Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

RockStar33

کاربر سایت
Sep 5, 2012
152
نام
محمد
منم بازی رو از دیروز گرفتم یک لحظه هم از پاش بلند نشدم:d
گرافیک بازی تو روزای آفتابی هم رسما تو حلق تمام بازیسازا
تنها ایرادی که به نظر من داره هندلینگ مسخره وسایل نقلیشه:dیه جورایی شده مثل sleeping dogs.خیلی تیز و مسخره شده...البته شاید بعضیا خوششون بیاد ولی به نظر من نسبت به iv خیلی افت کرده
چی میشد اگه همون هندلینگ سنگین و واقعی iv رو میزاشتن رو این:-&
با تمام وجود این حرف رو قبول دارم ولی بازی فوقالعادهس بهترین بازی عمرم بعدا RED DEAD LA

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,962
نام
فرهاد
تصویری از سه ضخصیت بازی در کنار هم.

31248685748782967177.jpg

Steven Ogg(Trevor), Shawn Fonteno(Franklin) and Ned Luke(Michael) is.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
داداش شما برو تو Smoke On Waterکه قیمتش حدود ۲۴۰ هزار تاست ثبت نام کن و بیا خبرشو بده
سهام ـه چیه این؟! :D
من سهام نخریدم تا حالا سود مود داره؟! :D
پ.ن: گوجیرا دوباره اون متن توضیحات سهام رو نیار تو رو خدا:|

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
دوستان این smoke on water چیه؟؟؟؟
از کجا میتونم علف بخرم؟؟؟
این مغازه ک بخرم چطوری میتونم پول ازش بگیرم؟
لطفا کمک کنید....

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,004
نام
sami
با تمام وجود این حرف رو قبول دارم ولی بازی فوقالعادهس بهترین بازی عمرم بعدا RED DEAD LA
بزارین اینجوری بگم....به نظر من تا الان بدون شک بهترین بازی دنیاست
نسبت به نسخه قبلی از همه نظر بهتر شده...این پیشرفتا اونقدر زیاده که حوصله ندارم تایپ کنم مثل گرافیک,محیطاش,وسایل نقلیه,داستان و.....
فقط تنها چیزیش که افت کرده هندلینگ بازیه که یه مقدار تیز شده و به نظر من دیگه اون حس و حال ماشینای طبیعی رو بهت نمیده.مخصوصا من با ترمز دستی iv زدگی میکردم:bighug:
با وجود این که این مشکل واسه من خیلی بزرگه ولی بازم نمره من به بازی 10 از 10:bighug:
بدون شک شاهکار نسل

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
دوستاني كه بازي رو تا آخر رفتن اگه ميشه يه راهنماي قدم به قدم بازي gta v رو توي يه فايل pdf قرار بدن تا كاربران براي هر مرحله نخواهن اينجا سوال كن

RockStar33

کاربر سایت
Sep 5, 2012
152
نام
محمد
دوستان رفتم تو سایت LEONERA JHONSON مدل قتلش رو دیدم اچیومنتش رو چجوری بگیرم؟
چجوری میتونم سگمو تربیت کنم CHOP هر کاری میکنم شاد نمیشه (منظورم درجه HAPPY بودنش هست)

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
واو فوق الاده ساختنش نمیدونم به قرص ماه دقت کردید شب به شب تغییر میکنه تا کامل میشه .امروز داشتم میرفتم نزدیک کوه ها یک گوزن کشتم دلم نمیاد بازی را برم جلو الان 18 درصد رفتم فعلا هر کار و هر بازی میکردم گذاشتم کنار خود به خود میرم سراغش بهترین بازی دنیا و تاریخ بوده تا الان واقعا بازی بزرگی هست

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,067
نام
سهند
بزارین اینجوری بگم....به نظر من تا الان بدون شک بهترین بازی دنیاست
نسبت به نسخه قبلی از همه نظر بهتر شده...این پیشرفتا اونقدر زیاده که حوصله ندارم تایپ کنم مثل گرافیک,محیطاش,وسایل نقلیه,داستان و.....
فقط تنها چیزیش که افت کرده هندلینگ بازیه که یه مقدار تیز شده و به نظر من دیگه اون حس و حال ماشینای طبیعی رو بهت نمیده.مخصوصا من با ترمز دستی iv زدگی میکردم:bighug:
با وجود این که این مشکل واسه من خیلی بزرگه ولی بازم نمره من به بازی 10 از 10:bighug:
بدون شک شاهکار نسل
بله منم با شما هم عقیده ام . هندلینگ IV خیلی بهتر و واقع گرایانه بود . تو این پسرفت کرده و یه مقدار آرکیدی شده . ایکاش گزینه ای داشت که هرکس هر کدوم رو بخواد انتخاب کنه

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
بله منم با شما هم عقیده ام . هندلینگ IV خیلی بهتر و واقع گرایانه بود . تو این پسرفت کرده و یه مقدار آرکیدی شده . ایکاش گزینه ای داشت که هرکس هر کدوم رو بخواد انتخاب کنه

هندلینگ IV جوری بود که انگار داشتی یه کشتی می روندی و اصلا واقع گرایانه نبود. برعکسه V که بهتر شده و واقع گرایاناس همچون بازی NFS.

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,763
نام
ممد
سهام ـه چیه این؟! :D
من سهام نخریدم تا حالا سود مود داره؟! :D
پ.ن: گوجیرا دوباره اون متن توضیحات سهام رو نیار تو رو خدا:|
سهام نیست که!:d
یه مکانی که می خری و تولید کننده ماریجوانا!
کلی سود داره!:d

RockStar33

کاربر سایت
Sep 5, 2012
152
نام
محمد
دوستان رفتم تو سایت LEONERA JHONSON مدل قتلش رو دیدم اچیومنتش رو چجوری بگیرم؟
چجوری میتونم سگمو تربیت کنم CHOP هر کاری میکنم شاد نمیشه (منظورم درجه HAPPY بودنش هست)
لطفا جفت رو جواب بدید اولیه خیلی مهمه برام خیلی جالبه کلا بازی چیزای عجیب زیاد داره ولی من هنوز BIG FOOT رو پیدا نکردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر