Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

i$ahar

کاربر سایت
Aug 6, 2012
365
نام
Sahar
راك استار تائيد كرده كه چيت قرار هس بياد؟
تورو خدا چيت بياد!
بي چيت نميشه كه
دوستان يه سوال حتما برنر بگيريم؟
٩٧٪ نگيريم؟

Sent from my iPhone

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
دوستان و اساتید گرامی تا حالا از خوبی های و نکات شگفت انگیزه بازی گفتند و احتیاجی نیست منم دوباره تکرار کنم.فقط میخوام قسمتی از صدها نکات ریز ولی جالبه بازی رو براتون بگم تا عمق ریزه کاریه R* رو متوجه بشید:

هندلینگ ماشین بهتر از این نمیشد! نه آرکیده نه سیمولیشن.وقتی سواره یه ماشین اسپرت میشید و میبینید تند و تیز لایی میکشه و خیلی سریع شتاب میگیره فکر نکنید همه ماشینا اینطوری هستند! واقعا هر ماشینی هندلینگش با ماشین دیگه ای فرق داره.توی IV هم تا حدودی اینطور بود ولی خیلی کم و نامحسوس.

دیگه مثله تمامه GTA های قدیمی اینطور نیست که وقتی سواره یه مدله خاص ماشینی که میشید همه جا پر بشه از همون مدل!:d

چیزی که توی اکثره بازی های اپن ورلد این مدلی,منو اذیت میکرد این بود که مثله شوماخر همیشه از همه سبقت میگرفتیم:d.ولی الان نه تنها بعضی ماشین ها هستند که سرعتشون در حدیه که سبقتمون طول میکشه,بلکه بعضی ها هم میخوان ازمون سبقت بگیرن!(یه موتوری توی بزرگراه:d)

عینه IV وقتی توی منو هستید,بعده چند ثانیه 1 آهنگه لایت و خیلی لذتبخش پخش میشه.

پلیس خیلی سخت تر شده.طرفو وسطه کوه و کمر زیر گرفتم,1 ستاره شدم:d.نکات جالب هم داره مثله اینی که برای من اتفاقا افتاد:وسطه 1 کپه بودم که یه 3-4 نفر کمپ زده بودند دوره آتیش.من پیاده شدم رفتم طرفشون,روشونو طرفه من کردند و گفتند برو و ...... نرفتم و یکیشون گفت الان زنگ میزنم پلیس که زد و 1 ستاره شدم و ماشین پلیس هم اومد!:d مخفی شدن از دست پلیس حتی وقتی بهت نزدیکه هم خیلی جالبه.

قابلیت باز و بسته کردن سقفه ماشین هم کروک خیلی جالبه.

توی نقشه قسمت های مخفی وجود داره.مثلا توی دله کوه یه پایگاه نظامی هست که حتی نزدیکش هم بشید روی نقشه ثبت نمیشه.میشه واردش شد ولی سریعا 5 ستاره میشید و توسط تانک ها به دیاره باقی میشتابید:d

بزرگراه های "مه" دار کوهستانی اینقدر جذاب هستند که آدم اصلا دلش نمیخواد ازشون بره بیرون

من هر 2 دی وی دی رو نصب کردم و واقعا تاخیر خاصی توی لود شدن تکستچر ها احساس نکردم.ولی نمیگم همه بافت ها تا فاصله زیاد عالی بودن! از کنسول های 2006 چیزی غیر از این انتظار دارید?:d

تنوع نحوه انجام دادن مراحل خیلی خیلی بهتره IV شده

بخش استریپ کلاب که خیلی خیلی بهتر شده.طرف حتی شمارش هم میده!:d

این فقط 1% نکات ریزه بازی هست و حاصل 2-3 ساعت بازی کردنه من:d فقط هم 4 مرحله از بازی رو رفتم و بقیش رو توی مپ ول بودم:d.هر دوستی که نکته جالبی توی بازی دید بد نیست برای بقیه هم بگه که مطلع بشن.
ببخشید طولانی شد:d

خدا خیرت بده، بالاخره یه پست مفید دیدم
دوستان لطف کنن از بازی بگن نه سوالاتی که تا الان صدبار تو صفحه های قبلی جواب دادن
درود

Sent from my C5303 using Tapatalk 4 Beta

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,265
این همه صفحه تاپیک اومده جلو نصفش در مورد خرابی دیسک هست!
یه عکس بگیرین بذارین !
الان باز یکی میاد میگه آی دیسکم خرابه 8-|

31456689939109445137.jpg
75956809289744210880.jpg

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
شهر خیلی بزرگه یعنی هرچی توش بگردید تموم نمیشه بی پدر :D تیونینگ از پهنا تو عرضم :D خیلی جالبه ولی قیمت خون بابای یارو هست همه چی:| چیت کد لازمه :D طرفای هومی آباد خودمونم یه حس و حالی مثل دربند خودمونه:D منظورم از نظر صصفاهست:D یادتونه تو سسان آندرس اول بازی دوچرخه ممیگرفتیدباید از تو کوچه بیرون میومدید از ککناریه پل رد میشدید؟دقیقا اونجا بودم الان نوستالژی از صفحه زد بیرون پرتم کرد رو زمین :D توی خونه ها جزیات قوغا میکنه:D

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
خب بالاخره بازی گرفتم و 3-4 ساعتی بازی کردم :D
مطمئن راکستار این واسه این نسل ساخته؟ :| هرجور فکر میکنم بازی عجیب عالیه یعنی تک تک صحنه های بازی قشنگ معلومه واقعا 5 سال داشتند رو بازی کار میکردن
شروع بازی واقعا فوق العاده عالی بود بهترین تو سری بود رسما :D خیلی غیر منتظره بود به نظرم :D
تا اینجا قابلیتای جالبی اضافه کرده البته خیلی جلو نرفتم باز ولی کلا آدم دلش میخواد بیخیال مرحله بشه و بگرده :D
شهرش خیلی بزرگ تر از حد انتظارم بود هنوز 1/3 شهرم نتونستم درست بگردم :D دیگه بیرون شهرش خیلی وسیع و بزرگه معلوم نیست چقدر طول میکشه همه جاش بشه گشت درست :D
این سگش خیلی جالب بود :D چیز جالب و بدرد بخوریه :D
گرافیک هم خیلی خوب بود موسیقی بازی تا اینجا خیلی خوب بود و تا اینجا میتونم بگم که ارزش انتظار طولانی 100% داشت :D

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
Ifruit رو همون جور كه تو خود بازي هم مينويسه كه بريد از سايت راك استار دان كنيد واسه گوشي هاي واقعي هست ضمنا يه سرچ ساده تو گوگل خيلي وقت نميگيره

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
یه تعداد تصویر جدید :
توصیه میشه حتما نیگاه کنید تعجبی نداره که نه تنها تو این فروم بلکه همه جای دیگه هم تاپیکا خوابیده همه پای بازین ... :x
go.php
go.php
go.php
go.php
go.php
go.php
go.php
go.php
go.php
go.php
go.php
go.php
go.php

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خوشبحالتون همتون ال سی دی دارین من دارم رو تلویزیون 15 سال پیش بازی میکنم :| صنام :| از اون قدیمیا که جای دوتا فیش داره کلا :| ! اقا من دارم دیوونه میشم شیطونه ممیگهاصلا نخوابم بشینم بقیشو بزنم:D لامصب خیلی خوبه:D من دیگه مدرسه نمیرم :D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
یه سوال
میشه cut scene هاشو SKIP کرد؟
اره میشه

- - -ویرایش - - -

دوستان این استریپ کلاب چیه و کجاست؟
راستی اون تپه ای ک هیچ اطلاعی ازش نبود ک چیه؟
یک جایه که خواهران حرکت موزون توش انحام میدن:|:d.تو نقشه با علامت پاشنه کفش مشخصه:d
به اون نرسیدم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر