Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
یه مرحله از بازی گیر کردم راهنمایی کنید اون قسمتی که باید بری طلا فروشی بزنی یه مردی هستش که باهات میاد از همه جا عکس میگیری بعد تو خونشون روی یه تخته چند نفر از افزاد انتخاب میکنی و A و B سوال کرد که من A زدم حالا نمیدونم باید چی کار کنم چیزی هم نمیاد کمک کنید

Avkopol

کاربر سایت
Nov 28, 2011
267
نام
امین
ماشین خریدم cheetah 640000$
نمیشه اینو فروخت ؟ :D
سیو کرده بودم رفتم گاراژ خریدم این رو اون سیو شد auto save.
حیف پول
دلم نمیاد باهاش دور دور کنم
راستی بعضی موقع ها رو ترور سوئیچ میکنی این لباسش یا کلا میره یا لباس زنونه تنشه:D یه قدری خندم گرفته بود که یادم رفت سیو کنم
مشکل این بشر چیه
اگه کسی دید اون حالته لباس زنونه را بزاره بازم بخندیم :D
روانیه(عاشقشم)
=========
راستی یه سری آدم هستن اکثرا هم زنن از شما کمک میخوان که برین به یارو که سکته قلبی کرده کمک کنین
اگه دیدن بکشینش
میری دنبالش دو نفری میگیرن میکشنت
کی میگفت تو در دجله بندازی......
:|
5000$ تا هم کم میکنه بیمارستان این چه وضعشه
=========
GTA V + GTA SA = Legends for ever because map

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دوستان خبر خوب به اونايي كه اول بازي از صحنه ها شكايت ميكردن
بازي رو كه يكم بري جلوتر اصلا صحنه نداره طوري كه من با خيال راحت مرحله هاي زيادي رو با بابام بازي كردم

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
فکر کنم ساخت RDR بیشتر طول میکشه چون میشه اولین بازی نسل بعدی با موتور جدید و ...

یعنی مرگ این نسل داره میرسه؟؟؟؟.....من ک فک نمی کنم....البته همه چی به استقبال از نسل بعد بستگی داره اما به نظرم همچنان برای این نسل بازی میاد

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
دوستان خبر خوب به اونايي كه اول بازي از صحنه ها شكايت ميكردن
بازي رو كه يكم بري جلوتر اصلا صحنه نداره طوري كه من با خيال راحت مرحله هاي زيادي رو با بابام بازي كردم

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نگران نباش ! بازم به صحنه میرسی :D

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
کسی اینجارو کشف کرده ؟! اگه اره بگید کجای نقشست و چی میفروشه ! با تچکر

arena5a4.jpg

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
یکی جواب مارو نمیده ؟ یه مرحله از بازی گیر کردم راهنمایی کنید اون قسمتی که باید بری طلا فروشی بزنی یه مردی هستش که باهات میاد از همه جا عکس میگیری بعد تو خونشون روی یه تخته چند نفر از افزاد انتخاب میکنی و A و B سوال کرد که من A زدم حالا نمیدونم باید چی کار کنم چیزی هم نمیاد کمک کنید

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
مراحل لستر جزو مراحل اصلین؟؟آخه یجورین مراحلش:|

بله جزو مراحل اصلین، "یه جوری بودن"ـش هم خیلی قضیه ـش طولانی هست و به داستان و گذشته و شخصیت لستر ربط داره که اصلا حوصله توضیح ندارم :D

یعنی مرگ این نسل داره میرسه؟؟؟؟.....من ک فک نمی کنم....البته همه چی به استقبال از نسل بعد بستگی داره اما به نظرم همچنان برای این نسل بازی میاد

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

نسل هشتم از یک و نیم ماه دیگه شروع می شه، بازی هاهم فقط یکی دوسال اول برای هردونسل با گرافیک خیلی کمتر عرضه می شن و نسل هفتم رسما تموم می شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر