Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

dani79

کاربر سایت
Sep 15, 2013
14
دوستان خواهش می کنم کمکم کنید.من اوایل در save بازی مشکلی نداشتم اما حالا هربار که میرم و روی تخت دراز می کنم و save می کنم باز بار بعد که میام بازی از قبل save کردنم شروع میشه

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,097
نام
محمد امین
دوستان برای بلند کردن جنس مخالف باد چه اقامی انجام بدیم :d

اینجا رو یه نفر میتونه راهنمایی کنه ؟

اوایل بازی با تروور که تو یه مرحله باید با رفیق تروور با هواپیما بریم یه بسته بندازیم روی اب و برگردیم ، من هرکاری میکنم هواپیما رو فرود بیارم نمیتونم . یعنی یا میخوره زمین و میترکه یا اینکه فرود میاد ولی میره بیرون باند وایمیسه و میگه برگردم روی باند ، منم تا میام با هواپیما دوبزنم برم رو باند بازم میترکه . 10 بار امتحان کردم ولی بازم نشد .
اینجا قلق خاصی میخاد برای فرود ؟

تو ارتفاع خیلی پایین پرواز کن یک مسیر مستقیم رو بگیر و فقط با LB و RB به چپ و راست برو نزدیک باند هم شدی میتونی با گرفتن LT متورت رو خاموش کنی که سرعتت کم بشه چرخ ها هم با L3 باز میشه همون آنالوگ سمت چپ که باید فشارش بدی

orbel8

کاربر سایت
Jul 9, 2013
13
من از 69 محله اصلی فقط 27 تا رد کردم . ولی الان هیچ مرحله ای برای هیچ کدوم از کاراکتر ها نیست که انجام بدم . فقط 2 3 تا از همین مراحل غیر اصلی باقی مونده

لطفا کمک کنید . گیج شدم

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,097
نام
محمد امین
این بازی همش اعصاب خورد کنیه هیچ راهنمایی هم توش نیست سر هر ماموریت دو ساعت بیخود باید الاف بشی تا آخری بفهمی طرف چی میخواد بگه

با ترور تو هواپیما گذاشتم دنبال یک هواپیما بزرگ بعد میگه به هواپیما نزدیک شو و من هر چی نزدیکش میشم هیچ اتفاقی نمی افته تا اینکه میگه از لوسانتو خارج شد

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان برای بلند کردن جنس مخالف باد چه اقامی انجام بدیم :d
در سری های قبل با سماجت کنار خیابان و بوق زدن موفق میشدیم اما توی این سری من هر کاری کردم نتوانستم آدم سالم را سوار کنم اما برای اون عده خرابش فقط کافی بری کنارشون وایسی خودشون میان سوار ماشین میشند.

من از 69 محله اصلی فقط 27 تا رد کردم . ولی الان هیچ مرحله ای برای هیچ کدوم از کاراکتر ها نیست که انجام بدم . فقط 2 3 تا از همین مراحل غیر اصلی باقی مونده

لطفا کمک کنید . گیج شدم

یکبار Mission آخر را Restart کن و دوباره بازی کن به احتمال زیاد مشکلت برطرف میشه.

دوستان خواهش می کنم کمکم کنید.من اوایل در save بازی مشکلی نداشتم اما حالا هربار که میرم و روی تخت دراز می کنم و save می کنم باز بار بعد که میام بازی از قبل save کردنم شروع میشه

یکبار از توی گوشیت QuickSave کن.ایکونش یک ابر است که یک فلش از توش اومده بیرون.

ما سهام هر شرکتی رو خریدیم طرف ورشکست شد

الان من اون مرحله ای هستم که به دستور لستر 5 نفر رو باید تو 8 دقیقه بکشی اونجا باید سهام کدوم شرکت رو بخرم

The Hotel - روی Beta Pharm سرمایه گذاری کنید
Multi Target - روی DEB سرمایه گذاری کنید---->فکر می کنم منظوره شما این ماموریت باشه
The Vice - روی Fruit سرمایه گذاری کنید
Construction - روی GCD سرمایه گذاری کنید.

این بازی همش اعصاب خورد کنیه هیچ راهنمایی هم توش نیست سر هر ماموریت دو ساعت بیخود باید الاف بشی تا آخری بفهمی طرف چی میخواد بگه

با ترور تو هواپیما گذاشتم دنبال یک هواپیما بزرگ بعد میگه به هواپیما نزدیک شو و من هر چی نزدیکش میشم هیچ اتفاقی نمی افته تا اینکه میگه از لوسانتو خارج شد

البته اگر به صحبت ها گوش بدید همه چیز را می گه خودش به نظ رمن احتیاج به راهنمایی نداره.

بعد از اینکه بهت اعلام می کنه که می توان در ارتفاع پرواز کنید به پشت سر هواپیما نزدیک بشید ،بعد هواپیما به شما اخطار می ده که Trevor هم شروع می کنه به مسخره کردن بعد شما اصلا نمی خواهد توجه کنید به پشت درب هواپیما که بارگیری انجام میشه نزدیک بشید و سعی کنید به داخل هواپیما بروید که خودش بعدش را انجام می ده.شما فقط سعی کن بچسبی به انتهای هواپیما.یعنی با هواپیما خودت بری داخل اون هواپیما باربریه.

Last edited by a moderator:

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir

بازی که مشکلی نداره از نظر راهنمایی اما در مورد مرحله .

باید تا جای ممکن به هواپیما نزدیک شی و بعد در پشتی هواپیمای هدف باز میشه که باید با هواپیمای خودت از همون در وارد شی .

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
Gamepressure.com Presents:

Grand Theft Auto V - Complete Walkthrough --- راهنمای کامل بازی ( انگلیسی )

Grand Theft Auto V Game Guide & Walkthrough

box.jpg

amirH.n

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
چه قدر این بازی شاهکاره نمیدونم الان با ترور بازی میکنم دیگه مشکل پلیسارو ندارم بابام نشته بود کنارم انقدر خوشش اومده بود یعنی چی بگم عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی ولی کاش جنگل انبوه داشت:d
با فرانکلین رفتم جلو یه اتوبوس وایسادم انقدر وایسادم تا رفت روم از زیرش اومد بیرون اتوبوسه رفت با ماشین افتادم دنبالش بعد گمش کردم دو خیابون اونور تر پیداش کردم(اینش خیلی خوبه غیب نمیشه(فرا تر از نسل)) هرچی تیر داشتم روش خالی کردم ولی به راننده نخورد میخواستم سوار ماشین شم یه دفعه تصویر سیاه شد صدای تصادف اومد بعد خودمو کف زمین دیدم یه اتوبوس دیگه سریع از پشت زد بهم ماشینمم خراب کرد خلاصه با یه ماشین دیگه رفتم دنبالش اتوبوس اولیه رفت دومیه رو دیدم ترکوندمش )x
یادمه تو وایس سیتی یه بار یه ماشینو دنبال کردم ۱۵ بار رفت یه خیابونو بعد مینداخت یه خیابون دیگه دوباره بر می گشت همون خیابون اعصابم خورد شد یارو روکشتم :d

در سری های قبل با سماجت کنار خیابان و بوق زدن موفق میشدیم اما توی این سری من هر کاری کردم نتوانستم آدم سالم را سوار کنم اما برای اون عده خرابش فقط کافی بری کنارشون وایسی خودشون میان سوار ماشین میشند.

[/[/QUOTE
خوب آدم حسابی که اون ساعت شب سوار ماشین غریبه نمیشه:d

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
آقا با تمام شاهکار هایی که این بازی داشت....ولی خوب به نظر من به شاهکار rdr نمیرسه(البته از نظر من )
تنها بازی هایی که با داستانشون واقعا واقعا واقعا حال کردم یکی بازیهای راکستار که بوده هییییییچ ولی خوب تو اینا از همه بیشتر رد دد بود و بعد هم COD:MW ها.
واقعا اون شخصیت جان مارستون نورانی بود :D.به نظرم اون بازی مپش عالی بود.حس وسترن رو به طور خارق العاده ای منتقل میکرد ( تا قبل از اون از هرچی فیلم و بازی وسترن هست حالم به هم میخورد ولی با این شاهکار ....) امیدوارم ورژن جدید رو حتما حتما حتما بسازن.
این بازی با این همه سر و صدایی کرد تعداد محدود مپاش خیلی خیلی خیلی تو ذوقم زد و دومین چیزیش هم که تا 2 روز اول دپرسم کرد این بود :
با ماشین نشستم رفتم به سمت شمال.... شهرای اون یکی رو ندیدم.
گفتم حتما مپ بزرگه زیاد نرفتم. رفتم هواپیما برداشتم کل شمال و غرب رو گشتم.....کل مپ باز شد.اما هیچکدوم از شهرا رو ندیدم.واقعا نبود san fierro & las venturas خیلی دلگیرکننده بود.در حالی که من کل عشق و حالم تو فضای مدرن سن فیرو و طوفان های شن لاس ونچوراس بود...اون سد بزرگه بالای نقشه سمت چپ فرودگاه که یه کوه بود که بالاش ماهواره ی بزرگی هم بود هم که نبود.کلا نبود اون قسمت بالای LS با اسم سن آندریاس خیلی زننده بود!

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
دوستان واقعا با این آپدیت 1.02 39 مگابایتی برف هم میباره؟

اگه اره هنوز برا من اتفاق نیفتاده

- - -ویرایش - - -

چرا کسی جواب نمیده؟

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
تو آپدیت قبلی هم برف بارید یه بار برای من :|
تازه رمز هم میتونید بزنید تا برف بباره (رمز آب و هوا اچیومنت بلاک نمیکنه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر