Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
نامه ای اسرار امیز از رئیس جمهور شهر و کسب 20 بیلیارد پول !!

برای مشاهده تصویر اصلی (682x653) روی این نوار کلیک کنید.
secret-message-gta-5-collectors-edition-map.jpg

چندی پیش بعد از منتشر شدن خبر حذف تروفی ها بعد از استفاده از رمز ها این واهمه بوجود امد که چگونه کسب پول کنیم ؟ جواب شما زیر اعماق آب خوابیده است . کافیست با شخصیت فرانکلین به اعمق اب ترجیحا بدون لباس و وسیله نفلیه بروید و علاوه بر کسب 20 بیلیارد پول که رقم بسیاری حساب می اید نامه ای اسرار آمیز از رئیس جمهور شهر لوس سانتوس دریافت کنید . در این نامه راز های دیگری هم وجود دارد که فعلا کشف نشده . تصویر نامه را درپایین مشاهده کنید :

این واقعیه؟؟؟؟
کسی از دوستان امتحان کرده؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
سلام بچه ها من به ى مشكلى بر خوردم
من با مايكل ميرم پيش لستر تا ماموريت انجام بدم ميگه كه بايد smart outfit داسته باشى من از كجا اين لباس رو گير بيارم

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دوستان من نقد بازی رو که خوندم دو تا سوال برام پیش اومد بی زحمت جواب بدید .......

1- توی نقد بازی نوشته بود که اگر به مردم فحش بدید ممکنه که به پلیس تلفن کنن ! حالا مگر میشه با مردم صحبت کرد ؟ چطوری ؟

2- باز هم توی نقد بازی نوشته بود که میتونید توی ماموریت ها و سرقت ها افرادی رو برای سرقت استخدام کنید ! این کار چطوری صورت میگیره ؟ چکار کنم ؟

بعضی افراد اگه بهشون نزدیک بشی یا دنبالشون راه بفتی بهت میگن برو وگرنه به پلی زنگ میزنم
نظورش همون نتخاب کرو هست

- - -ویرایش - - -

سلام بچه ها من به ى مشكلى بر خوردم
من با مايكل ميرم پيش لستر تا ماموريت انجام بدم ميگه كه بايد smart outfit داسته باشى من از كجا اين لباس رو گير بيارم
یکی از کت و شلوار های مایکل رو بپوش بعد برو

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
ای بابااااااااااااااااااااااا.من پیش پات قبل از اینکه مقاله رو بزاری 1 میلیون رو دادم واسه بوگاتی و سیو هم کردم :((((((((((((
...
.
حالا بگذریم.این نامه رئیس جمهور و جسد واقعی هستن؟ اگه آره محلش رو هم بگید خو.تا بریم پیداش کنیم!

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
بعضی افراد اگه بهشون نزدیک بشی یا دنبالشون راه بفتی بهت میگن برو وگرنه به پلی زنگ میزنم
نظورش همون نتخاب کرو هست

- - -ویرایش - - -

یکی از کت و شلوار های مایکل رو بپوش بعد برو
ببخشيد ميپرسم كدوم كت و شلوار همون ابيه

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
ای بابااااااااااااااااااااااا.من پیش پات قبل از اینکه مقاله رو بزاری 1 میلیون رو دادم واسه بوگاتی و سیو هم کردم :((((((((((((
...
.
حالا بگذریم.این نامه رئیس جمهور و جسد واقعی هستن؟ اگه آره محلش رو هم بگید خو.تا بریم پیداش کنیم!

15913476422024236333.jpg

این جای جسده ویدئوش رو ببین

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,142
نام
محمد امین
بازی یک سری مشکلات داره مثلا دو سه بار شده وسط ماموریت یک هو بازی دوباره از اول شروع شده و برگشته سر آخرین سیو بازی که واقعا اعصاب خورد کنه فکر کن 3 ساعت بازی کرد همش پریده باید دم به دقیقه سیو کنی

بعضی تکستچر ها هم ضعیف کار شدن مثلا تکستچر ها مربوط به تپه ها صاف صافند شاید اول نسل هم همچین تکستچر های بی کیفیتی رو نمیشه دید اینها در حالی هست که بازی RDR تو این زمینه بهتر عمل کرده بود یکمی هم تکستچر ها احتیاج به لود شدن و لودشون طول می کشه

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
داداش این لینک ویدئوش واس من دان نمیشه.اگه ی./و.ت.ی..و.ب باشه هم میگیرم.
ولی میشه یه توضیح بدی چیکارش کنیم؟

داداش هر چی میکنم نمیشه از جای دیگه آپ کنم نمیدونم ظاهرا نتم مشکل داره

- - -ویرایش - - -

دادا این نامه کجاست؟؟؟؟؟.................ویدیویی ازش نیست؟

نامه فقط یه جور میشه یافتش اونم اینه که همه جاهای فضایی ها رو پیدا کنی ت اون نامه به صورت صورتی روی نقشه ظاهر میشه

kourosh k

کاربر سایت
Sep 17, 2012
95
دوستان یه اموزش درست برای این که وقتی سهام میخریم بتونیم سود زیادی داشته باشیم میدید؟ اخه وقتی مغازه اسلحه فروشی و لباس فروشی رو میزنه فوقش بیش تر از 700 تا پول نمیده.قیمت زمین گلفو دیدم نوشته بود 150000000:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر