Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
وایییی خدا یکی به داد من برسه الآن سه شبه که تا 3 شب دارم بازی میکنم البته کل طول روز رو هم بزار روش دیگه امروز از خواب پا شدم مثل زمانی بودم که رو travor جونم سوییچ میکنی کصافط یکسره در حال خراب کاریه
چشام شده کاسه خون تازه هنوز خیلی کارا نکردم مثلا هنوز گلف بازی نکردم

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
سویچ هایی که روی این روانی میشه، واقعاً عالیه..ولی این جریان لخت شدن ـش، تو یکی از
مراحل فرعی (از اونهایی که یکهو رو نقشه ظاهر میشه) تو بیابون که بودم، شب بود یه ماشین وَن کمک میخواست، رفتم سمتش، همه چیز بهم رخیت، بیهوش شدم، از خواب که بیدار شدم، گیژ روی ریل قطار بودم که قطار داشت لهم میکرد که پردیم پایین (:

منم دقیقا همین طوری شدم :| :D
لامصب خیلی هیجانیه رو ریل بیدار میشی هنوز نمیدونه چه خبره یواش بلند میشه آدم میگه الان قطار میخوره بهش :D

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,763
نام
محمد امین
دوستان من بازی هنوز بازی نکردم ولی یه سوال اینجا که تو نقشه پر رنگ کردم خونه مایکله ؟؟

71424862210461308511.png

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
اون راه دزدی از مغازه ها که چند صفحه پیش بود جواب نداد..رفتم تو مغازه اسلحه کشید م و چند تا تیر به در و دیوار زدم اما صندوق باز نشد ...پلیس اومد فقط :|.... یه راه عملی تر بگید

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
اون راه دزدی از مغازه ها که چند صفحه پیش بود جواب نداد..رفتم تو مغازه اسلحه کشید م و چند تا تیر به در و دیوار زدم اما صندوق باز نشد ...پلیس اومد فقط :|.... یه راه عملی تر بگید

به خود صندوق تیر بزن بعدش سه سوت در رو :d

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
نه. کاملاً عملیه. باید تیر ها رو بزنی به صندوق. یارو رو هم بکش.

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
1- چطوري ميشه سوار هواپيماي بوينگ شد ؟

2- چطوري ميشه سگ رو خوشحال كرد تو بازي ؟

3- چطوري ميشه با يكي دوست بشي يا ببريش خونه باهاش بري گردش ، كوه و ... ( كارهاي كثيف كرد توي خود خونه ) ؟

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
واقعا ایراد بزرگی داره این سری
ایرادش همینه که همه رو میخکوب میکنه پای خودش ;;)
ایرادش اینه که قابلیت نشستن رو از بین بردن یکسری ریزه کاری های نسخه قبل تو بازی نیست تخریب پذیری بیخود و دروغ های شرکت در باره تخریب پذیری قسمت شهری خیلی کوچیکه فقط یه دونه شهر هست که لذت مسافرت کردن رو از بین برده شما میگی هیچ اشکالی نداره ولی خوبی های فراوانی داره که اینا زیاد دیده نمیشن حالا جواب سوالمو میدید
چرا من وقی تصادف میکنم از ماشینم بنزین بیرون نمیریزه ؟

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
یه سوال از دوستانی که بازی رو تموم کردن

مثله اینکه ترور رو میشه کشت.اگه بکشیم تکلیفه املاکش چی میشه?
بخاطره خیانتش به مایکل حتما میکشمش:d

دوستانی که فکر میکنند قسمته "داستانی" بازی اگه تموم بشه دیگه حال نمیده,اشتباه میکنید چون بازی تازه شروع میشه!:d
خدا میدونه این برنامه نویسای اعجوبه راکستار چه چیزا که توی این سطح وسیع آبی قایم نکردند!
البته من مراحله فرعی هم گذاشتم برای بعده داستان.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر