Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
آقا من با وجدان خودم عهد کردم این اولین بازی باشه که از چیت استفاده نکنم.با این که نمیشه...ولی با خودم عهد بستم که چیت نزنم جز 1 جا...اگه کف دریا داشتم غرق میشدم. :))
کی دلش میاد تو این بازی چیت بزنه وقتی اینهمه راه درآمد زایی داره
آقا این که میگین یه گاراژ یا ساختمان و.... میخری راسته؟؟
من آخر تریلر دیدم تو اینترنت یه کارایی میکرد...یعنی ساختمون میخری میفروشی؟؟؟ یه کم بیشتر توضیح میدید!!؟؟

bully man

کاربر سایت
Jul 31, 2013
4
سری بازی های grand theft auto توسط شرکت rock star ساخته شده یکی از پرطرفدارترین بازی برای کنسولهای xbox 360 و....در جهان میباشد.این تنها بازیی هست که gamere میتونه به تمامی محیط اطرافش دسترسی داشته باشه و امسال مثل روال گذشته پرفروش ترین وبهترین بازی سل میشه.
از لحاظ متا و گرافیک چند پله بالا تر ازthe last of us قرار می گیره.:d:d:d

Turok-71

کاربر سایت
Nov 28, 2009
508
نیازی به رفتن مراحل فرعی برای بدست اوردن تجهیزات بیشتر نیست با کد تقلب همه تجهیزات بدست میاد
اینکار مثل کشتن قناری واسه گوشتشه :|

آقا این که میگین یه گاراژ یا ساختمان و.... میخری راسته؟؟
من آخر تریلر دیدم تو اینترنت یه کارایی میکرد...یعنی ساختمون میخری میفروشی؟؟؟ یه کم بیشتر توضیح میدید!!؟؟

دن هوسر نویسنده ی بازی گفته تمام تمرکزش روی پیاده کردن یه سیستم اقتصاد خیلی قویه که همین مورد خرید و فروش خونه و... شامل حالش میشه.کلا راه های در آمدزایی زیادی وجود داره!

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
آرت ورک ـه GTA IV Tribute کاری از پاتریک براون
یادی از نسخه چهار و نیکو بلیک
کادر پائینیه سمت چپ همون بانک زنیه معرکه با برادران مکریری بهترین مرحله بازی:d

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
نیازی به رفتن مراحل فرعی برای بدست اوردن تجهیزات بیشتر نیست با کد تقلب همه تجهیزات بدست میاد

اخه حیف نیست برا بازی بزیگی مثل ایم از کد تقلب استفاده کنی. من یادم نمیاد تا حالا برا یه بازی از کد تقلب استفاده کنم

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
35972964648692505158.jpg

عنوان Grand Theft Auto V به یکی از محبوب ترین و مورد انتظارترین عناوین دنیای باز امسال بدل شده است. چیزی که ما را تحت فشار قرار داده پنهان‌کاری‌های راکستار در این رابطه بوده و ما را تشنه اطلاعات بیشتر باقی گذاشته است. اکنون یکی از هواداران در فروم تخصصی سایت اصلی GTA، کاراکتر جدیدی را کشف کرده است!

شخصیت جدید Mariachi نام دارد. ظاهراً چندی پیش یک لیست اعتباری در فروم مذکور درز کرده که حاوی اطلاعاتی در رابطه با عنوان GTA V بوده است. اطلاعات نامبرده نشان میداد که شخصیت جدیدی با نام ماریاچی در بازی حضور دارد که کمدین سینما، تونی گارسیا نقش وی را ایفا خواهد کرد. قسمت عجیب قضیه آن بود که این لیست اعتباری به سرعت از روی سایت پاک شد!

هیچ اطلاعات دیگری بدست نیامده است. تنها گمان هایی است که ذهن ما را به خود مشغول کرده است. آیا ماریاچی همانند 3 شخصیت دیگر، قابل بازی خواهد بود؟ آیا باید با ترفندی خاص وی را آزاد کرد؟ آیا او یک شخصیت مخفی است؟ آیا او فقط یک NPC با نقشی اساسی در داستان است؟ یا شاید یک NPC با صحنه های مختلف و هیجان انگیز؟ هرچیزی میتواند باشد. نمیتوان اظهار نظر قطعی کرد.

ما تا سپتامبر فرصت داریم تا متوجه قضیه شویم، در هر حال این قضیه صبر برای اطلاعات بیشتر را هیجان انگیز تر خواهد کرد.

در دقیقه 1:42 از ویدیوی گیم‌پلی هم می‌بینید که ظاهراً 4 شخصیت وجود دارد و روی چهارمی (پایینی) نوشته: 83 روز

GTA V: New Character Named "Mariachi" Revealed

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
اگه بازی برای pc منتشر نشه.. pc باز ها به خون کنسول باز ها تشنه میشن... خوشبحالتون 2 ماه دیگه حال میکنیدا....
کاشکی برای xbox one میامد... اون موقع ارزش خرید کنسول داشت..

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
اگه بازی برای pc منتشر نشه.. pc باز ها به خون کنسول باز ها تشنه میشن... خوشبحالتون 2 ماه دیگه حال میکنیدا....
کاشکی برای xbox one میامد... اون موقع ارزش خرید کنسول داشت..
شما باید به خون راک استار تشنه باشید نه کنسول دارا ما که از خدامونه برا پی سی هم بیاد تا همه ازش لذت ببرن.انشااله که برا پی سی هم تائید بشه

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
این که میشه ماشینت رو بری از پلیس پس بگیری.با جریمه خیلی خوبه
تو قبلی جوننننننننن میکندم یه ماشین معرکه پیدا کنم.میرفتم تیونینگ میکردم.بعد یه مرحله گم میشد کلی ضد حال بود.یا خراب میشد آتیش میگرفت که.......
بنده به شخصه دیگه فکرکنم با قسمت تیونینگ این بازی دیگه دور و بر فورزا و N F S نرم.:))

SirSh@yan

کاربر سایت
Apr 4, 2011
224
نام
Shayan
آواتارهای قابل خرید در لایو:
do.php
هلاک اون سگم، فقط کاش تو بازی آواتار آوارد هم میذاشتن

ما که تی شرت خریدیم .... ّیشنهاد میکنم کسایی که 80 پوینت مونده رو دستشون حتما بخرن ست کنن ... می خوایم تو لایو اتحاد بزنیم ! :d

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
از اونجاییکه پسر مایکل گیمره(با توجه به عکسها) یه حسی بهم میگه که برای نسخه 360 جواستیک 360 و برای نسخه ی پلی 3 گیم پد ps3 دست پسر مایکل قرار میدن . :)

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
من این بازی به دستم برسه روزی 10-12 ساعت بازی رو میرم که هم شامل ولگردی در سطح مپ باشه و هم انجام ماموریت های اصلی و فرعی حتما هم تمام اچیومنت ها و تروفی هاش رو هم جمع میکنم R* هم که قربونش برم هر اچیومنتش 40-50 G هستش ولی کاری که میخوام بکنم اینه که بازی رو هم روی 360 هم روی PS3 هم زمان برم و هر ماموریت رو 2 دفعه برم بخصوص مراحل دزدی و سرقت رو که یه بار خیلی اروم و شیک و مجلسی یه بارم با سروصدای کامل به راه انداختن ببینم توی هر 2 حالت چه اتفاقایی میوفته ... 8->

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
خوش بحالتون که 10_12 ساعت میتونید بشینید پاش.
ما که تو خونه 3 تا برادری هستیم.از حالا هم میگن باید وقت تقسیم بندی شه.1 ساعت 1 ساعت.افتادن رو دور واچ داگز.حالا بیا دیگههههههه
اینا واچ داگز تموم کنن میان دنبال GTA V ...تا 7_8 ماه باید 1 ساعت 1ساعت بازی کنیم.! :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر