
نام
محسن
آقا من واسه 2ومین بار دارم بازی رو تموم میکنم . ولی این دفعه به مرحله دزدی آخر که میرسم به هر نفر 25 میلیون میرسه . در صورتی که تو سیو قبلیم 34 میلیون رسیده بود !!!
بقیه اش رو نوشته : Slow Loading Cast

این چی هست ؟ چطور باید برم که این 18 - 19 میلیون کم نشه ؟ ؟ ؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
اه صافمون کردین انقد درمورد مراحل لستر پرسیدین و انقد پرسیدین الآن هیچ مرحله ای نیست چیکار کنم
یه کم لطف کنید صفحات قبلو بخونید به کرات در مورد همه اینا توضیح داده شده
یه کم هم بریف ها رو بخونید وقتی مرحله ای نیست یه کم وربرید سوئیچ کنید برید گلفی چیزی بازی کنید تا بعد مرحله مشخص شه(کلی گفتم منظورم شخص خاصی نبودا)

اون قضیه پکی رو کسی فهمید چیه؟واقعیه یا شایعس؟
اگه تو paleto score انتخابش کنی از نیکو نام میبره

100% تایید :D من خودم بارها این موضوع سهام و یا نصب صحیح بازی رو فارسی برای خیلی ها چه تو فروم چه پیام خصوصی بسکه تکرار کردم شبها خواب میبینم یکی عصبانی داره میپرسه امروز سهامم افزایش پیدا نکرد و بعدش افت فریم پیدا کردم :(
من که دیگه به این سوال ها تو پیام خصوصی جواب نمیدم تو فروم هم دوستان دیگه اگه کشش دارن جواب بدن :D

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
آقا من واسه 2ومین بار دارم بازی رو تموم میکنم . ولی این دفعه به مرحله دزدی آخر که میرسم به هر نفر 25 میلیون میرسه . در صورتی که تو سیو قبلیم 34 میلیون رسیده بود !!!
بقیه اش رو نوشته : Slow Loading Cast

این چی هست ؟ چطور باید برم که این 18 - 19 میلیون کم نشه ؟ ؟ ؟

گروهی که انتخاب کردید سرعت عمل پایینی دارند

amirH.n

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
"There was a, an Eastern European guy making moves in Liberty City, but... nah, he went quiet."
―lester to michael about Niko.
معنی:یه یارویی بود اهل اروپای شرقی که به لیبرتی سیتی مهاجرت کرده بود ولی.... نه اون الآن بازنشست شده
لستر به مایکل

Later while on a hiest, if packie was chosen for the job, begins talking about his most successful job in liberty, and then mentions Niko, saying that he was someone to be feared, then reveals that he doesn't even know if he's alive. This might indicate that Niko has cut all ties to his previous criminal lifestyle and is probably retired.

معنی:وقتی پکی برای یه دزدی انتخاب شد درمورد موفقیت آمیز ترین کارش تو لیبرتی سیتی توضیح داد و از نیکو نام برد و گفت اون کسی بود که باید ازش ترسید(یادتون باشه تو اون قضیه دزدی بانکم پکی نیکو رو مقصر کشته شدن رفیقش میدونست )بعد هم ادامه میده که حتی نمیدونه اون زندس یا نه
این به این معنیه که نیکو دست از زندگی مجرمانه برداشت و در این زمینه بازنشسته شد

آخرین ویرایش:

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
توی ps3 از xbox بدتره خودم تجربه کردم دارم میگم .
منم هم افت فریم دارم و تکسچرها دیر لود میشن
مثله این که برای همه اینطوری نیست
من يك بار رو ايكس باكس بازي رو تموم كردم روي هارد و فلش هم ريخته بودم الانم نسخه اوريجينال ps3 رو دارم بازي ميكنم در كل نسخهps بهتره و مشكل دير لود شدنش خيلي خيلي كم تر از ايكس باكسه رنگ هاي بازي تيره تر و ماشين ها رفلكس نور و بدنه ي بهتري دارن پوست كاراكترها هم طبيعي تره همراه با draw distance بهترتو ايكس باكس درختان بهتره رزوليشن بخاطر اسكيلر بالاتره و افكت نور خورشيدش زيباتره و لودينگ و كاربري سريع تر به خاطر ريخته شدن كامل رو هارد ر داره

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
سلام دو تا سوال دارم

1 یک من یک آپدیت بودش 58 مگ دانلود کردم دقیقا باید نصب بشه یا جای خاصی بریزمش کجا باید بریزم ؟

2- من برای اینکه دقیقا یا حداقل کمی توی بازی افت فریم رو کم کنم تا لگ نزنه چی کار کنم ؟؟؟؟

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
"There was a, an Eastern European guy making moves in Liberty City, but... nah, he went quiet."
―lester to michael about Niko.
معنی:یه یارویی بود اهل اروپای شرقی که به لیبرتی سیتی مهاجرت کرده بود ولی.... نه اون الآن ساکته (مرد؟؟:-o)
لستر به مایکل

Later while on a hiest, if packie was chosen for the job, begins talking about his most successful job in liberty, and then mentions Niko, saying that he was someone to be feared, then reveals that he doesn't even know if he's alive. This might indicate that Niko has cut all ties to his previous criminal lifestyle and is probably retired.

معنی:وقتی پکی برای یه دزدی انتخاب شد درمورد موفقیت آمیز ترین کارش تو لیبرتی سیتی توضیح داد و از نیکو نام برد و گفت اون کسی بود که ترسید(ادامه نداد)(یادتون باشه تو اون قضیه دزدی بانکم پکی نیکو رو مقصر کشته شدن رفیقش میدونست )بعد هم ادامه میده که حتی نمیدونه اون زندس یا نه
این به این معنیه که نیکو دست از زندگی مجرمانه برداشت و در این زمینه بازنشسته شد

اون Went Quiet یعنی باز نشست شده عزیز
. این هم خیلی قدیمیه :D الان هم بحث اصلی این موضوع اینه که حالا که گفتن از دنیای CJ و کلود و ... کشیدن بیرون،
یکی جدید شروع کردن و Universe شماره 4 و 5 یکی هست یا نه.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
سلام دو تا سوال دارم

1 یک من یک آپدیت بودش 58 مگ دانلود کردم دقیقا باید نصب بشه یا جای خاصی بریزمش کجا باید بریزم ؟

2- من برای اینکه دقیقا یا حداقل کمی توی بازی افت فریم رو کم کنم تا لگ نزنه چی کار کنم ؟؟؟؟
باید آپدیت رو بریزی تو هاردت.دیسک 2 رو رو فلش 16 گیگ نصب کن.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
اون Went Quiet یعنی باز نشست شده عزیز
. این هم خیلی قدیمیه :D الان هم بحث اصلی این موضوع اینه که حالا که گفتن از دنیای CJ و کلود و ... کشیدن بیرون،
یکی جدید شروع کردن و Universe شماره 4 و 5 یکی هست یا نه.

البته to be feared هم میشه کسی که باید ازش ترسید

اما نیکو زنده‌است و داخل خود بازی هم یک نشانه ازش هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر