Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
بچه ها لستر هی میگه با smart outfit بیا نمیدونم باید چه لباسی دقیقا بپوشم! به نظرم لباس گرونقیمت مدنظرشه درسته؟ بدبختی پولم ندارم.
تو لباس فروشی که میری علامت زرد رو نقشه میاد بعد برو کنار اون ویترین و لباس بخر.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
خطر اسپویل (The Bus Assassination)
دوستان من اون مرحله ای که باید با اتوبوس یکی رو بکشی رد کردم
الان هر چی میرم جلو هیچ ماموریت اصلی دیگه نیست
هر چقدرم با شخیت های مختلف میگردم چیزی پیدا نمیشه که نمیشه !

راستی زمان تغییر شخصیت یه عدد کنار هر شخص هست ! اون چیه ؟
اون عدد تعداد ماموریت هایی هست که اون شخص میتونه بره :D

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
قبل از مأموریت های ترور به حرفهای لستر خوب گوش بدین میگه برا کدوم شرکت ها بالا پائین میشه،کّل پول ۳ تا کارکتر رو سهام اون شرکت بخرید کلی سود می کنین
هر شرکتی که رئیساش می رن تو لیست ترور، شرکت رقیب سهامش رشد خیلی زیادی میکنه

yoosef_st

کاربر سایت
Jun 20, 2008
43
دوستانی که در مورد شکار و فروش کوشت حیوانات میگفتن نمیشه و چرا نیست و فلان
خب اینکه میشه
شما با ترور که میرین پیش اون یارو کلاه به سره، نمیدونم اسمش چی بود، میرین گوزن شکار میکنین و این چیزا، آخر مرحله میگه تو برو شکار کن، بعد با موبایلت از شکارت عکس بگیر واسه من مسیج کن، من با تگ GPSـش میام پیداش میکنم و میفروشیم و سود میکنیم
دیگه مثل RDR که نمیشه بشینه همونجا سلاخی کنه و فلان که...

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,351
نام
امیر
ماموریت اصلی با حروف انگلیسی هستن. بعضی هاش تو هم تو همه مثلا اسلحه فروشی و لباس فروشی یجان اینم همونجاهاس رو هم قرار گرفتن. شما همه جاهارو بگرد حرف انگلیسی پیدا کردی اون مرحله اصلیه.
یه S هست که همون یارو مالخره سیمون هست.

اگه ماموریت جدید نیمد
شخصیت ها رو عوض کن...
به یکیشون زنگ میزنن که ماموریت جدید بگیره...
و اینکه یک سوال
چرا ماشین های بازی باک بنزین نداشتن؟!!!:D

داخل اسپویلر رو با دقت خوندی دیگه؟!/:) این چیزی که من نوشتم دقیقا اول بازی هست. و هنوز خبری از 2شخصیت دیگه نیست8-|

کمک

کاربر سایت
Feb 14, 2013
75
اقا کسی که بازی تموم کرد یه کمک بکنید

تو مرحله ی 67 هیچ علامت تو نقشه نیست یه پیفام می نویس که اخرش چک کنید ایمیل باید چکار کنم حتی قبلش یه ماشین پلیس دوزدیدم مرحله لاستر است

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,182
نام
آرمان
منم بازی رو تموم کردم ، روی 70 درصد تموم شد ، کلا 42 ساعت طول کشید

شاهکار بود ، شاهکار ، هیچ شرکتی نمیتونه به گاداستار نزدیک بشه ، چه برسه به این که بخواد بازی با کیفیت و پرجزییات و شاهکاری مثل GTA V بسازه.گاداستار به جز شاهکار ، هیچ چیز دیگه ای دست ملت نمیده ، واقعا بهترین شرکت هست ، اینو میشه راحت از متای دو تا GTA آخری فهمید

بدون هیچ شک GTA V بهترین بازی این نسل هست

goty 2013 برای این بازی خیلی خیلی کمه :x

MisTerV4MP

کاربر سایت
Apr 15, 2013
155
نام
amir
تو مرحله ی 67 هیچ علامت تو نقشه نیست یه پیفام می نویس که اخرش چک کنید ایمیل باید چکار کنم حتی قبلش یه ماشین پلیس دوزدیدم مرحله لاستر است

برو تو سایت خرید ماشین 3 تا gaunlet بخر. میگه دونه دونه برو بذار تو گاراژ لستر. اگه پول نداری تو ایمیل 3 تا عکس هست اونجا از این ماشینه هست.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,518
نام
مهدی
بچه ها پچ نیومده برای بازی تا تکسچرهاش درست بشه؟ من میخوام از دیسک اول بازی ایمیج بگیرم اما نمیشه همش ارور میده

Edric

کاربر سایت
Jan 7, 2013
279
بازی یک بدی خیلی بزرگی که داشت این بود که free heist نداشت
گفتن شخصیت ها رو استفاده کنی به اسکیل هاشون اضافه میشه....
هیچی به هیچی
4-5 تا heist رفتیم اخرشم که 200 میلیون دلار طلا دزدیدیم بالاخره پولدار شده بودیم
یک ماموریت دیگه رفتیم بازی تموم شد....
واقعا برای من سواله اگه بازی free heist نداره چجوری ما باید یک خونه که 150 میلیون دلار پول میخواست میخریدیم؟

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
دوستانی که در مورد شکار و فروش کوشت حیوانات میگفتن نمیشه و چرا نیست و فلان
خب اینکه میشه
شما با ترور که میرین پیش اون یارو کلاه به سره، نمیدونم اسمش چی بود، میرین گوزن شکار میکنین و این چیزا، آخر مرحله میگه تو برو شکار کن، بعد با موبایلت از شکارت عکس بگیر واسه من مسیج کن، من با تگ GPSـش میام پیداش میکنم و میفروشیم و سود میکنیم
دیگه مثل RDR که نمیشه بشینه همونجا سلاخی کنه و فلان که...

عزیز اسم طرف را هم بگید ممنون میشم

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر