Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
چه راه حلی ؟

1.دیسک اول بازی رو با برنامه Xbox Image Browser یا Xbox backup Creator اکسترکت میکنید تو کامپیوتر که یه فولدر توشه با نامه content/0000002 حاوی 4 تا فایل

545408A700000000
545408A700000001
545408A700000002
545408A700000003

2.یک فلش 8 گیگ که با کنسول کافیگ شده رو میزنید به PC و با نرم افزار Horizon فایل با نام 545408A700000003 که حجمش یک گیگ و خورده ای هست رو میریزید تو فلش و به حافظه کنسولتون انتقال میدید

3.حالا اون فایل رو از روی فلش پاک کنید تا جا برای ریختن سه فایل دیگه که حجمشون هر کدون 2 گیگ باز بشه ... اونا رو هم بریزید رو فلش

خوب کار تمومه دیسک 2 رو بزارید تو دستگاه و فلش حاوی 3 تا فایل 2 گیگی رو هم بزنید به دستگاه و از شاهکار راک استار با بهترین کیفیت بافت ها لذت ببرید

همین کار رو برای کسائی که هارد ندارن میشه انجام داد ولی با 2 تا فلش 8 گیگ که فایل ها باید 2تا 2تا تقسیم بشه تو فلشها (اینو خودم امتحان نکردم)

سوالی بود بگید راهنمائی کنم
کلا توسط خودم کشف شده حق کپی دارید :d

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
آقا این برنامه iFruit برای ios دانلود کردم .... حالا اگه بخوام باهاش سگ رو تربیت کنم چی کار باید بکنم؟ از 360 باید به لایو وصل شم؟ دیگه میشه باش چیکارا کرد؟

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
کسی تا حالا تونسته اون هواپیمای جنگنده رو از تن مقر ارتش بکشه بیرون؟؟
من تونستم.
عکس میخواین؟
حاضرم باهاتون کل بندازم سر دزدیدنش.
کی میتونه؟؟؟
آهای گوجیرااااااااااا.بوئینگ برداشتن که هنر نیست..جنگنده بر دار :))))))))))))))))))))))))))))))

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
خیلی حال میده . از شهر تا کوه ها اینا رو دوسوته میره :bighug:
اقا اخر نگفتیدا . هواپیما میخریم کجا میره ؟ من فرودگاه لس سنتوس رو خریدم ولی گاراژ نداره

- - -ویرایش - - -

کسی تا حالا تونسته اون هواپیمای جنگنده رو از تن مقر ارتش بکشه بیرون؟؟
من تونستم.
عکس میخواین؟
حاضرم باهاتون کل بندازم سر دزدیدنش.
کی میتونه؟؟؟
آهای گوجیرااااااااااا.بوئینگ برداشتن که هنر نیست..جنگنده بر دار :))))))))))))))))))))))))))))))
​داداش تو نقشه همین الان بگو کجاست . همین الان ورش میدارم عکس میگیرم

kourosh k

کاربر سایت
Sep 17, 2012
95
دوستانی که ایکس باکسشون 4 گیگ هست و نمیتونن این بازی رو انجام بدن اگه میخوان بگن یه راه حلی من پیدا کردم برای بازی کردن این عنوان بدون خریدن فلش 16 گیگ و با استفاده از فلش 8 گیگ
جدی راهی هست؟ میشه لطفا بگی چون الان فلش 16 گیگ 50 هزار تومانه؟

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
بالا توضیح دادم
پست 3144

محدودیت خلاقیت میاره :d
خودم jtag دارم با هارد 120 و بازی رو دانلود کردم و باتوجه به اینکه دیسکی ندارم و فلش 16 هم نداشتم این روش رو برای اینکه تکسچر ها زودتر لود بشه انجام دادم که جواب داد
در اصل تو این روش بابت کم آوردن فلش 8 گیگ فایل های دیسک 1 تقسیم میشن و کیفیت لود تکسچر ها هم بالا میره

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
دوستان کمک کمک......
این smoke under the water را ک نمیشه با مایکل خرید؟....با مایکل چی بخرم ک زیاد سود بده؟....لطفا بگید

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
گیم اسپات چرا 9 داد :@
این بازی زیر 10 گرفتن یعنی ظلم قاطع!
همچین وسعتی رو تا حالا تو هیچ بازی ایی ندیدم! فک کنم یک ماه شبانه روز بازی کنه ادم 30 درصدشم نتونه کشف کنه

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
خیلی حال میده . از شهر تا کوه ها اینا رو دوسوته میره :bighug:
اقا اخر نگفتیدا . هواپیما میخریم کجا میره ؟ من فرودگاه لس سنتوس رو خریدم ولی گاراژ نداره

- - -ویرایش - - -

​داداش تو نقشه همین الان بگو کجاست . همین الان ورش میدارم عکس میگیرم
این بالون رو چجوری سوار شدی؟
آقا من بهت پیشنهاد میکنم طرف هواپیما جنگنده هه نرو چون من اومدم دوباره بلند شم دیدم 4 تا کامیون و جیپ ارتش ریختن تو فرودگاه خودم جت رو بردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ببین اسمش for ven.... فرت ونکاندو یه همینجور چیزی هست غرب نقشه معلومه.
فرودگاهم داره فقط اگه خواستی بری با هلیکوپتر یا هواپیما برو که زودتر برسی. ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر