Grand Theft Auto V | PS3

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
میدونم . ولی یه لول بالا یه لول پایین رو میتونه invite کنه به ماموریت

خب یعنی باید غیر از شما دو تا، نفر سومی هم باشه که لولش اون قدر باشه. دوتایی که کاری نمیتونید کنید.

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
ماشینهایی که بعد اپدیت 1.14 در قسمت افلاین بازی اضافه شدن:

6*6

gta5-300x168.png

article_post_width_GTA_Online_Im_Not_a_Hipster_cars.JPG

0_0.jpg

0_0.jpg

0_0.jpg

300px-Panto-GTAV-Front.jpg

تو پارکینگ هر شخصیت لیست این ماشینهایه جدید موجود هست

اسم من تو لیست انلاین KAMRAN هست خواهشن یکی تو فرنداش ادمون کنه، ما که هرچی میگردین هموطن ایرانی تو بازیکنا نیست! یک قراری بزاریم هممون باهم ان بشیم

اگر بدونید شخصیت بازیکن من چه ضعیفه زیبایی هست، حتما اد میکنید!!!!!! =))

آخرین ویرایش:

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
این ماشین ۶*۶ منو بدجوری یاد کالسکه های رد دد میندازه میریختیم توش mission میرفبیم :d

منم ادد کنید بچه ها دوست پایه بالای لول ۷۵ زیاد دارم با اونا میریم : ali_ghaderi6

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
این ماشین ۶*۶ منو بدجوری یاد کالسکه های رد دد میندازه میریختیم توش mission میرفبیم :d

منم ادد کنید بچه ها دوست پایه بالای لول ۷۵ زیاد دارم با اونا میریم : ali_ghaderi6

ایول :D لطفا به اون لول ۷۵ اتون بگید منو ادد کنه Rooftop Rumble رفت به منم Invite بده ! ممنون میشم خییییییلییییی دمت گرم :D ID PSN : Mohiwoods

kingwow

کاربر سایت
Oct 16, 2012
71
نمیدونم چرا بخش انلاینش یجوریه!!! مثلا حی قطع و وصل میشه وقتیم که 2-3 ساعت به انلاینش وصله هیچ کاربر دیگه ای تو محیط بازی نیست!!! این برام خیلی عجیبه!

به دوستان تو صیه میکنم فقط و فقط با کابل لن بازی رو انلاین بازی کنن و کنسولو اپدیت کنن، من قبلا با وایفای اپ میکردم ولی جدیدن نمیدونم چرا قطع میشد وسط دانلود وقتی با کابل وصل کردم دیگه پیش نیومد و راحت اپ شد

تو اپ 1.14 هم چند تا ماشین اضافه شده که خیلی خوبه

دوستان بعد اپدیت دیگه از سفینه خبری نیست!!! چرا؟؟؟؟؟

من چند بار سر ساعتهایه معین تایین شده به لکیشنها رفتم ولی هیچکدوم از سفینه ظاهر نشدن ولی قبل اپدیت ظاهر میشدن!!

راستی چرا هیچ ایرانی تو بخش انلاین من نیست؟!!!! همه چینی ژاپنی، عرب و فرانسوی هستن!!!!؟؟

یه چیزی که من متوجه شدم
بازی از سیزن یا یه همچین چیزی تشکیل شده اسمش رو بزاریم سرور که شامل همین مپ بازی به صورت موازی با هم هستن
شما می تونید بین اونها جابه جا بشین با گذینه یکی به آخری در منو آنلاین و وقتی هاست برای کار جستجوی اتوماتیک میزنه و بقیه رو دعوت می کنه به او سرور اگه سرور پر باشه هیچکس نمیتونه بره داخل کار
هر سرور 16 نفر ( حداکثر که من دیدم ) جا داره
در بعضی مواقع ممکن شما اولین نفری باشید که وارد یک سرور جدید میشه , پس تا جایی که میشه از این موقیت استفاده کنید :))
------------------------------------------------------------------------------
من هم هستم ساعت 10 تا 13 و 15 تا 22 می تونم باشم بگید بریم
یه پلیر بی اعصاب در زمینه کشتار :d لول 50
PSN ID: King_rommell125

آخرین ویرایش:

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,441
سلام دوستان
تو یه قسمتی گیر کردم هیچ ماموریتی نیست .با مایکل ماشین اتش نشانی اوردم .چیکار کنم چی بیارم؟حی مینویسه یه سر نوشته مینویسه و gat awy همچین چیزی .درست نمیتونم بخونمش چون ریزه و تی وی من هم مال دهه افتابه هست واسه همین ریزه (ال سی دی نیست)
پیشاپیش ممنون

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
سلام دوستان
تو یه قسمتی گیر کردم هیچ ماموریتی نیست .با مایکل ماشین اتش نشانی اوردم .چیکار کنم چی بیارم؟حی مینویسه یه سر نوشته مینویسه و gat awy همچین چیزی .درست نمیتونم بخونمش چون ریزه و تی وی من هم مال دهه افتابه هست واسه همین ریزه (ال سی دی نیست)
پیشاپیش ممنون

اینجا باید یه ماشین چهار در خوب رو بدزدید و ببرید یه جایی که دور افتاده و خارج و دور از خیابون باشه پارک کنید و توی ماشین با تلفن ( اگه مایکل هستین به فرانکلین یا ترور ) زنگ بزنید و گزینه Mark As Gateway رو بزنید و از ماشین پیاده شین ! ;)

--------------

دوستان یه راهنمایی میخواستم : اول اینکه این خونه های Eclipse Tower تو انلاین قیمتهاش متفاوته ! مثلا اون ۵۰۰۰۰۰ تایی داره و ۳۸۰۰۰۰ هم داره کلا چه فرقی میکنن ؟ همشونم پارکینگشون ۱۰ تا ماشین جا میشه . و کلا میخوام بدونم ارزش داره 500k بدیم برای خونه ؟ شما چه خونه ای پیشنهاد میکنید که با حال باشه ؟

و یه سوال دیگه اینه که بین ماشین های : Zentorno , Turismo R , Entity , Cheetah کدوم رو برای خریدن پیشنهاد میدید ؟ البته Turismo R صد در صد هست ، ولی حالا کلا کدوم قوی تره ؟ از لحاظ سرعت و غیره ؟ ممنون

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
اینجا باید یه ماشین چهار در خوب رو بدزدید و ببرید یه جایی که دور افتاده و خارج و دور از خیابون باشه پارک کنید و توی ماشین با تلفن ( اگه مایکل هستین به فرانکلین یا ترور ) زنگ بزنید و گزینه Mark As Gateway رو بزنید و از ماشین پیاده شین ! ;)

--------------

دوستان یه راهنمایی میخواستم : اول اینکه این خونه های Eclipse Tower تو انلاین قیمتهاش متفاوته ! مثلا اون ۵۰۰۰۰۰ تایی داره و ۳۸۰۰۰۰ هم داره کلا چه فرقی میکنن ؟ همشونم پارکینگشون ۱۰ تا ماشین جا میشه . و کلا میخوام بدونم ارزش داره 500k بدیم برای خونه ؟ شما چه خونه ای پیشنهاد میکنید که با حال باشه ؟

و یه سوال دیگه اینه که بین ماشین های : Zentorno , Turismo R , Entity , Cheetah کدوم رو برای خریدن پیشنهاد میدید ؟ البته Turismo R صد در صد هست ، ولی حالا کلا کدوم قوی تره ؟ از لحاظ سرعت و غیره ؟ ممنون
اون اپارتمان های لایف از همه بهتره
اون سیتروعنه که جدیدن اومده تو سرعت و هندلینگ خیلی باحاله اونو بگیر، فکر کنم تو سایت شاروم،اولی دست چپ هست
دوستان الان سرعت سرور خوبه راحتم وصل میشه،یکی بیاد باهم انلاین بازی کنیم

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
اون اپارتمان های لایف از همه بهتره
اون سیتروعنه که جدیدن اومده تو سرعت و هندلینگ خیلی باحاله اونو بگیر، فکر کنم تو سایت شاروم،اولی دست چپ هست
دوستان الان سرعت سرور خوبه راحتم وصل میشه،یکی بیاد باهم انلاین بازی کنیم

سلام مرسی یکی جواب داد ! آره اون ۵۰۰ رو خریدم و عالیه و ماشین هم ۴ تا Turismo R خریدم اونم خوبه ، الان شما لول چندی ؟ بیا با هم بریم Rooftop Rumble

Sent from my iPad using Tapatalk

kingwow

کاربر سایت
Oct 16, 2012
71
سریع ترن ماشین که آدرن( همون بوگاتی) هستش و 1m قیمتشه اما همه Zentorno دارن
به 3 نفر نیاز داریم واسه فردا بریم RR فقط پایه باشین کله کنیم تو RR صبح و بعدازظهر یه کله حدودا 4 ساعت صبح و ساعت 3 تا 10
Mohiwoods من هستم پس چرا inv نمیکنی منو ؟:-/)x
اون مودت رو هم بزار رو GTA دیگه :))

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
سلام مرسی یکی جواب داد ! آره اون ۵۰۰ رو خریدم و عالیه و ماشین هم ۴ تا Turismo R خریدم اونم خوبه ، الان شما لول چندی ؟ بیا با هم بریم Rooftop Rumble

Enifty بهترین ماشین هست تو بازی بدون شک ! راکستار یه عکس منتشر کرده که توش مقایسه ی ماشینارو گذاشته اون اوله ، اینم عکسش ! ( من راحت باهاش بوگاتی رو میگیرم ، اون Zentorno هم فقط بدنش بهتر و مستحکم تر از Enifty هست )

pd171v23tzh8qhc5qzf6.jpg

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
سریع ترن ماشین که آدرن( همون بوگاتی) هستش و 1m قیمتشه اما همه Zentorno دارن
به 3 نفر نیاز داریم واسه فردا بریم RR فقط پایه باشین کله کنیم تو RR صبح و بعدازظهر یه کله حدودا 4 ساعت صبح و ساعت 3 تا 10
Mohiwoods من هستم پس چرا inv نمیکنی منو ؟:-/)x
اون مودت رو هم بزار رو GTA دیگه :))

من و دوستم هستیم ، شما ای دی تو بده من ادد کنم ، لول بالای ۷۵ هستین دیگه ؟ من فردا تا شب فقط میخوام روفتاپ برم !

kingwow

کاربر سایت
Oct 16, 2012
71
من نمیدونم با هر کی بازی میکنم چرا یادش میره ?????
اگه 75 بودم که تنها میرفتم ( الانم تنهایی هم می تونم گاراژ رو پاک کنم) اما نمی دونم کجا باید ماموریت رو پیدا کنم یا نمی بینم واسه لول

–-----------------------------------------------
امروز هر کی اومد جلوم رو فرستاد به اون دنیا ور دست هدیز
تو نقشه قرمز شده بودم
بانتی که میزنن چیه؟
پول میدن یا جایزه برای کشتن پلیره ?

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر