Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
واییییییییییییییییی خدای من دیدی چی شد این بازی لیک شد من هنوز خوابم بازم دو روز رفتم مسافرت از یه بازی عقب موندم بچه ها چند روزه که اومده قشنگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-oچه سوال مسخره ای

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
آقا من الان داشتم نگاه میکردم دیدم بازی فقط و فقط 69 تا مرحله هست:-o:-o:-o:-o:-o راسته به نظرتون؟؟؟ این که خیلی کمه.پس چی شد اون ها که میگفتن 200 ساعت گیم پلی...6 تا مرحله رفتم 8 درصد بازی رفته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
آقا من الان داشتم نگاه میکردم دیدم بازی فقط و فقط 69 تا مرحله هست:-o:-o:-o:-o:-o راسته به نظرتون؟؟؟ این که خیلی کمه.پس چی شد اون ها که میگفتن 200 ساعت گیم پلی...6 تا مرحله رفتم 8 درصد بازی رفته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

از کجا داشتی نگاه میکردی؟
اون 70 تا مرحله برای 4 بود ! در مورد 5 چیزی نگفتن ;)

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
من یه 5-6 مرحله رفتم جلو هیچی لباس فروشی چرا نیست؟؟ مشکل بازی من که نیست؟ باز میشه بعدآ؟؟

لباس فروشی ، تیون و ..... همه و همه در بازی از همون بدو فرود به بازی وجود داره خب ولی باید بگردید تا پیداشون کنید.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
آره منم همونو دیدم تو گوشی موبایل بخش چک لیست تو ماموریت ها
ولی فکر کنم 69 تا برای یه کارکتر باشه
60 تا برای یکی دیگه
70 تا برای یکی دیگه
چون هرچی مرحله رد میکنم هم چیزی تغییر نمیکنه

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
داشتم با مایکل تو لوس سانتوس میچرخیدم
یهو یه نفر کیف یه زنی زد و رفت
منم دویدم دنبال اون یارو زدم لهش کردم کیف رو برداشتم
دو هزار دلار توش پول بود
بعدش یه پیام داد که میتونی این پول رو برای خودت بگیری
یا میتونی اینو به صاحبش برگردونی و مژدگونی بگیری
من وقتی به صاحبش برگردوندم 200 دلار به من مژدگونی داد
واقعا باحالن بعضی سیستمای بازی

arashiv

کاربر سایت
Jun 27, 2013
6
من داشتم با فرانکلین همینطوری چرخ میزدم تو شهر دیدم یه دونه ماشین حمل پول از دم بانک راه افتاد.بعد یهو بالا علامت داد که میتونی بدزدیش..با هزار تا دردسر و خون و خونریزی بالاخره دزدیمش..رفتم تو یه کوچه خلوت پارکش کردم که در پشتشو وا کنم که پولارو بردارم هر کاری کردم نشد..داشتم نامید میشدم که یاد شات گان افتادم.یه دونه زدم درش وا شد..11000هزارم بهم داد b-)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من بازیم 97 هست ولی اصلا هیچ مشکلی نداره ، بیشتر به جنس و نوع رایت دیسکتون ربط داره دوستان وگرنه بازیه اصلی بی ایراده ، مثلا اسلیپینگ داگزه من دیسکش ووایمیسادوسط بازی یهو ماشینم میرفت تو زمین :| ییاهمین بلک لیست یهویی سم غیب میشد:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر