Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
سلام
یه مشکلی برای یکی از دوستان بنده پیش اومده، ولی متاسفانه خودش نمی تونه پست بده. بنده از طرف ایشون مشکلشون را بیان می کنم. امیدوارم راه حل ایشون توسط شما دوستان عزیز پیدا بشه.
مشکل ایشون :
ایکس باکس 4 گیگ هست
دیسک رو فلش نصب شده
ولی بازی خود به خود ریستارت میشه
فلش سرعت خوندنش مشکل نداره
بازی هم برنر مکسه و مشکل نداره
لنز دستگاه هم مثل ساعت کار می کنه
اینها مشکلی بود که ایشون با من درمیان گذاشت.
بنده با بخش 360 آشنایی کامل ندارم و تاپیکی با عنوان مشکلات پیدا نکردم. اگه این سوال را جای درستی مطرح نکردم، عذر می خوام.

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
یه سوال از آدمایی که بازی رو تموم کردن
آیا توی کمد لباس خونه مایکل میتونن توی بخش آت فیت ها لباس اسپس آپس و اسکوبا رو انتخاب کنن؟

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
یکی کمک کنه اون مرحله laster که تو اون تولیدی لباسه با مایکل هرچی میرم میگه برو لباست رو عوض کن smart outfit} باید چی کار کنم

این مرحله چنید بارتوضیح داده شده
باید بری یه کت شلوار بپوشی

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
آقا تا حالا کسی تونسته وارد پایگاه نظامی بشه؟!:D
بعله بعله....:)
ثمرش هم این شد :))
09913870213672662310.jpg
89954563373535899399.jpg

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,758
نام
علی
می دونم من دقیقا همین کار را می کنم اما متاسفانه سرعت افزایش این سهام ها خیلی پایین است.کامیون هاش را زدم نابود کردم رفتم HQ شون را پیدا کردم آدم هاش را هم کشتم اما تاثیر همه اینا خیلی جزئی است روی سهام شرکت.اما نکته جالب اینجاست که بعضی از شرکت ها زمانی که سهام را می فروشی یک دفعه میره بالا.

لیست شرکت ها رقیب در LCN
شما باید تجهیزات و نفرات شرکت های رقیب را بزنی و منتظر باشی که سهام شرکتی که سرمایه گذاری کردی رشد کنه.مطمئنا اتفاق می افته اما متاسفانه خیلی ضعیف است.
CoolBeans
BeanMachine

Burgershot
Up-An-Atom

Clucking Bell
TacoBomb

FlyUS
AirEmu

GoPostal
PostOP

Bilkington
DollarPills

Pisswasser
Logger

MazeBank
BankOfLiberty

Redwood
Debonaire

Slaughter, Slaughter & Slaughter
Bullhead

RadioLosSantos
WorldwideFM

eCola
Raine

درمورد Bawsaq یک نکته خیلی مهم وجود داره که براساس تمام Gamer هایی که در شبکه آنلاین هستند تعیین میشه یعنی شما ممکن روی Ron Oil سرمایه گذاری کنید و برید سراغ شرکت رقیب LTD oil و بزنید پمپ بنزین هاش را اتش بزنید اما یک Gamer دیگه دقیقا برعکس شما عمل کنه در این حالت نسبت به Damage که زده شده سهام هر دوتا افت می کنه.بنابراین ریسک سرمایه گذاری در Bawsaq بسیار بالا است.

جای این شرکت ها رو از کجا پیدا کنیم؟؟؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
این مجوز ورود به منطقه نظامی واقعیه یا مثل اون نامه 20میلیاردی و روح سرگردان جان مارستن سرکاریه؟!
میاید میگید همچین چیزی هست حداقل یه توضیح بدید دربارش :|

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
جای این شرکت ها رو از کجا پیدا کنیم؟؟؟

بهترین راه این است که توی بزرگراه ها و اتوبان ها کامیون ها مربوط به شرکت ها را پیدا کنید و دنبالش راه بیافتید و تعقیب کنید ببینید به کجا ختم میشه.تمام کارخانه ها و شرکت ها اصلی خارج از شهر هستند یا در منطقه صنعتی هستند.بعضی اوقات هم متاسفانه کامیون متوقف میشه اصلا معلوم نیست چه اتفاقی می افته دیگه حرکت نمی کنه.
یک باگ احمقانه ای که داره در این سهام ها برای یک تغییرات چشم گیری می کنه اما برای عده (مثل خودم) تغییراتش خیلی جزئی است.

jack87

کاربر سایت
Nov 10, 2012
108
نام
POURIA
مبنای بالا و پایین شدن ارزش سهام رو( بالا و پایین شدن قیمت سهام) رو باید بر اساس؛ ایران قرار میدادن تا روزی 30 40 درصد بره بالا و روز بعدش 1 درصد بیاد پایین!!!........

چشمم به تلویزیون خشک شد تا دوزار از این خرید و فروش سهام گیرم اومد :|

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
بلند کردن جت از پایگاه ارتش مثل اب خوردنه !
فقط یه دونه بوگاتی کاستومایز شده شده میخواد ! :|
بهتره که قبلش یه لباس ضد گلوله هم بپوشید که کمتر اسیب ببینید
وقتی هم جت بلند کردید سعی کنید تو هوا باهاش هی قر بدید :D که موشکا بهش نخورن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر