Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Lone

کاربر سایت
Oct 30, 2011
111
نام
reza
سلام من می خوام یه فلش 16G برای نصب GTA V (یه دیسکش) بخرم .
می خواستم بپرسم چه فلشی بخرم که مشکلی پیش نیاد راحت configure بشه موقع اجرای بازی مشکلی پیشنیاد
آخه یه فلش دارم اصلا کانفیگ نمیشه

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
متاسفانه هنوز هیچ چیتی برای پول کشف نشده و اینطور که بوش میاد مادتول بازی هم قراره انحصاری horizon diamond members بشه که یعنی پول بی پول :|
خدا کنه یکی از هکرای xboxmb این مادتول رو رایگان بده :(

soroush1

کاربر سایت
Jun 12, 2012
86
نام
soroush
دوستان یکی به من بگه چجوری باید غواصی کنم؟؟؟یعنی لباظ غواضی و کپسول اکسیژن و اینا رو از کجا گیز بیارم؟؟؟؟من تا میرم زیر اب نفس تموم میشه.چیکار کنم؟(الان میتونم با مایکل و فرانکلین بازی کنم)
ممنون

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
اخه عزیز 150 میلیون از کجا بیارم ک بتونم گلف بخرم؟؟؟؟؟؟؟.......نه شما به من بگو

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4
برادر من راک استار اونقدری شعور داره که وقتی یه چیز به این گرونی توی بازی میذاره، راهی هم برای به دست آوردن پول برای خریدش بذاره. البته نه یه شبه!!

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
برادر من راک استار اونقدری شعور داره که وقتی یه چیز به این گرونی توی بازی میذاره، راهی هم برای به دست آوردن این پول بذاره. البته نه یه شبه!!

حتما ک اینجوریه اما خوب....سخته......به هر حال منم مخالف چیت پولم چون عملا بازی با بازی های دیگه فرقی نداره

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

Just Amir

کاربر سایت
Aug 15, 2010
240
نام
Amir
امروز داشتم برای خودم تو بازی می چرخیدم که یکی کمک خواست
هوا تاریک بود،تو یکی از کوچه های یکی کمک می خواست،وقتی رفتم طرفش گفت دوستم زخمی شده تو این کوچست .....
وقتی رفتم دنبالش هردو روی من اسلحه کشیدن می خواستن خفتم کنن :|
تفنگمو درآوردم جفتشون کشتم :d
حواستون باشه به هرکسی تو بازی اطمینان نکنین
مثل دنیای واقعی :-b

در ضمن پیش بچه ها GTA بازی نکنید

84fe929e2faafe111.jpg

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
دوستان میشه چرخ های هواپیما ررو جمع کرد؟از کی دیگه میتونیم بانک بزنیم ؟ من تا حالا چوب بیس بال ندیدیم داره؟ چه طور میشه گاراژ خرید؟ ماشینام سیو نمیشن
بابام نشسته بود داشت نگاه بازی میکرد که وسطاش رسیدم به ترور بعدش ردش کردم شرمنده شدم دو باره داشتم با ترور میرفتم یه زن و شوهر رو سوار کردم برسونمشون بازم ...... بابام از راکستار خوشش میومد گفت راست میگی این راکستار چه قدر بی تربیته لعنت بهت راکستار که از از این جور چیزا تو بازی هات میزاری هر چیزی یه حدی داره دیگه فکر کنم بیشتر از این نمیشه صحنه ای ساخت فکرم مشغوله
لطفا جواب بدید نیاز دارم
راستی ترور چرا اول بازی اینقدر پول داره وقتی هم از بیمارستان میاد بیرون 5000 ازش کم میشه؟؟

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دوستان سیو های هک شده ی بازی هم اکنون روی modio موجوده
میتونید دان کنید و لذت ببرید
خودم الان دان میکنم بهترینش رو براتون رو مدیافایر آپ میکنم که همه استفاده کنین

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
آقا فرق سرویس 70 دلاری با 100 دلاری چیه؟ من هر دوتاش رو امتحان کردم عین هم بود...

عین هم هستند?!?!!? چهار انگشت بالا و پایین ـشون با هم فرق میکنه D:

- - -ویرایش - - -

دوستان میشه چرخ های هواپیما ررو جمع کرد؟از کی دیگه میتونیم بانک بزنیم ؟ من تا حالا چوب بیس بال ندیدیم داره؟
بابام نشسته بود داشت نگاه بازی میکرد که وسطاش رسیدم به ترور بعدش ردش کردم شرمنده شدم دو باره داشتم با ترور میرفتم یه زن و شوهر رو سوار کردم برسونمشون بازم ...... بابام از راکستار خوشش میومد گفت راست میگی این راکستار چه قدر بی تربیته لعنت بهت راکستار که از از این جور چیزا تو بازی هات میزاری هر چیزی یه حدی داره دیگه فکر کنم بیشتر از این نمیشه صحنه ای ساخت فکرم مشغوله

بله، با LS جمع میشه...چوب بیس بال تو بازی هست...تو اول های بازی بودش یکی گیر آوردم

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دوستان میشه چرخ های هواپیما ررو جمع کرد؟از کی دیگه میتونیم بانک بزنیم ؟ من تا حالا چوب بیس بال ندیدیم داره؟ چه طور میشه گاراژ خرید؟ ماشینام سیو نمیشن
لطفا جواب بدید نیاز دارم
راستی ترور چرا اول بازی اینقدر پول داره وقتی هم از بیمارستان میاد بیرون 5000 ازش کم میشه؟؟
شما چرا تو جیبت و حساب بانکیت پول داری؟ اونم آدمه دیگه :D
هزینه ی بیمارستان هم همینقدره برای همه ی کارکتر ها
بازی هم فعلا دو سه تا صحنه تو ماموریت های بعدی داره بعدش تا 40 درصد جلوتر هیچ صحنه ای نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر