Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

sinan

کاربر سایت
Dec 25, 2011
151
هنوز رو حرفتون هستید که نمیشه جلو خانواده بازی کرد؟! لودینگ موشکل داره؟! اگه داره میشه عکس موشکل دارو بهم پی ام کنید! موقع نصب چی موشکل داره؟! اونم عکسشو برام پی ام کنید. :d

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
هنوز رو حرفتون هستید که نمیشه جلو خانواده بازی کرد؟! لودینگ موشکل داره؟! اگه داره میشه عکس موشکل دارو بهم پی ام کنید! موقع نصب چی موشکل داره؟! اونم عکسشو برام پی ام کنید. :d
بله جلو خانواده ........:))............ داره نمیشه بقیه رو نمیدونم و نمیتونم

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
نه بابا لودينگ كجا مشكل داره؟!يه خانومه جذاب:xگرمش شده تو تابستون يكم لباسشو مدله تابستونى پوشيده،اومده واسه شاد كردنه منو تو خم شده روى كاپوته يه ماشين داره بهمون چشمك ميزنه:x

The Old Gamer

کاربر سایت
Feb 27, 2013
186
نام
AhmadReza
آقا خواهشا این بحثارو تموم کنید.الان مشکل ما یه زنِ که بیکینی تنشه؟؟داداش خودت صب تا شب داری فیلم***میبینی حالا یکی که بیکینی تنشه شد مشکل؟؟
همش تاپیکو الکی آپ میکنید

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
لیستی از مورد هایی که یادم میاد
یکی مایکل میره خونه وقتی دیدی شروع کرد صدا کردن آماندا بدون به یه مورد داری نزدیک میشی (مورد جدی ای نیست ماندا حوله پیچیده دور خودش :| )
مورد بعدی سگ فرانکلینه که وقتی یه سگ دیگه میبینه میره و ... :|
مورد بعدی دختر مایکل که تو کشتی ... :|
مورد بعدی ورود ترووره (این خیلی داغونه اگه کسی پیشت باشه قطعا باید بری تو جوب بخوابی :|)
مورد بعدی بازم دختر مایکل تو برنامه ی fame or shame هست :|
مورد بعدی زن مایکل و اون یارو مربی یوگا هست
مورد بعدی برنامه ریزی های آخرین سرقت که همشون تو یه کلاب انجام میشن
لودینگ هم بستگی داره مورد بدونی یا نه ولی عکس همون زنست که داره با آیفون از خود عکس میندازه :|
همینا رو یادم بود
البته تو خیابون هم که راه بری خیلی مورد پیش میاد
پیشنهاد من اینه ه بری تو بیابون و به یه تخته سنگ کاور بگیری و پایین رو هدف بگیری (البته به عقرب ها نمیشه اعتماد کرد :| ) :D
و اینکه تو این بازی استفاده از مواد مخدر هم به سادگی نشون میدن
و اینکه هیچوقت سمت کلاب نرو که واقعا +18 شده :D

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
دوستان الان هر صفحه رو نگا میکنم بیشتر این سوالا رو میبینم :

1- بازی صحنه داره؟؟
- بله داره، ( GTA هست دیگه ):d این بازی برا افرادی که خانوادشون از جلو تلویزیون رد میشه مناسب نیست. ( 18+ )

2- دیسک 2 رو نصب کنیم مشکلی پیش نمیاد؟
- دیسک 2 رو نصب نکنید بهتره.

3- چطور میشه هواپیمای بزرگ ( بوئینگ ) سوار شد.
- فقط یدونه توی فرودگاه LS هست که اگه برید کنارش و Y رو بزنید سوار میشه. ( اونی که من سوار شدم نارنجی بود رنگش!)

4- چرا BrawsAQ برا من باز نمیشه؟؟
- باید به لایو وصل باشید تا براتون باز بشه.

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان من نقد بازی رو که خوندم دو تا سوال برام پیش اومد بی زحمت جواب بدید .......

1- توی نقد بازی نوشته بود که اگر به مردم فحش بدید ممکنه که به پلیس تلفن کنن ! حالا مگر میشه با مردم صحبت کرد ؟ چطوری ؟

2- باز هم توی نقد بازی نوشته بود که میتونید توی ماموریت ها و سرقت ها افرادی رو برای سرقت استخدام کنید ! این کار چطوری صورت میگیره ؟ چکار کنم ؟

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
دوستان من یه سوال خییییییلی مهم دارم
دوستان من بازی رو تموم کردم و یه اشتباه بدی کردم ! زمانی که داری Crew واسه آخرین سرقت می چینی من کسانی که Cut کمتری داشتن رو انتخاب کردم برای همین هلیکوپترم یکیشو سقوط کرد و نصف پولام رفت :( من میخوام اون مرحله و مرحله سرقت رو دوباره برم و نمیخوام ماموریت های بعدیشو برم یعنی یه جور ایی Reply Mission برم آیا میشه؟ چون من بعد از اتمام بازی یه عالمه ماموریت فرعی رفتم نمیخوام به باد برن فقط مرحله انتخاب کرو و سرقت رو میخوام دوباره برم ؟ میشه آیا؟

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
نبینی از کفت رفته بیچاره شدی پشیمون میشی تا اخر عمر پس حتما متن اسپل رو باز کن
سلام

بازی بزرگ و بی انتها GTA دیگر نیازی به توضیح و مقدمه چینی ندارد و همگی گیمرها با تک تک قابلیت ها اشنایی دارند . در این تایپک مکان های مخفی بازی که توسط خود بنده یا سایت های خارجی و ویدیویی کشف شده اند قرار داده میشود .

بدون مقدمه شروع میکنم .

1- ماشین 10000000000000 یورویی در خیابان 3.17 !!

ویدیو راهنمایی و بدست اوردن ماشین

53270095324672142505.jpg

بله درست شنیده اید از این ماشین بسیار زیبا و پرسرعت فقط یکی در نقشه موجود است که درب آن باز است و میتوانید از آن استفاده کنید . ممکن نیست از این ماشین نسخه دیگری در شهر پیدا کنید که بتوانید با آن رانندگی کنید پس پیشنهاد میشود پارکینگ منزلتان را به این طلای با ارزش اختصاص دهید . مختصات نقشه ای که این ماشین در بازی نهفته شده است را در تصویر زیر ببینید ( حواستان باشد با برداشتن ماشین 4 ستاره پلیس در تعقیب شما میفتند )

82428249719166546103.jpg

12585845553115487552.jpg

همین ماشین در نقطه ای دیگر از شهر توسط کاربری پیدا شده به مختصات زیر :

http://upload7.ir/images/49812195123363697726.jpg

2- موجودات فضایی و تروفی 50 تایی !!

12368086601652839458.jpg

از دنیای عظیم و بی انتها GTA بعید نیست ؛ شما میتوانید با رفتن به مختصات تصویر زیر موجودات فضایی را رصد کنید و در صورت تمایل با آن ها مبارزه کنید . مکانی ترسناک و هیجان انگیز زیر موج های آبی شهر . حواستان باشد اگر به آنجا سفر کنید علاوه بر کپسول و لباس غواسی ، کوسه هایی سر راه شما وجود دارند که در یک ضربه نوش جانتان خواهند کرد !

3- نامه ای اسرار امیز از رئیس جمهور شهر و کسب 20 بیلیارد پول !!

secret-message-gta-5-collectors-edition-map.jpg

چندی پیش بعد از منتشر شدن خبر حذف تروفی ها بعد از استفاده از رمز ها این واهمه بوجود امد که چگونه کسب پول کنیم ؟ جواب شما زیر اعماق آب خوابیده است . کافیست با شخصیت فرانکلین به اعمق اب ترجیحا بدون لباس و وسیله نفلیه بروید و علاوه بر کسب 20 بیلیارد پول که رقم بسیاری حساب می اید نامه ای اسرار آمیز از رئیس جمهور شهر لوس سانتوس دریافت کنید . در این نامه راز های دیگری هم وجود دارد که فعلا کشف نشده . تصویر نامه را درپایین مشاهده کنید :

جسد هنرمند و دانشمند هنری چهارم در زیر اب های لوس سانتوس !!!

ویدیو بدست اوردن جسد و محل دقیق

15913476422024236333.jpg

12782302919238518525.jpg

بله این هم بعید نیست باز هم با فرانکلین به مختصات زیر رفته و علاوه بر دریافت جسد هنری چهارم تروفی و 80 ملیارد پول بدست بیاورید . این نقطه فقط در روز قابل مشاهده میباشد.

سفینه غرق شده موجودات فضایی :

از اولین مکان های مخفی در بازی که در طول چند ساعت پیش کشف شد همین سفینه غول پیکر میباشد هنوز مشخص نیست از که و برای چه فرود آمده اما بازدید از آن در کنار ماهیان رنگارنگ خیلی هم بد نیست !

92867152422585224224.jpg

44927253740174226934.jpg

دیدار با الاینزها در مرحله ابتدایی :

wol_error.gif
اینجا را کلیک کنید تا این تصویر را در اندازه واقعی آن ببینید.
43477406341334249106.jpg

در همان اول هم راکستار شما را متعجب خواهد کرد . قطعا چون این راز در مرحله ابتدایی و شروع بازی میباشد توجه بسیار کمی به آن شده اما بد نیست بدانید این موجود فضایی برای خوش امد گویی به لوس سانتوس آمده بود که توسط نیروهای مردمی کشته شده و حالا جسدش در برف پیدا شده است .

Agent هنوز زنده است !!

agent-easter-egg-in-gta-v.png

ماشین طلا در زیر درختان !!

چند دقیقه پیش در حال گشت و گذار در لوس سانتوس ماشین عجیبی مخفی شده لای درختان پیدا کردم . جنس این ماشین از طلا هست و فقط در نقطه زیر پیدا میشه :

38737153265876461192.jpg

36944245293084306252.jpg

55009592892333091694.jpg

13103214710996381881.jpg

بمب هسته ای در میان دریا

44150391616250826112.jpg

23323382916074165960.jpg

دوستان عزیز لازم به ذکره موارد بالا رو همه خودم امتحان کردم و جز یک مورد بقیه رو پیدا کردم .

قیمت ها تقریبی میباشد و چون منبع YOUTUBE هست و منبع مطمعنی نیست طبیعیست تفاوتی بین آن ها باشد .

ویدیو هافقط با MEDIA PLAYER CLASIC اجرا میشوند .

با تشکر آرمین رضائیان

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
نامه ای اسرار امیز از رئیس جمهور شهر و کسب 20 بیلیارد پول !!

برای مشاهده تصویر اصلی (682x653) روی این نوار کلیک کنید.
secret-message-gta-5-collectors-edition-map.jpg

چندی پیش بعد از منتشر شدن خبر حذف تروفی ها بعد از استفاده از رمز ها این واهمه بوجود امد که چگونه کسب پول کنیم ؟ جواب شما زیر اعماق آب خوابیده است . کافیست با شخصیت فرانکلین به اعمق اب ترجیحا بدون لباس و وسیله نفلیه بروید و علاوه بر کسب 20 بیلیارد پول که رقم بسیاری حساب می اید نامه ای اسرار آمیز از رئیس جمهور شهر لوس سانتوس دریافت کنید . در این نامه راز های دیگری هم وجود دارد که فعلا کشف نشده . تصویر نامه را درپایین مشاهده کنید :

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر