Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,772
نام
مارشال
این the game راکستار تایید نکرده fan made هست ;)
البته نکته ای که من فراموش کرده بودم اینه که Game قبلا تو GTA:SA صداگذار کاراکتر B-Dup بوده و طبق منابع زیر (به گفته ی خود Game) گویا قراره بازم همین کار رو انجام بده و دوباره با همون کاراکتر ظاهر بشه. (در مورد عکسی که گذاشتم حق با شماست، fan made هست.)
منبع 1
منبع 2
منبع 3

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
قراره بعضی از شخصیت های قبلی رو ببینیم ولی گفتن که منتظر نیکو بلیک نباشین
میخوام cj رو ببینم رومن رو هم میخوام ببینم
رایدر هم ای کاش میشد باشه ولی حیف نیست
ای کاش زودتر بیاد دارم دیوونه میشم
راستی تو نسخه های قبلی یه موشکل داشت ماشین های پارک شده خاموش بودن ولی خودمون نمیتونستیم ماشین هارو خاموش کنیم و یا درشون رو قفل کنیم برای همین ماشینمونو میپیچوندن ای کاش اینم درست شه

Mr. Dante

کاربر سایت
Jan 25, 2013
76
نام
کیوان
راستی تو نسخه های قبلی یه موشکل داشت ماشین های پارک شده خاموش بودن ولی خودمون نمیتونستیم ماشین هارو خاموش کنیم و یا درشون رو قفل کنیم برای همین ماشینمونو میپیچوندن ای کاش اینم درست شه
ما هم میتونیم ماشین خودمونو خاموش کنیم باید همون دکمه که باش سوار و پیاده میشی رو نگه داری اونوقت اول ماشینو خاموش میکنه بعد پیاده میشه از ماشین...

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
یه نقشه fan made که نقشه حدودی شهر رو با توجه به اسکرین شات های اومده درست کرده، البته چیزی که در آورده یه کم غیر معقول میزنه ولی جالبه!

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
یه نقشه fan made که نقشه حدودی شهر رو با توجه به اسکرین شات های اومده درست کرده، البته چیزی که در آورده یه کم غیر معقول میزنه ولی جالبه!
آره اینو دیده بودم ولی فکر کنم خیلی غیر منطقی باشه باباجان

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
دوست عزیز ...

شما اگه اهل سری بازی های GTA باشین باید بدونین که سری بازی های GTA فقط در پاییز وارد ایران میشه ...
جان ؟ ببخشید الان شما جز طرفدارای این سری محسوب میشید ؟ اگه آره میشه بهم بگید چطور فرق پاییز و بهار رو نمیدونید ؟ جهت اطلاع نسخه قبلی GTA-IV بهار منتشر شدن نه پاییز! شما احتمالا کلا از اخبار اون زمان بی خبر بودید!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
نقشه زیبایی ـه ولی R* چند سال که دیگه تو نقشه محیط ها رو از هم جدا نمی‌کنه!
یعنی یه نقشه سیاه و سفید تو بازی قرار می‌ده که کوه و جادش مشخص نیست!

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
نقشه بازی اونطوری که گفتن از RDR هم بزرگتر هست :d
به اینا توجه نکنین بیکارن تو کف بازین نمیدونن چیکار کنن واسه خودشون نقشه میسازن :d

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
980413.jpg

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,013
نام
sami
اینم روند تکامل gta
22523459283633452561.jpg

داشتم فکر میکردم چی میشه راک استار از تجربیاتش تو red dead استفاده کنه و اسبم تو بازی بذاره.مثلا بری بیابونا رو با اسب بچرخی:x

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,773
نام
محمد امین
اینم روند تکامل gta

داشتم فکر میکردم چی میشه راک استار از تجربیاتش تو red dead استفاده کنه و اسبم تو بازی بذاره.مثلا بری بیابونا رو با اسب بچرخی:x

داداش مگه جنگه؟؟؟؟؟؟

حتما گاری هم باید بزاره تو بازی؟؟؟:d

-----------------------------------------------------

خوداکنه بارم بزارن بری توش هرنوع مشروبی که خودت میخوای بخوری مست کنی:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر