Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
بعضی ماموریتها سرکاری تموم میشه !:
یه زنه را دیدم کنار خیابون ازم خواست ماشین خرابشو با جرثقیل به پارکینگ هدایت کنم ولی تا اینکار را براش کردم یهو شروع کرد به فرار کردن !! :D

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
آقا چند تا سوال:

1- اگه از یه سری مغازه مثله اسلحه فروشی و سوپر مارکت دزدی کنیم دوباره فرداش هم میشه رفت اونجا دزدی کرد؟ کلا چند وقت یه بار میشه رفت؟ اگه زیاد بری دفعه بعدش که بری طرف اینطوری نیست بشناستد؟ .... اگه از لباس فروشی و اینا دزدی کنی بعدش می تونی بری ازشون خرید کنی؟

2- نحوه خرید ملک و املاک چه جوریه؟ اونایی که سود دارن سودشون کجا میره؟ میشه از عابر بانک پول گرفت (منظورم از حساب خودته)؟

3- من یه ماشین خریدم از نت ... الان کجاس دقیقا؟

4- من یه ماشین پلیس اوردم تو پارکینگ خونه مایکل گذاشتم ... الان دوباره بازی می کنم می بینم نیست؟

5- یه ماموریت دزدی از جواهر فروشی بود تو بازی .... بعد از اون دیگه نمیشه به صورت تیمی رفت دزدی؟ اگه میشه چه جوری؟

با تشکر

آقا جواب منو بدید .... درضمن یه سایت هم بگید داستان بازی رو داشته باشه لطفا

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
یه روش پیدا کردم ( ابتکاری ) که بازی حتی ۱ درصد هم افت فریم نداشته باشه ! :D

دیسک ۱ رو اول نصب کردم رو هارد ! نکته ی جالبش اینه که دیتای نصبی دیسک ۱ به صورت تک فایل نیست و ۴ تا فایله ! (۳ تا ۲ گیگ و ۱دونه ۱.۷ گیگ ) ! منم رفتم دوتا فلش برداشتم و زدم به 360 و با خود کنسول کانفیگ کردم جفتشونو و اومدم ۴ گیگ ریختم منتقل کردم با کنسول رو ۱ فلش ! ۳.۷ گیگ هم روی ۱فلش ! یعنی الان دیگه هیچی رو هارد نیست !
بعد اومدم دیسک برنرمکسمو ریختم روی هارد ! یعنی پهنای باند دیتای انتقالی به کنسول رو ۳ برابر کردم !

الانم دارم به صورت کامملا ( تاکید میکنم ! کاملا ) بدون افت فریم و افت سرعت لود تکسچر ها بازی میکنم !
حتی به نظرم کیفیت بازی بیشتر شده ! تقریبا ساختمون ها از خارج از شهر دیده میشن :o

یعنی اگه دوتا فلش دارید و این کارو نکنید ! حیفه واقعا !

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
آقا چند تا سوال:

1- اگه از یه سری مغازه مثله اسلحه فروشی و سوپر مارکت دزدی کنیم دوباره فرداش هم میشه رفت اونجا دزدی کرد؟ کلا چند وقت یه بار میشه رفت؟ اگه زیاد بری دفعه بعدش که بری طرف اینطوری نیست بشناستد؟ .... اگه از لباس فروشی و اینا دزدی کنی بعدش می تونی بری ازشون خرید کنی؟

2- نحوه خرید ملک و املاک چه جوریه؟ اونایی که سود دارن سودشون کجا میره؟ میشه از عابر بانک پول گرفت (منظورم از حساب خودته)؟

3- من یه ماشین خریدم از نت ... الان کجاس دقیقا؟

4- من یه ماشین پلیس اوردم تو پارکینگ خونه مایکل گذاشتم ... الان دوباره بازی می کنم می بینم نیست؟

5- یه ماموریت دزدی از جواهر فروشی بود تو بازی .... بعد از اون دیگه نمیشه به صورت تیمی رفت دزدی؟ اگه میشه چه جوری؟

با تشکر
1. میشه دوباره رفت دزدی. ولی فکر کنم باید مثلاً چند ساعت بعدش بری. خرید هم میشه ازشون کرد بعد از دزدی.
2. توی نقته یه خونه هایی هست که روش علامت دلاره. همه ملک و املاک نیستن. زمین گلف میتونید بخرید، فروشگاه گاراژ و... درآمد واریز میشه به حساب. پول از عابربانک بگیرید دقیقاً چیکارش کنید؟! :|
3. الان توی گاراژی هست که خریداری کردید. اگر گاراژ ندارید خرید انجام نشده.
4. ماشین ها فقط توی گاراژ می‌مونن. نه تو پارکینگ خونه. البته اطمینان 100درصد ندارم.
6. نمیدونم (فکر کنم بشه)

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
یه روش پیدا کردم ( ابتکاری ) که بازی حتی ۱ درصد هم افت فریم نداشته باشه ! :D

دیسک ۱ رو اول نصب کردم رو هارد ! نکته ی جالبش اینه که دیتای نصبی دیسک ۱ به صورت تک فایل نیست و ۴ تا فایله ! (۳ تا ۲ گیگ و ۱دونه ۱.۷ گیگ ) ! منم رفتم دوتا فلش برداشتم و زدم به 360 و با خود کنسول کانفیگ کردم جفتشونو و اومدم ۴ گیگ ریختم منتقل کردم با کنسول رو ۱ فلش ! ۳.۷ گیگ هم روی ۱فلش ! یعنی الان دیگه هیچی رو هارد نیست !
بعد اومدم دیسک برنرمکسمو ریختم روی هارد ! یعنی پهنای باند دیتای انتقالی به کنسول رو ۳ برابر کردم !

الانم دارم به صورت کامملا ( تاکید میکنم ! کاملا ) بدون افت فریم و افت سرعت لود تکسچر ها بازی میکنم !
حتی به نظرم کیفیت بازی بیشتر شده ! تقریبا ساختمون ها از خارج از شهر دیده میشن :o

یعنی اگه دوتا فلش دارید و این کارو نکنید ! حیفه واقعا !

فکر کنم یکم دیر کشفش کردی
اینجا رو یه نیگا بنداز
پست شماره 1509
http://forum.bazicenter.com/thread61529/page101/

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
سلام
بعد از مرحله ای که باید از کشتی عکس بگیری و ... یک ماموریت به نام B هست که هر چی میرم پیشش اتفاقی نمی افته ! باید کار خاصی کنیم ؟

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,518
نام
مهدی
یکی توضیح بده الان باید چطوری و با چی از بازی ایمیج گرفت ک ریخت رو فلش و انتقال داد به کنسول واسه تکسچرها و افت فریم
من برنامه ایمیج گیری از xbox رو دانلود کردم اجرا هم کردم اما تبی ک باید ایمیج گرفت خاموشه
برنامه ای دیگه وجود نداره؟ بعد ک ایمیج بگیرم اون فایلهای بازی برای انتقال بدست میان یا باید اکسترکت کنم؟ آخه تو تاپیکی ک گذاشتید نوشته باید دیسک بازی اکسترکت بشه توضیحی نداده ک چطوری یکی راهنمائی کنه ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر