Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

jester13

کاربر سایت
Jun 10, 2013
6
دوستان نمیشه اهنگای خودمون رو بزاریم تو بازی?
البته خودم میدونم که غیرطبیعیه تقریبا و نمیشه که این کارو کنیم.
به هر حال گفتم شاید شد..اگه میشد خیلی عالی بود..خیلی خیلی!

دوست عزیز با خوده xbox آهنگتو پلی کن

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
چرا کسی جواب مارو نمیده؟
بازی رو که میخوام رو هارد اکسترنال نصب کنم(دیسک 1) رو حدود 1.9 گیگ گیر میکنه جلو نمیره مشکل از چیه؟هارده مضخرفه ؟ دیسکه خرابه؟

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سوال مهم از دوستان

آقا بازی چرا هیچ پول درست و حسابی نمیده؟؟ همه چی فوق گرون، اونوقت یه هزار دلار کف دس آدم نمیذاره:| یه پارکینگ 20 میلیونه! اون از اون مرحله بمبه که بیست میلیون می ارزید دادیمش رفت، اون از این مرحله بانک که از 8 میلیون فقط چند هزارتاش بهمون رسید!:((:| چه وضعشه خو! مرتب دارم مرحله میرم رسیدم به 50 درصد یه ماشین از اینترنت بخرم پولم تموم میشه! لطفاً بدون اسپویل هیچ مرحله فقط بگید در آینده پول درست و حسابی میده یا نه؟؟ چون واقعاً اعصابم رو نابود کرده!

لازم نبود 2 بار سوال بپرسید چون یدونه هم دیده میشهو اگه کسی بدونه جواب میده!

من الان دارم به آخرای بازی میرسم و خیلی هم راضیم از سیستم پول بازی! مثل IV نیست که یدونه بانک میزنید دیگه تموم. پارکینگ هم 20 میلیون نیست 20 هزاره که مبلغ ناچیزیه یا فوقش 50 هزار تا می ارزه. برای پول درآوردن باید سهام بخرید و پولشون خیلی راحت زیاد میشه البته اگه شانس داشته باشید و سهام سقوط نکنه. اون پولی هم که میگید به همه یکم میرسه بخاطر اینه که پول تقسیم میشه و به همه با توجه به درصدشون میرسه.

amirH.n

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
چرا کسی جواب مارو نمیده؟
بازی رو که میخوام رو هارد اکسترنال نصب کنم(دیسک 1) رو حدود 1.9 گیگ گیر میکنه جلو نمیره مشکل از چیه؟هارده مضخرفه ؟ دیسکه خرابه؟
داداش خوب شاید دو گیگ هاردو فورمت کردی :D
برو تو استوریج برو رو مموری یونیت Y رو بزن ریمووش کن بعد دوباره برو فورمتش کن منتها اقلن ۸ گیگ بعد برو بریز دیسک یکو

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
نه حدود 10 گیگ فرمت شده مثل اینکه، اصلا مگه بازی میزاره که رو ظرفیت پایین نصب بشه؟
کسی همچین مشکلی داشته؟

داداش مشکل دیسکه ! مال منم رو ۲۰۰۰ و خورده ای گیر میکرد
جلوی خود فروشنده دیسکو تست کن

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
چرا کسی جواب مارو نمیده؟

یبار دیسکو کاملا تمیز کنید و دوباره نصب کنید. مال منم بار اول تا 670 مگ رفت ولی گیر کرد. اگه نشد مشکل از دیسکه

MR.Game

کاربر سایت
Nov 24, 2008
3
لازم نبود 2 بار سوال بپرسید چون یدونه هم دیده میشهو اگه کسی بدونه جواب میده!

من الان دارم به آخرای بازی میرسم و خیلی هم راضیم از سیستم پول بازی! مثل IV نیست که یدونه بانک میزنید دیگه تموم. پارکینگ هم 20 میلیون نیست 20 هزاره که مبلغ ناچیزیه یا فوقش 50 هزار تا می ارزه. برای پول درآوردن باید سهام بخرید و پولشون خیلی راحت زیاد میشه البته اگه شانس داشته باشید و سهام سقوط نکنه. اون پولی هم که میگید به همه یکم میرسه بخاطر اینه که پول تقسیم میشه و به همه با توجه به درصدشون میرسه.

من موقع ارسال دستم خورد 2 بار فرستاده شد، حواسم نبود نمیدونم چه طور نوشته رو حذف کنم.

بیست هزار؟؟؟ شما تا آخرای بازی رفتی اونوقت از قیمت های املاک و ماشین خبر نداری؟ برو یه بار دیگه صفر ها رو بشمار! سهام هم روزانه من چند هزار دلار میخرم و میفروشم،در بهترین حالت چند هزار تا بیشتر سود نمیده. اون پولی هم که من میگم یه بار کلاً رفت، یه بار هم 6 میلیونشو FIB ورداشت! ورداری 8 میلیون بانک بزنی 6 میلیونشو بازی ورداره خوبه؟؟یا 20 میلیون؟در ضمن 90 درصد ماموریت ها هم که اصلاً پولی توش نیست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر