Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
یه تعدادی تصویر از گیم پلی :
go.php
wayK7Th-Imgur.jpg
ovjx2R0-Imgur.jpg
NPQk0SA-Imgur.jpg
W10hkLf-Imgur.jpg
go.php
go.php
go.php
go.php
go.php
go.php
go.php
go.php
go.php

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
نسخه های لیک شده مشکلی از نظر اجرا ندارن،خیلی ها توی فروم های خارجی بازی کردن.
تنها دلیل nuke اعلام شدنش اینه که نسخه p2p یا همون نسخه ی تورنت بوده.
قبلا هم زیاد پیش اومده نسخه nuke رو تو بازار بفروشن.....مثل هیلو 4 یا فیفا 13

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
شما هم برای اینکه اطمینان حاصل کنید که گرافیک این بازی واقعا نسل بعدی هست این تصویر از گیم پلی رو ببینین :
ovjx2R0-Imgur.jpg

من نمیدونم دوستان دیگه از یه کنسول ۸ ساله چه انتظاری دارن! از ۵۱۲ مگ رم چه قدر انتظار دارن؟ از یه سخت افزار قدیمی چه قدر انتظار دارن؟ که به این راحتی عظمت کار راکستار رو زیر سوال میبرن!
بهترین و زیباترین افکت آب و هوایی که تو عمرتون دیدین تو GTA V خواهد بود! یه کنسول ۸ ساله من هنوز نفهمیدم چه جوری اینقدر زیبا میتونه انیمشین موج های آب رو با اون نرمی و زیبایی رندر کنه!
افکت های ساطع شده از نور بر روی آب در این بازی بی نظیره!! واقعا دیگه چی میخواید؟

Last edited by a moderator:

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
945
نام
کیوان
شما هم برای اینکه اطمینان حاصل کنید که گرافیک این بازی واقعا نسل بعدی هست این تصویر از گیم پلی رو ببینین :
متن پنهان:

من نمیدونم دوستان دیگه از یه کنسول ۸ ساله چه انتظاری دارن! از ۵۱۲ مگ رم چه قدر انتظار دارن؟ از یه سخت افزار قدیمی چه قدر انتظار دارن؟ که به این راحتی عظمت کار راکستار رو زیر سوال میبرن!
واقعا فقط باید اینطوری کرد ^:)^

Last edited by a moderator:

ABOLFAZL3008

کاربر سایت
Jun 25, 2008
51
نام
مومن™
عجب گرافیک خرکی داره این عکس برفیه لا مصب !!!

تصور رانندگی تو همچین جاده برفی ، اول صبح ، با ماشینی که روش برف نشسته ، یه آهنگ Country هم بزاری .... !!

گرمای داخل ماشین و سرمای بیرون رو از همین الان میشه احساس کرد ! :D

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
برفففففففففففففففففففف؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ درست میبینم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این برفههههههههه؟؟؟؟؟
به خدا دیگه نمیتونم صبر کن به خدااااااااااااااااااااااااا
تو مافیا برف دیدیم ولی این برفش خداست.خارق العاده هست خارق العادهههههههههه

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza

تصور رانندگی تو همچین جاده برفی ، اول صبح ، با ماشینی که روش برف نشسته ، یه آهنگ Country هم بزاری .... !!

مومن با قلب من بازی نکن
501.gif

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ

اتیشم زدی تا صبح خابم نمیبره:banghead:

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 2

SirSh@yan

کاربر سایت
Apr 4, 2011
224
نام
Shayan
بازیو خریدم ! :-$
فقط اومدم اینو بگم ! هرکس بازی رسید دستش جان هرکی دوست دارید اسپویل نکنید !! حتی Intro بازی رو !! :|

همه به بازی 10 میدن ! :d
معلومه دیگه !

یه چیز دیگه ! اگه کسی از بازی ایراد گرافیکی گرفت ... من به او مطالعه ی سخت افزار های کنسول های این نسلو پشنهاد میدم که لپ تاپ پزرتی من 3 برابرشون قدرت داره ! :|
دیگه ترول کردن تا یه حدی نه ترول خدا !! بازی 2 سال منتظریم حالا بازی اومده 3 تا تریلرم اومده همه ی سایتا و مجلات و گیمرا تو کفن اونوقت بعضی ها در بازی سنتر میان کل بازی رو زیر سوال میبرن !! گرافیک بازی هم با BF4 روی PC با قیمتی معادل با 5000 دلار مقایسه میکنن ! :| نه جانه من با سخت افزار X360 و PS3 آشنایی دارید ؟؟ :|

آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
منو بگو که چون تازه از مسافرت برگشتم تا 10 صفحه قبل رو باز کردم که ببینم ملت که بازی کردن چی گفتن؛ فقط و فقط اسپم دیدم8-|
باز حداقل خدا رو شکر که این صفحه اسپم نداره به اون صورت!
دوستان لطفا بحث برنر مکس و فلش و نصب و... رو کنار بذارید.
ممنون

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,084
نام
SaSan
بهترین و زیباترین افکت آب و هوایی که تو عمرتون دیدین تو GTA V خواهد بود! یه کنسول ۸ ساله من هنوز نفهمیدم چه جوری اینقدر زیبا میتونه انیمشین موج های آب رو با اون نرمی و زیبایی رندر کنه!
افکت های ساطع شده از نور بر روی آب در این بازی بی نظیره!! واقعا دیگه چی میخواید؟

مطمئنا گرافیک این بازی رو کنسول های نسل فعلی شاهکار هست من نمیگم بده ولی در حد نسل بعد نیست...
بنظرم Rockstar باید حتما نسخه PC و نسل بعدی رو بسازه تا اوج گرافیک این بازی مشخص بشه

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند

به قول گفتنی عجیب نوستالژیکه:x

The Old Gamer

کاربر سایت
Feb 27, 2013
186
نام
AhmadReza
بازیو خریدم ! :-$
فقط اومدم اینو بگم ! هرکس بازی رسید دستش جان هرکی دوست دارید اسپویل نکنید !! حتی Intro بازی رو !! :|

همه به بازی 10 میدن ! :d
معلومه دیگه !

یه ذزه توضیح بده درباره ی بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر