Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

hoseina

کاربر سایت
Feb 12, 2015
104
نام
امیر
بازی باید از 2منبع اجرا بشه.مثلا دیسک اول رو هارد نصب بشه دیسک دوم تو دستگاه باشه.هر دو دیسک رو یه هارد یا یه فلش نصب باشه بازی مشکل گرافیکی براش پیش میاد و تکسچرها دیر لود میشن.دیسک اول رو روی هارد و دیسک دوم رو روی فلش نصب کنید و بدون مشکل بازی کنید.ولی دیسک دوم باید تو دستگاه باشه(دیسک کار نمیکنه فقط باید تو دستگاه باشه)
ببخشید بنده به دلایلی xbox خودم رو ندارم به همین دلیل مجبورم برم گیم نت بازی کنم
اونو ولش
میشه سیو بازی رو تو فلش ریخت و از تو فلش سیو رو اجرا کرد؟
و اگه هم وجود داشت بگویید چگونه?

YosefFaraji

کاربر سایت
Nov 8, 2013
320
ببخشید بنده به دلایلی xbox خودم رو ندارم به همین دلیل مجبورم برم گیم نت بازی کنم
اونو ولش
میشه سیو بازی رو تو فلش ریخت و از تو فلش سیو رو اجرا کرد؟
و اگه هم وجود داشت بگویید چگونه?
باید فلش با ایکس باکس فرمت بشه.بعدش با کامپیوتر از طریق برنامه horizon سیو بازی رو روی فلش بریزید و پروفایلی که مربوط به همون سیو میشه.بعدش فلش رو به ایکس باکس وصل کنید و پروفایل رو انتخاب کنید و برید داخل بازی.اگه با همون پروفایل بازی رو سیو کرده باشید مشکی نداره و از همون سیو میاد

hoseina

کاربر سایت
Feb 12, 2015
104
نام
امیر
باید فلش با ایکس باکس فرمت بشه.بعدش با کامپیوتر از طریق برنامه horizon سیو بازی رو روی فلش بریزید و پروفایلی که مربوط به همون سیو میشه.بعدش فلش رو به ایکس باکس وصل کنید و پروفایل رو انتخاب کنید و برید داخل بازی.اگه با همون پروفایل بازی رو سیو کرده باشید مشکی نداره و از همون سیو میاد
ببخشید من نمیخوام سیو رو از کامپیوتر بریزم بعد بزارم تو ایکس باکس من فقط میخوام بازی تو فلش سیو کنه هم از تو فلش لود کنه
ایا همچین چیزی ممکنه؟

YosefFaraji

کاربر سایت
Nov 8, 2013
320
ببخشید من نمیخوام سیو رو از کامپیوتر بریزم بعد بزارم تو ایکس باکس من فقط میخوام بازی تو فلش سیو کنه هم از تو فلش لود کنه
ایا همچین چیزی ممکنه؟
شما الان سیو رو دارید روی ایکس باکس؟باید پروفایلتون رو انتقال بدید به فلش بعد سیو رو هم انتقال بدید به فلش.از قسمت تنظیمات برید رو Storage

hoseina

کاربر سایت
Feb 12, 2015
104
نام
امیر
شما الان سیو رو دارید روی ایکس باکس؟باید پروفایلتون رو انتقال بدید به فلش بعد سیو رو هم انتقال بدید به فلش.از قسمت تنظیمات برید رو Storage
یعنی نمیشه تنها سیو رو انتقال داد؟
بعذ اگه بخوام سیو رو لود کنم چطوری؟

YosefFaraji

کاربر سایت
Nov 8, 2013
320
یعنی نمیشه تنها سیو رو انتقال داد؟
بعذ اگه بخوام سیو رو لود کنم چطوری؟
فکر نکنم بشه.حالا شما امتحان کنید ببینید میشه یا نه
اگه پروفایل شما با سیو هماهنگ باشه، وقتی میرید تو GTA خودش از همون سیو میاد

YosefFaraji

کاربر سایت
Nov 8, 2013
320
سلام به همگی
این بازی چند گیگ روی هارد(هر دو دیسک)جا میگیره؟

سلام. اشتباه نکنم حدوداً چیزی بین 15 تا 18 گیگ. دیسک دوم رو به گفته‌ی راک* اصلاً بهترِ که نصب نکنید.
حدود 16گیگ هست هر دو دیسک
ولی نباید هر دو دیسک روی هارد نصب باشه چون تکسچرهای بازی دیر لود میشن.باید یکی از دیسک ها روی هارد اکسترنال یا فلش نصب بشن.یعنی بازی از دو منبع اجرا بشه.مثلا هارد و فلش یا هارد و دیسک

hoseina

کاربر سایت
Feb 12, 2015
104
نام
امیر
حدود 16گیگ هست هر دو دیسک
ولی نباید هر دو دیسک روی هارد نصب باشه چون تکسچرهای بازی دیر لود میشن.باید یکی از دیسک ها روی هارد اکسترنال یا فلش نصب بشن.یعنی بازی از دو منبع اجرا بشه.مثلا هارد و فلش یا هارد و دیسک
من میخوام یک کنسول x360 4G بگیرم
ایا با این هارد دیسک اول روی هارد نصب میشود یا خیر؟

hoseina

کاربر سایت
Feb 12, 2015
104
نام
امیر
سلام چطور میشه سگ رو آموزش داد تا مهارتش بیشتر بشه؟
سلام
شما اول باید نرم افزار ifrut رو از گوگل پلی(اگر گوشی شما اندرویدی است)یا از اپ استور(اگر گوشی شما ایفون است)دانلود کنید
در اون اپ همه آموزش ها از جمله آموزش سگ گرد اورده شده است
این اپ را خود راکستار انتشار داده که تازه برای گوشی های اندروید اومده

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
سلام
من اومدم برنامه IFRUIT روی روی سیستم موبایل خودم نصب کنم ولی هنگام دانلود پیغام خطای This is not Compatible For your Device موبایل هم Sony Xperia SL است

چرا ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر