Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
پس اولشه اینطوریه؟؟خورده بود تو ذوقم..آخه بچه ها اینجا خیلی تعریف میکردن..اولش که اصن تعریفی نبود..
مرسی.

بعدش خیلی بهتر میشه.

-

دوستان چند تا سوال فنی خواهشا جواب بدید:

من از همون اولی که X360 گرفتم متوجه کیفیت بسیار پایین سایه ها تو بازی بودم (از Crysis 2 و GTA IV بگیر تا همین GTA V) و کلا می خواستم ببینم برای همه این طوره؟یعنی کیفیت سایه ها مدام تغییر می کنه.

یا Anti Aliasing.احساس می کنم کنسول اصلا این مورد رو نداره (AA همون جلوگیری از نشون دادن زوایا و خطوط مورب هستش) یعنی:
Anti-aliasing.jpg

توی GTA V شما هم این مشکلات رو دارید؟

ممنون.

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
دوستانی که توو فکر پول دار شدن هستن دو کلیپ Mp4 از دو جای نقشه برای پولدار شدن مفت مفت :d
http://fs2.filegir.com/erfanimmortal/GTA_V_Money_Cheat_GTA_5_Money_Glitch__[tag18].mp4
اولی 12K بهتون پول میده
اما این یکی 25K
http://fs2.filegir.com/erfanimmortal/Grand_Theft_Auto_5_-_Easy_Money_(25,000k)_[tag18].mp4
به نظرم دومی رو برید پول بیشتری تووش هست و به هیچ وسیله اضافی مثل کپسول اکسیژن و این چیزها نیاز نیست :d فقط بازی کننده ها یکم ناشی بودن به بزرگی خودتون عمشونو ببخشید :d
و این هم روش و موقع سرمایه گذاری تویه بورس،بهتون میگه قبل دو مرحله رویه کدوم شرکت ها سرمایه گذاری کنید تا میلیونی سود کنید تویه سهام :d
ویدئو ها اولین باره با لینک مستقیم قرار داده میشن :d
http://fs2.filegir.com/erfanimmorta..._(Guide_Tutorial_-_MAKE_MILLIONS)_[tag18].mp4

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
بعدش خیلی بهتر میشه.

-

دوستان چند تا سوال فنی خواهشا جواب بدید:

من از همون اولی که X360 گرفتم متوجه کیفیت بسیار پایین سایه ها تو بازی بودم (از Crysis 2 و GTA IV بگیر تا همین GTA V) و کلا می خواستم ببینم برای همه این طوره؟یعنی کیفیت سایه ها مدام تغییر می کنه.

یا Anti Aliasing.احساس می کنم کنسول اصلا این مورد رو نداره (AA همون جلوگیری از نشون دادن زوایا و خطوط مورب هستش) یعنی:
Anti-aliasing.jpg

توی GTA V شما هم این مشکلات رو دارید؟

ممنون.

توی نسخه پی اس 3 خیلی سایه ها نرمه اصلا پله پله نیست

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
946
نام
کیوان
دوستان یکبار با ترور رفتم تو خونه مایکل دیدم مایکل تو خونست تا منو دید گفت میای بریم بیرون گفتم باشه ولی مسکل اینجا بود که مایکل به عقلش نمی رسید باید درو باز کنه بیاد بیرون یه اسلحه در آوردم و به درش شلیک کردم مایکل هم اسلحشو در آورد و هی تو خونش اینور اونور میرفت گفتم احمق باید در خونه رو باز کنی بیای بیرون! اما به عقلش نرسید که نرسید

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
اگه درست فهمیده باشم یک علامت میاد توی نقشه Hs که باید یک ماشین ارتشو که توش تجهیزات بدزدی .فک کنم.
خوب عزیز hs اومد ک همون زیردیایی بود اما الان دیگه هیچی نمیاد.....کار خاصی باید انجام بدم؟

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
چجوری از چتر استفاده کنیم؟
یه دفه از کوه با چتر پریدم پایین باز نشد مردم:|:|
کسی آدرس این کوهه که کلبه بالاشه رو بلده؟
راستی شما تا حالا Jerry Can گرفتید ؟خیلی باحاله!!
یه بشکه نفته باهاش نفت میریزی بعدش به خط نفت یه تیر میزنی آتیش میگیره:d
من یه دفه ریختم دور یه جی تی بعدش اولین بار بود ماشینی که با هزار بدبختی پیدا کردم سوخت:|:|

جواب بدید

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام،از اساتید دو تا سوال داشتم اگر من را راهنمایی کنند ممنون میشم.
1.چجوری داخل این SocialClub میشه شد در بازی؟
2.من قبلا یادم در socialClub اکانت داشتم الان این صفحه singUp این اصلا برای من باز نمیشه.Sing-in هم که فقط error می ده.دوستان چطوری وارد این SocialClub میشه شد با PC ؟(چیز پی ان می خواهد؟)

dani79

کاربر سایت
Sep 15, 2013
14
سلام دوستان.من تو save کردن بازی مشکل دارم.میرم رو تخت و رو گزینه new و select می کنم ولی بار بعد که میام save نشده.من اوایل بازی این کار رو می کردم و مشکلی نبود ولی الان نمیشه.در ضمن بازی رو روی hard خود xbox بازی میکنم

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
سلام،از اساتید دو تا سوال داشتم اگر من را راهنمایی کنند ممنون میشم.
1.چجوری داخل این SocialClub میشه شد در بازی؟
2.من قبلا یادم در socialClub اکانت داشتم الان این صفحه singUp این اصلا برای من باز نمیشه.Sing-in هم که فقط error می ده.دوستان چطوری وارد این SocialClub میشه شد با PC ؟(چیز پی ان می خواهد؟)
2.مثل اینکه برای همه این مشکل رو داره.
1.اگر عضو شده باشی و گیمر تگت رو با سایتش لینک کرده باشی وقتی به لایو وصل شی خودش نشون میده که مثلا فلان دوستت فلان کار رو کرد.

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان.من تو save کردن بازی مشکل دارم.میرم رو تخت و رو گزینه new و select می کنم ولی بار بعد که میام save نشده.من اوایل بازی این کار رو می کردم و مشکلی نبود ولی الان نمیشه.در ضمن بازی رو روی hard خود xbox بازی میکنم
در کل 15 تا سیو بیشتر نمی تونی بسازی اگر هم کمتر هسا clear system cache رو بزن احتمالن درست شه.

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
دوستان 2تا سوال! اول طریقه استفاده چتر! برا پرش!! دوم یه جاهای سبزی رو نقشه اومده نوشته انبار علف! مخفی باید پیدا کرد! چجوری پیدا میشه؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر