Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

var

کاربر سایت
Nov 23, 2010
70
درسته که اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده ولی این تاپیک برای یکی از بزرگترین عناوین بازی در طول تاریخ،خیلی خلوت نیست؟؟
در ضمن شایعه شده که تریلر بعدی تو 02 feb احتمالا منتشر میشه!

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
یکی از بزرگترین بازی های سال نه!!بزرگترین بازی سال یا شایدم تاریخ!‌البته تا زمانی که GTA بعدیش بیاد!!من هنوز بعضی وقتا vice city , san adreas رو بازی میکنم!!

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
دیگه کم کم خوده راکستار هم داره یادش میره که یه GTAـیی هم هست!

یه شایعه ای هم هست که همونطور که دوستمون هم گفت؛ یکی از فن ها ایمیلی به راکستار زده که چرا هیچ خبری از GTA نیست
و در نهایت تعجب راکستار بهش جواب داده که توی ماه جدید(february) خبری از این بازی توی سایت راکستار قرار میگیره.

var

کاربر سایت
Nov 23, 2010
70
دوستان یه ویدیوی جدید از گیم پلی بازی لیک شده که حرکت ماشین اینقدر فوق العادست که سخته که بگی فیکه!
[video=youtube;FRD4llFxOzA]http://www.youtube.com/watch?src_vid=eewX3uhCNkQ&annotation_id=annotation _334420&feature=iv&v=FRD4llFxOzA[/video]
فقط در نظر داشته باشید که این نسخه بتاست و هیچ کدوم از این محیط ها تو بازی اصلی نیستند و این فقط تست نور هست.

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
رانندگیش روونه و گرافیک :-o ولی بازم مشکل دوربین موقیع رانندگی رو داره که ماشین میچرخه و دوربین نه ....
امیدوارم درستش کنن.

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
دوستان یه ویدیوی جدید از گیم پلی بازی لیک شده که حرکت ماشین اینقدر فوق العادست که سخته که بگی فیکه!
[video=youtube;FRD4llFxOzA]http://www.youtube.com/watch?src_vid=eewX3uhCNkQ&annotation_id=annotation _334420&feature=iv&v=FRD4llFxOzA[/video]
فقط در نظر داشته باشید که این نسخه بتاست و هیچ کدوم از این محیط ها تو بازی اصلی نیستند و این فقط تست نور هست.
لینک دانلود میشه لطفا بدید؟؟؟

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
واقعا از این ای پی چیزی جز این انتظار نمیره
هروقت اسمشو میشنوم عظمت بازی میاد جلو چشام
طبق معمولم فک کنم نمرش کامل باشه
هر سالی این بازی عرضه بشه بقیه بازی ها باید واسه گوتی بزنن کنار:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند