Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
منم بالاخره بازی رو گرفتم و دو تا مرحله بازی کردم .
آقا عجب چیزیه لامصب ، یعنی اصلا بعضی جاها بازی کردن رو بیخیال شید و فقط محو محیط بازی بشید ، حرکت ماشین ها ، حرکت افراد ، حتی آشغال های کف خیابون . همه چی در حد عالی هست . اصلا اینجاست که باید گفت زندگی واقعا تو بازی جریان داره .
تا اینجایی که من یک ساعت بازی کردم باگی هم ندیدن ولی بعضی جاها رنگ های تیره یه نمه به بنفش میزنه و قشنگ تو چشم هست ، این هم جزو باگ های بازیه ؟​

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
ترور خود Antichrist هستش:d

همه چیز بازی تو یه سطح دیگه ای قرار داره.اصلا یه سطح بالاتر از هر گیم دیگه ای که انجام دادیم.لعنتی خود نسل بعده.

erfan.and.wwf

کاربر سایت
Nov 6, 2012
276
نام
عرفان
وقا باید این عکسو قابه طلا گرفت:d
62572785142055912396.jpg

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
تنها راهه بازی اینه تو اتاق بازی کنید هیچ جوره نمیشه

میدونم اف تاپیکه اما من یه تی وی 55 اینچ دارم ک تو پذیراییه و لپ تاپ....هیچ کس بلد نیست ک بشه ایکس باکس را به لپتاپ وصل کرد؟.....من از عصره بهزی را خریدم جرات ندارم حتی نصبش کنم....میترسم یه ****** بیاد:|

M

!_Meshki_!

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,518
نام
مهدی
خدارو شکر من امروز یه ایکس باکس الایت خیـــــــــــــــــــــــــلی تمیز بدستم رسید با دسته و شارژر 600 خریدم
بعد رفتم توپ خونه پیش دامادمون ک عمده فروشی داره برام با 5 تومن یه GTA V ردیف کرد ک سالم هم بود خداروشکر
نصبش کردم رو هارد دیسک اولو بعد دیسک دومم ریختم تو هارد کنسول و اجرا کردم از بازی نیومد بیرون یعنی برنرمکس بوده بازی؟
بعد اینکه من مانیتورم LG w2267vp هست چطوری این بازی رو 1080 اجرا کنم آخه یجا دیدم نوشته ایکس باکس ی قابلیت داره واسه تبدیل به 1080 اسمش نمیدنم چیه scral یه همچین چیزی بود
تو بازی هم باگی نداشتم فقط یه نمه افت فریم داشتم ک مهم نیست برام با بازی حال میکنم و لذت میبرم
ممنون میشم جواب سوالمو بدید دوستان

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
بعضی دوستان خجالت بکشند درباره چیز های علکی و غیر اخلاقی هی بحس میکنند.یعنی مسلمان هستیم؟
عزیز من خودم جز افرادیم ک اعتقاد دارم اما میخوام بدونم دقیقاچجوریه...چون تو مکس 3 یهو اومد اصن هول شده بودم اساسی....:d

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
خدارو شکر من امروز یه ایکس باکس الایت خیـــــــــــــــــــــــــلی تمیز بدستم رسید با دسته و شارژر 600 خریدم
بعد رفتم توپ خونه پیش دامادمون ک عمده فروشی داره برام با 5 تومن یه GTA V ردیف کرد ک سالم هم بود خداروشکر
نصبش کردم رو هارد دیسک اولو بعد دیسک دومم ریختم تو هارد کنسول و اجرا کردم از بازی نیومد بیرون یعنی برنرمکس بوده بازی؟
بعد اینکه من مانیتورم LG w2267vp هست چطوری این بازی رو 1080 اجرا کنم آخه یجا دیدم نوشته ایکس باکس ی قابلیت داره واسه تبدیل به 1080 اسمش نمیدنم چیه scral یه همچین چیزی بود
تو بازی هم باگی نداشتم فقط یه نمه افت فریم داشتم ک مهم نیست برام با بازی حال میکنم و لذت میبرم
ممنون میشم جواب سوالمو بدید دوستان

توی تنظیمات میتونید حالت رو بذارید روی 1080 که اغلب اوقات به صورت اتومات میره روش.

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
منم امروز 3-4 دقیقه بازی کردم احساس کردم توی یک دنیا دیگم:-o.الانم میرم روی gta v ایکس باکس بازی کنم:)).با اینکه از دیسک 97 درصدم استفاده کردم ولی هیچ مشکلی نداشت .خدایا به دار و دسته راک استار هر چی میخوان بده از هزار تا صواب دیگه بهتره.(آمین:d)

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
اینطور باید باشه . دقیق نمیدونم.

خوب صبر کن یکی دیگه جواب بده :D

رو نقشه چیزی نیست! باید برم تو تا باز شه یعنی؟ کارواش اینا هست رو نقشه!

Paint 'n Spray بعد از یک ماموریت باز می شه. Tuning هم همونجا انجام می شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر