Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

SirSh@yan

کاربر سایت
Apr 4, 2011
224
نام
Shayan
آقا یه مشکل کشف کردم..البته صد در صد راک استار حلش میکنه و نمیخوام اذیت کنم :D
اون قسمت که فرانکلین پشت یه ماشین کاور میگیره سمت چپ یه نفر هست و کاور میگیره..بعد فرانکلین همه رو میکشه اما با اون کاری نداره و رد میشه و اونم فرانکلینو کاری نداره (:D) یارو رو تو مینی مپ هم میتونید پیدا کنید.
فك نكنم مشكلي باشهه ....

بابا راكستاره يوبي سافت كه نيست !!! مطمئن باش راكستار سوتي نميده اونم تو همچنين بازي مهمي !!!
راستى بچه ها ياد مشكلات تهيه GTA IV افتادم ..... اميدوارم كه دردسري بوجود نياد !!!

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اعلام نشده چند ساعت گیم پلی داره؟؟
به نظر من با توجه به GTA های قبلی! و 3 شخصیت بودن این نسخه! بیشتر از 120-30 ساعت هست!

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
فك نكنم مشكلي باشهه ....

بابا راكستاره يوبي سافت كه نيست !!! مطمئن باش راكستار سوتي نميده اونم تو همچنين بازي مهمي !!!
راستى بچه ها ياد مشكلات تهيه GTA IV افتادم ..... اميدوارم كه دردسري بوجود نياد !!!

منکه حتی به اس ام اس و زنگ اطمینان نمیکنم.به محضه لیک شدنه بازی میرم دمه گیم فروشی چادر میزنم که تا رسید اول بخرم:d
عینه وقتایی که آیفون جدید میاد ملت(خارجیا) میخوابن دمه فروشگاه بعد وقتی به نوبت میرن تو میخرن و میان بیرون همچین یه احساسه غروری میکنن:d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
فك نكنم مشكلي باشهه ....

حالا شما انقدر بگید تا مشکل پیش بیاد، بزارید بازی بیاد همه حال کنن دیگه ، منم سر iv چه داستانی داشتیم از همه جا جمع شده بود.

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
آقا اون قضیه شخصیت چهارم چیه ؟؟؟؟ که تو دمو اونجا که رو شخصیت ها وسط اون مرحله که با هلیکوپتر میرن رو ساختمون سویچ میکنه میزنه 83 روز ؟؟؟؟
یعنی شخصیت چهارم رو گذاشتن واسه سوپرایز ؟؟؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,889
نام
SubZero
آقا اون قضیه شخصیت چهارم چیه ؟؟؟؟ که تو دمو اونجا که رو شخصیت ها وسط اون مرحله که با هلیکوپتر میرن رو ساختمون سویچ میکنه میزنه 83 روز ؟؟؟؟

بعید نیست
بیادو max payne از آب دربیاد :D چه حالی میکنیم ما :D

SirSh@yan

کاربر سایت
Apr 4, 2011
224
نام
Shayan
دیدمش !! آره اما بعید میدونم یکی دیگه اضافه کنن ... چرا آخه همین 3 شخصیت کافیه ...

- - -ویرایش - - -

نکنه یکیشون بمیره !! مثلا مایکل بمیره پسرش بیاد !! عین Red Dead Redemption ...

در مورد گیم پلی چند ساعته هم بگم GTA از اون بازی هایی است که همه میدونن میشه تا چند سال زندگی کرد باهاش !!
بخش داستانی هم حدس میزنم 20 تا 30 ساعت بیشتر نباشه ...

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
اعلام نشده چند ساعت گیم پلی داره؟؟
به نظر من با توجه به GTA های قبلی! و 3 شخصیت بودن این نسخه! بیشتر از 120-30 ساعت هست!
120 ساعت :-o
نهایتا بخش داستانی 30 ساعت
بیشتر از این حوصله آدم سر میره مثل بولی که 40 ساعت گیم پلی داشت فقط داستانی ـش تموم بشه :|

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
دیدمش !! آره اما بعید میدونم یکی دیگه اضافه کنن ... چرا آخه همین 3 شخصیت کافیه ...

- - -ویرایش - - -

نکنه یکیشون بمیره !! مثلا مایکل بمیره پسرش بیاد !! عین Red Dead Redemption ...

اگه قرار نباشه اضافه کنن پس چرا اون قسمت رو مثل 4 تا شخصیت گذاشتن ؟؟؟ به نظرم CJ هم اضافه میشه !!:d

SirSh@yan

کاربر سایت
Apr 4, 2011
224
نام
Shayan
اگه قرار نباشه اضافه کنن پس چرا اون قسمت رو مثل 4 تا شخصیت گذاشتن ؟؟؟ به نظرم CJ هم اضافه میشه !!:d

در کل که اگه اضافه بشه که بازم میگم فک نکنم اضافه شه .... من به شخصه با مایکل خیلی حال کردم و کلا با مایکل ول میچرخم.!

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
ای کاش ماشین ها بنزینی بود و بنزین تموم میکردن بعد باید میرفتی پمپ بنزین بنزین میزدی و برای خلبانی هم میرفتی اول اموزش برای انواع هواپیمای سبک و سنگین یک نوع اموزش میدیدی و بعد میتونستی باهاش پرواز کنی

RAMIN DHM

کاربر سایت
Jan 30, 2013
85
واسه دوستانی که خیلی مشتاق مالتی پلیر این بازی هستن بگم که راکستار گفته به زودی اطلاعات بیشتری ار بخش مالتی پلیر منتشر خواهد شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر