Grand Theft Auto V | PS3

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
بچه ها اونموقع که سرورای بازی خراب بود برای سینگلم مشکل ایجاد شده بود که بین شخصیتا سوییچ نمیشد.از اون موقع دیگه بازی نکردم تا دیروز که یه اپدیت هم دانلود کرد ولی همچنان کراکترمو سیو نمیکنه توی انلاین و سینگلشم همون مشکلو داره.چیکار کنم؟

roozbeh agha

کاربر سایت
Oct 13, 2011
79
نام
آرش
چند تا سوال دارم
چطوری میشه با چاقو کسیو خفت کرد ؟؟؟ :d
بعد این ماشین های حمل پول پاتوقشون کجاست ؟؟ :>
رو نقشه معلومه ؟ بقالی ها و جاها دیگه ؟؟ l-)
بعد یه مرحله هست با دوربین تو یه کشتی رو نگا میکنیم کیو باید بزنم تا نبازم

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
چند تا سوال دارم

خفت که میزنی میکشی فقط.
ماشین ها هم شانسی میان.
بقالی معلوم نیست من یک بار شانسی دیدم حس دزدیش باحال بود.
اون مرحله اعتراف گرفتنه؟من فقط یک کلمشو فهمیدم طرف داره سیگار میکشه که دو نفر کلا دارن سیگار میکشن اونجا من طبقه دومیه را زدم رد شد.

Sent from my iPhone 4s

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,851
نام
کیارش
چند تا سوال دارم

یه یاروی چپ دست و ریشو کچل سیگاری

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
من یه مشکلی پیدا کردم ... برای شروع مرحله 68 بازی ....

من اون 3 تا ماشینی که لستر ایمیل میکنه و مکانشون رو نشون میده رو پیدا کردم بردم تعمیر گاه و رنگ کردم و بردم تو پارگینگ .... بعد که این کار رو کردم ..لستر زنگ زد و گفت تو کلوپ شبانه جمع شیم ...

بعدم یه H اومد رو کلوپ ... ولی هر کاری میکنم ... نمیتونم برم تو ساختمون ... درش شده مثل باقی در باقی ساختمون ها که ربطی به اصل بازی ندارن ... چی کار باید بکنم ... کاری هست که هنوز نکرده باشم یا مشکلی .. باگی چیزیه ... ؟؟؟؟

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
من یه مشکلی پیدا کردم ... برای شروع مرحله 68 بازی ....

من اون 3 تا ماشینی که لستر ایمیل میکنه و مکانشون رو نشون میده رو پیدا کردم بردم تعمیر گاه و رنگ کردم و بردم تو پارگینگ .... بعد که این کار رو کردم ..لستر زنگ زد و گفت تو کلوپ شبانه جمع شیم ...

بعدم یه H اومد رو کلوپ ... ولی هر کاری میکنم ... نمیتونم برم تو ساختمون ... درش شده مثل باقی در باقی ساختمون ها که ربطی به اصل بازی ندارن ... چی کار باید بکنم ... کاری هست که هنوز نکرده باشم یا مشکلی .. باگی چیزیه ... ؟؟؟؟

نه باگ نیست .شما باید بری تویه کلوپ اولین پرده گرامی رو رد میکنید (تویه دومی نری خطرناکه:d)بعد انتهای راهرو اطاق مستر عصبانی حال اونجاست

roozbeh agha

کاربر سایت
Oct 13, 2011
79
نام
آرش
آقا یه مرحله بود H با بچه ها با هلی کپتر رفتیم اون ماشین زیر آبیه زرده رو انداختیم تو اقیانوس بعد زیر آب یه چیزیو باز کردیم اون مرحله رو تموم کردم یک دلار هم بهم نداد و trevor هم خیلی عصبانی شد کلشو کوبید به چوب ولی نوشت مرحله پاس شده ولی نوشت پول 2000000 و زیرشم نویش 2000000- و رو هر شخصیت 0 دلار زد دست مزد آیا کار خاصتی باید میکردم ؟

=========

الان هم هر جا میرم میگه یه ماشین بگیر یه جا بزار به مایکل بزنگ این یعنی چی کجا بزارم چه ماشینیو 4 در باشه ؟ لطفا راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
نه باگ نیست .شما باید بری تویه کلوپ اولین پرده گرامی رو رد میکنید (تویه دومی نری خطرناکه:d)بعد انتهای راهرو اطاق مستر عصبانی حال اونجاست

خسته نباشی ... من اگه میتونستم اصلا برم داخل ساختمان چه نیازی بود که بپرسم ...

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
خب در سوشیال کلوپ که برویه همه بازه :d چرا نمیتونی بری تو ؟؟:dبرو تو دم در بده:d

ازه تا اوسط بازی خودم میرفتم توش برای صفا ... ولی الان درش کاملا از لحاظ گرافیکی هم جوری شده که کاملا میگه KEEP OUT ...

دو تا عملیات قبلم که باید اینجا جمع میشدیم نمیتونستم برم تو ... روی ترور لینک میکردم ... اونجا در حال مست کردن بود ... تونستم تا اونجا برسم ... ولی الان دیگه بیرون از ساختمونه ....

اینم از شانس گند ما بعد از 70 ساعت بازی ... بهترین بازی تاریخ :|... ..................... به ما ...

واقعا چرا نمیره تو ... :((

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
دوستان ميگم تا حالا كسى به اين مشكل برخورده كه همه ماشين هاى بازى يهو يه مدل ميشن !؟ :d يا همه شاسى بلند ميشن يا همه اون ماشين بيخود برقى ها !
كسى راه حلى نداره !؟

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
دوستان ميگم تا حالا كسى به اين مشكل برخورده كه همه ماشين هاى بازى يهو يه مدل ميشن !؟ :d يا همه شاسى بلند ميشن يا همه اون ماشين بيخود برقى ها !
كسى راه حلى نداره !؟
يك ماشين خاص چند صد هزار دلاري رو سوار شو و يكم تو خيابونا بري، تنوع بيشتر ميشه. سوئيچ بين شخصيت ها و جابجايي بين جنوب و شمال نقشه هم موثره.

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
یعنی نابود شدم....
64درصد از بازی رو رفته بودم که سیو بازیم پرید....
الآن باید بازی رو از اول برم....
ولی ارزششو داره:bighug:

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
=))بچه ها میگم کسی اون کلیپی که نیکو بلیک افسرده میشه رو دیده؟؟؟=))
نیکو بلیک نشسته داره تلویزیون نگاه میکنه، ناگهان تبلیغ GTA V رو میبینه =)) بعدش بدجور افسرده میشه و میخواد خودش رو بکشه:))
یعنی نوع خودکشی هایی که میکنه در نوع خودش بی نظیره=))، هر GTA بازی این کلیپ رو نبینه ، یعنی دیگه هیچی:)...
[video=aparat;XNlcv]http://www.aparat.com/v/XNlcv[/video]

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر